Skocz do zawartości

zakup nowego STI oraz przywitanie się


Gość skuterek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Milek, co jest dziwnego w używaniu dwóch rąk podczas prowadzenia auta ? Jednej ręki to co najwyżej mogę używać jak sikam :mrgreen:

 

Nie ma w tym nic dziwnego i niby tak sie powinno robic. Kiedys probowalem przejezdzic tak jeden tydzien. Nie dalem rady, reka sama sie kladla na podlokietnik i mieszek zmiany biegow - tak jest najzwyczajniej wygodniej.

Jak wyszlo do sprzedazy nowe A6 pojechalem do salonu je obejrzec.... tam to dopiero jest wygodnie a prawa reke naokraglo trzymalem na podlokietniku (wiem wiem, nie jechalem, nawet auto nie bylo zapalone ale tak jakos odruchowo lewa reka na kierownicy a prawa... wiadomo)

 

Stojac w korku trzymasz obie rece naokraglo na kierownicy? Nie uwierze w to. Trzymasz pewnie oparta na jajku badz udzie ;) a pomysl jak wygodnie jest uniesc ja delikatnie do gory i oprzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hymm... a to żyja na świecie "człowieki" co nie trzymają dwóch "łapów" na kierownicy?? :mrgreen: Jedną rękę na kierze to tylko trzymam gdy zmieniam bieg, a tak obie na "kole" + ułożenie na "za piętnaście tzrecia" :wink:

 

Mnie podlokietnik w sluzbowce doprowadza do szewskiej pasji, ciagle wale w niego lokciem, zatlukl bym projektanta tego wynalazku, jak dla mnie poroniony pomysl, nie umiem zajac wygodnej pozycji nie wspominajac ze jak szybko przepinam bieg z 3 na 4 to zawsze wyrzne w niego lokciem (lewarek ma stosunkowo dlugi skok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można wydać ponad 200 tyś i nawet nie odbyć jazdy próbnej? Bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie i może wiecie gdzie można odbyć jazdę próbną STI w Polsce?

 

Sporo podróżujesz jak piszesz. Będziesz przelotem w Poznaniu. Zapraszam na jazdę próbną moim STI. Mam je od pół roku i niezamieniłbym na żadne inne auto o charakterze sportowym. Mam SUVa na codzień, ale rzadko nim jeżdżę. Dlaczego? Sam zadasz sobie to pytanie odstawiając Pathfindera w krzaki wsiadając do niego jedynie z rodziną od święta. Eksploatacja? Kosztowna! Przykład z życia: klocki komplet z wymianą 2600 zł, tarcze komplet 8000 zł. Ani jedno ani drugie na długo nie starcza. W serwisach ściemniają, że kwestia umiejętności jazdy. Hamując z 250km/h do tej odpowiedniej TIRowi wyprzedzającego TIRa na autostradzie rozwiewa rozwiewa wątpliwości co do ich zużywania ;) Paliwo hektolitrami tygodniowo. Ale warto! Wrażenia niesamowite! Komfort jazdy? W moim wypadku kiepski: utwardzony i na 18stkach ;) Rozumiem, iż chodzi o komfort pojmowany ogólnie jako miękko mi w dupę ;) Jednakże tak wiele tutaj pozwala nie zwracać na to uwagi. Generalnie nielatający odrzutowiec z niebem na czarnym. Trasa tym autem to bajka. Przyspieszenia. Przeciążenia. Multiwyprzedzanie. Tzw. znikający punkt.

 

Pozdrawiam i zapraszam.

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki komplet z wymianą 2600 zł, tarcze komplet 8000 zł.

 

to chyba reczna robota :!:

 

nie moglem wytrzymac, wybacz :lol::lol:

 

Serio! KOCAR Poznań. STI ma seryjnie hamulce BREMBO. Wymieniałem jakiś miesiąc temu. Sam się zdziwiłem mając tysiaka w kieszeni zerkając na drukującą się fakturę;)

 

O tarcze pytałem dzisiaj. Części GENUINE. Do STI tylko takie o ile ma być nadal STI.

 

Pozdr

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eksploatacja? Kosztowna! Przykład z życia: klocki komplet z wymianą 2600 zł, tarcze komplet 8000 zł

 

biorac pod uwage ceny rynkowe, to jechac do ASO i tyle zaplacic to chyba tylko po to zeby sie pozniej przed kolegami pochwalic i rozdmuchiwac legendy ze "nic" do subaru to 100 a "cos" to juz 1000 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym uzytkowaniu auta w miescie stojac czesto w korkach wygodny podlokietnik jest rownie wazny jak radio

 

Zawsze pierwsze co robię, jeżeli wsiadam do samochodu z podłokietnikiem, to natychmiast składam (o ile tylko szczęśliwie jest składany).

 

Nie dość, że nie jest mi do niczego potrzebny, to najczęściej mi przeszkadza i irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio! KOCAR Poznań. STI ma seryjnie hamulce BREMBO. Wymieniałem jakiś miesiąc temu. Sam się zdziwiłem mając tysiaka w kieszeni zerkając na drukującą się fakturę;)

 

O tarcze pytałem dzisiaj. Części GENUINE. Do STI tylko takie o ile ma być nadal STI.

 

Seryjne klocki są starszną padliną, tarcze - daj mi tyle kasy to Ci ze 3 komplety przyniose ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki komplet z wymianą 2600 zł,

 

A za tą z kolei kasę masz jakieś 3 - 4 komplety o galaktykę lepszych niż seryjne. Wymiana jest prostsza niż otwarcie piwa, więc byle kto wymieni za parę złotych.

 

Toś chłopie przepłacił... :twisted:

 

 

EDIT

Tak mi przyszło do głowy, że pewnie mówiąc o komplecie miałeś na myśli przód i tył, a ja jakoś zasugerowałem się, że tylko o przodzie mowa...

 

Więc jak idzie o kompletny komplet, na obie osie, to za ta kasę miałbyś dwa komplety, dalej w innej galaktyce jakościowej niż seria! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jakie tam zboczenie!

 

Zaraz Cię pewnie napadną, że jesteś nietolerancyjny, staroświecki, chodzisz w mocherze i w ogóle. :twisted:

 

 

 

Czyli będzie to samo, co w wątku o adopcji dzieci przez układy napędowe rowerów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...