Skocz do zawartości

Dupowóz dla wMorderatora


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1.6 ? Nie dziękuję. IMO jeśli zaczynać przygodę z 4łapem to z minimum 2 litrowym silnikiem, a to odpada w moim przypadku ze względu na koszty utrzymania (gazu bym nie założył). Poza tym znajdziesz rozsądny egzemplarz za 9tys ?

 

Znajdziesz.

Ale to fakt, że koszty tankowania / opłacenia takiego roverka są niższe niźli Impresario 1.8/2.0. Co nie oznacza że są to samochody "mniej żwawsze" niż ów Rover, jak sugerował Brutus... znaczy Azrael. :mrgreen:

 

Wurcfan, rozumiem że zaczynasz karierę na grupie roverki.pl ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - przypomniała mi się anegdota, jaką usłyszałem w radiu, opowiedziana przez bodajże Zientarskiego seniora. Przytoczę z pamięci.

Otóż był on na jakiejś prezentacji, czy innym pokazie, gdzie wystawiony był Rover ( chyba 75) I jak to przy takich okazjach - toczyły się rozmowy, jak ten samochód ładny itp. No i Zientarskie również zachwyca się samochodem. Podszedł do niego inny człowiek i mówi

- Panie ładny to on może i jest, ale na pewno bym sobie nie kupił

- A co? Psuje się? - pyta Z

- Psuje??!! Panie - psuje to się jabłko. Ten to się p.......li :mrgreen:

 

Czego Ci oczywiście nie życzę i gratuluje nowego autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, na pocieszenie napisze ze smigalem kiedys takim autem (co prawda z wykletym na tym forum silnikiem diesla 2.0sdi) i jedyna rzecz jaka mi sie popsula to zespolony wlacznik swiatel mijania.

 

auto rocznik 97, kupione z przebiegiem 60kkm sprzedane przy 250kkm.

 

Najdziwniejsze to zero problemow z zawieszeniem (po 120kkm zalozylem zotle koni i 17 felgi) i na tym jezdzilo az do sprzedazy. Nowy wlasciciel wciaz zadowolony :) - jezdzi autem ponad poltora roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie oznacza że są to samochody "mniej żwawsze" niż ów Rover, jak sugerował Brutus... znaczy Azrael. :mrgreen:

 

No nie wiem - chętnie porównam jak będzie okazja ( nie na śniegu of course :P)

 

Wurcfan, rozumiem że zaczynasz karierę na grupie roverki.pl ? :grin:

 

Dużo czytałem przed zakupem - póki co jestem tam zarejestrowany :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, znaczy poza Noblem, Caterhamem i Morganem?

Czy Catherhama ostatnio aby jakiś obrzydliwie bogaty Rossijanin nie kupił...? :roll:

 

obrzydliwa kuchnia i flegma;)

Flegma jako cecha charakteru ma swoje zalety... szkoda, że już rzadko występuje w praktyce, brytole się chyba zanadto zeuropeizowały. Co zaś do kuchni, nie wiem. W Szkocji RAZ spróbowałem haggisu (ale po pijaku, więc na szczęście nie pamiętam, jak smakował :mrgreen: ), poza tym parę razy fish and chips... natomiast z regułybędąc na Wyspach stołuję się po knajpach włoskich, francuskich, chińskich i ukraińskich, więc nie narzekam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barbie, ale na pewno ASO ? Przecież Rover zbankrutował.

eee... no ja mam wiadomości nieco przeterminowane, bo mój Rovi zmarł w 2002 roku. Ale w 2001 jak latarnia mi wpadła do samochodu przez dach, to łatali mi go tu http://company.yellowpages.pl/Polska/ma ... index.html i coś mi mryga, że oni jeszcze działają.

A jak nie to ci na pewno http://www.morgancs.com.pl/ bo nawet niedawno jeszcze do mnie dzwonili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...