Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dźwigi man już zabrali,
:cry::evil: :wink:

 

Ech, ten romantyzm wielkich budów... Btw. - jedna z moich ulubionych pijackich piosenek, to "Inżynierowie z Petrobudowy" w wykonaniu Kaczmarskiego:

 

"...a w zeszłe Święta

miałem kobite,

co miała obie

nogi umyte..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawy jestem kiedy mnie przeprosicie za rzucanie na lewo i prawo bezpodstawnych oskarżeniami uwłaczającymi mojej inteligencji... Pewnie zgodnie ze wzorcami w telewizji, bo wiadomo, że mylenie się jest idealnym powodem, żeby nie mówić B jak się powiedziało A. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy mnie przeprosicie za rzucanie na lewo i prawo bezpodstawnych oskarżeniami uwłaczającymi mojej inteligencji...

 

A czy IPN, RPO albo chociaż ksiądz proboszcz wystawili Ci już świadectwo niewinności? Póki nie udowodnisz ponad wszelką wątpliwość, że nie jesteś wielbłądem - to nim jesteś. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS, a co z zapiskiem, że nie jest się winnym, dopóki nie zostanie udowodniona wina, czy jakoś tak?

 

Zresztą może to chodzi o Ciebie, panie Witoldzie S. :twisted:

 

Niech dostatecznym dowodem będzie to, że intelektualnie nie dorównuję Zbychowi. Za co on powinien się obrazić (za przyrównywanie go do takiego jak ja) i za co ja się obrażam (a co mi tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z zapiskiem, że nie jest się winnym, dopóki nie zostanie udowodniona wina, czy jakoś tak?

Liberalny przesąd.

 

może to chodzi o Ciebie, panie Witoldzie S.

Ja nie używam GG - nawet nie wiem, jak to działa... :mrgreen:

 

Niech dostatecznym dowodem będzie to, że intelektualnie nie dorównuję Zbychowi.

To nawet brzmi przekonująco: Zbyniek ostatnio jakiś taki wyluzowany i... rzekłbym - "optymistyczny".

Nie to, co Ty... ;-)

 

Co to bawara może zrobić z człowiekiem... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liberalny przesąd.
Ach prawda. Teraz poprawnie politycznie są znowu poglądy ze wschodu, nie to co za SLD, które kupiło nam Fy szeznaździe.

 

Ja nie używam GG - nawet nie wiem, jak to działa... :mrgreen:

 

Niewinność to najlepszy powód do uznania winy, a jak ktoś twierdzi, że pierwszy raz o czymś słyszał taka by sam się skazywał :mrgreen:

 

 

Co to bawara może zrobić z człowiekiem... :roll: :mrgreen:

 

:lol: chyba pożyczę od sąsiada, ale on ma niebieską i na benzynę, a nie LPG. Bez gazu już mnie tak nie rozweseli :sad:

 

Z tego co wiem to jeszcze nie zdemontował świecącej gałki od lewarka, po poprzednim właścicielu. Może wystarczy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w sekrecie to mam już takie fajne neony pod spód :cool: :shock: :twisted:

 

Jakie masz po ile kupiłeś i gdzie ?

 

No o neonkach ostatnio myślałem tylko chyba niebieskie, bo czerwone do czerwonego to raczej nie, zielone tym bardziej, wiec pozostają niebieskie. Miał ktoś z powodu neonów problemy z Policją ?

 

Ja ciekawy jestem kiedy mnie przeprosicie za rzucanie na lewo i prawo ....

 

A Ten Witia.... :lol:

 

No, a kiedy mnie za podejrzenia ze niby jestem jakiś .... cholera wie jaki, o co wam chodzi? Mam zdjęcie swoje du..y siedzącej na dzisiejszej gazecie wam podesłać czy co?

 

P.S. Wpadnę i objadę, zobaczycie co to moje „wirtualne” BMW potrafi, dajcie jakieś linki bo „Słomka” i ALT nic mi nie mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiniu B. Cos dla Ciebie :)

 

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... =m3+subaru

 

Przykro, mi nawet na kreskę nie masz szans :P

 

Nie zapominaj, ze amerykanskie M3 byly slabsze od europejskich. Wedlug mnie, jakby postawic seryjne M3 E36 i WRX'a to Subaru by zebralo baty na prostej.

 

Mysle, ze nie tylko na prostej. E46 M3 objezdza STi'06 o czym pisal ktos z forum (zalozyl nawet o tym temat). Ciekaw jestem jak wygladaloby porownanie na torze obydwu aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...