Skocz do zawartości

BMW Zbysia


Zbigniew B.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wyszukiwanie po adresie IP prowadzi do ...kilku forumowiczów.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozostaje więc tradycyjna, prasłowiańsko-ultrakatolicka - próba wody. To znaczy: wrzucamy wszystkich podejrzanych do stawu, oczywiście związanych jak baleron. Który się utopi - to był niewinny. Który wypłynie, ten jest czarownikiem... eee... znaczy się, Zbyniem.

I wtedy go na stos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem - ten wątek zaczyna cuchnąć.

 

Dlaczego ? Wreszcie cos sie dziej, bo lizusostwo w Fan Klubach sie wymiocinami juz mi odbijało !

Niech piszę ! Jak tylko naruszy regulamin Bana MU :P

 

Dał bym mu opcje ignoruj, ale dla mnie gość jest przezabawny pajacyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszukiwanie po adresie IP prowadzi do ...kilku forumowiczów.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozostaje więc tradycyjna, prasłowiańsko-ultrakatolicka - próba wody. To znaczy: wrzucamy wszystkich podejrzanych do stawu, oczywiście związanych jak baleron. Który się utopi - to był niewinny. Który wypłynie, ten jest czarownikiem... eee... znaczy się, Zbyniem.

I wtedy go na stos...

 

Eeee może po prostu ankietę :)

Każda metoda jest dobra do szukania kozła ofiarnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na inteligenta z autem co od karawanu pogrzebowego różni się tylko kolorem to żądna długo włosa blondyna nie poleci

Zbysiu nie każdy potrzebuje auta by kobietę wyrwać :) A los przewrotny bywa, akurat moja żona jest ładną długowłosą blond co przeczy kolejnym Twym słowom, których specjalnie już nie przytaczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, zlokalizować dosyć łatwo jest, trzeb wyszukać posty Zbysia i zobaczyć z jakich IP były pisane i porównać to z IP innych forumowiczów jacy wtedy się pojawiają i dokładnie o tej samej porze coś skrobali :) Być może wtedy się nieco zakres zawęzi. Ale wedłóg mnie Zbysiu jest jedyny i niepowtarzalny i raczej nikt się pod Niego nie podszywa. Ale człowiek zawsze naiwny jest i może sie mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze teksty w stylu skiluje woz z 4X4 moze i mocna tylno napedowka, to mi sie przypomina widok jaki mialem we wstecznym lusterku po wyjezdzie z wiaduktu w kierunku Ursynowa. Od al. lotnikow jechalo za mna dwoch wyjatkowo zadowolonych karkow, nie wiem co to bylo bo caly czas jechalo z tylu, ale wydaje mi sie ze to 5-ka byla.

No i na wiadukcie jak przykozaczyli za mna, to na zjezdzie wygladali jak sanie sw. Mikolaja, piekny szlif po barierce, dobre 100m zaliczyli tego dobra. I chyba im przeszlo sciganie, przynajmniej na ten wieczor. :twisted: Chyba nie ma drugiej takiej marki jak bmw, ktorej tak niecierpie. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem BMW ale marzy mi sie i to bardzo mocno 335i Coupe - jest super!!!

To co niezbyt podoba mi sie w Imprezie to fakt, ze jest w sedanie (oczywiscie ma to swoje wielkie zalety)

E36 M3 jest to fajne dobre auto ale jak kogos nie stac na wache i chce wstawic gaz, to kupuje sie wtedy diesla albo mniejsza pojemnosc. Strasznie sie to ze soba gryzie.

BMW ze zdjecia jak juz pisalem, ladnie sie prezentuje.

 

WRC fan, zrob tak jak napisal Aflinta i daj znac co wykryles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon1, ale opisy kilowania to w innym wątku :) Tutaj podziwiamy zacne autko Zbysia.

 

hehehe, jechaliby nieco szybciej i kill mialbym doslownie z tych idiotow zaliczony.

Ja jednak twierdze ze nie ma co podziwiac, a BMW ma swoj napewno swoje wlasne forum, wiec pisanie na forum subaru.pl o wyzszosci tej marki nad japonskim "plastikiem" uwazam za prowokacje godna nagrodzenia banem. I tyle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem BMW ale marzy mi sie i to bardzo mocno 335i Coupe - jest super!!!

To co niezbyt podoba mi sie w Imprezie to fakt, ze jest w sedanie (oczywiscie ma to swoje wielkie zalety)

E36 M3 jest to fajne dobre auto ale jak kogos nie stac na wache i chce wstawic gaz, to kupuje sie wtedy diesla albo mniejsza pojemnosc. Strasznie sie to ze soba gryzie.

BMW ze zdjecia jak juz pisalem, ladnie sie prezentuje.

 

WRC fan, zrob tak jak napisal Aflinta i daj znac co wykryles

 

tak jak mowisz. Skoro nie stac na wache to nie kupuje sie M3. Mozna w sumie to samo powiedziec o STi. Ale nie zauwazylem zeby chlopaki robili takie "cyrki" i wstawiali do estiajow LPG. to byloby juz wg mnie przegiecie i czysta profanacja. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega Zbyszek to chyba baaaardzo lubi Witka bo się tym samym nr GG chłopaki posługują :twisted:

 

Swoją drogą bardzo fajna prowokacja :)

 

EDIT: hehe - grunt to szybka reakcja i rejestracja pod nowym nr GG :D :D

 

Jaka prowokacja, jakie szukanie mojego IP co WY odemnie chcecie.... Staram się pisać w dziale "OFF Topić" wiec nic do tego ma moje M3 ! To samo można powiedzieć o tych co mają EVO.... a też tu czytałem wypociny i "spuszczanie" się na te auta.... mimo że z Subaru maja wspólne jedynie Japońskie pochodzenie.... Jestem prawdziwy i tyle, a moje BMW to prawdziwe M3, a nie jakieś 1,6 z naklejkami ! Co do LPG i wkładanie go do STI ,to pewno połowa by to zrobiła jak by się dało to zrobić na 100% bez spaprania czegoś i w jakiś rozsądnych pieniądzach. Zazdrość przez was przemawia i tyle ! Przepraszam że tak kilka tematów w jednym poście ale musze zmykać bo mnie namierzają...... :mrgreen:

 

P.S. Co z tym GG, jakiego Witaka ??? cos wam się to forum pierniczy.... nie pierwszy raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma CB we Wrocku lub czasami się tam zapuści, ten wie, że tam grasuje na fali tzw. PYSIA.

 

Ta PYSIA z naszego Forum także ma coś z tamtej PYSI.

Wk...wia kierowców (niektórych) do bólu. Jedyna rada, aby prostackie teksty i obraźliwości ignorować.

Zmieni Forum. Może do OPLA pójdzie. Tam zada lansu.

AAAAAAAaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :razz: :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...