Skocz do zawartości

kolejne subaru...


bart1000

Rekomendowane odpowiedzi

... skasowane :evil:

Niestety wczoraj mnie dopadl pech :cry:

Jako ze warunki wkoncu byly odpowiednie postanowilismy wybrac sie z kumplami na

Salmopol do szczyrku. Nabilismy dobre 60km jezdzac gora dol i podczas zjazdu juz na dol niestety jeden zakret okazal sie zbyt ciasny, row zaliczony. Jednak subaru dalo rade i o wlasnych silach z niego wyjechalo. Straty na pierwszy rzut oka zderzak (prawa strona bo zakret byl lewy, nie patelnia ale ostry) dopiero jak ruszylem okazalo sie ze zawias przedni jest calkowicie zniszczony, uklad kierowniczy i napedowy tez moga byc uszkodzone, felga i dziwno cala, tylne zawieszenie tez cos halasuje, prog urwany. Autem udalo mi sie w slimaczym tempie dotoczyc do domu i po nowym roku wycena.

Cos ostatnio jakies fatum nad forum wisi :sad:

Chyba zimowy ALT mnie minie, zreszta jakies szkolenia inne tez :cry::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero jak ruszylem okazalo sie ze zawias przedni jest calkowicie zniszczony, uklad kierowniczy i napedowy tez moga byc uszkodzone, felga i dziwno cala

 

Prawdopodobnie nie będzie tak źle. Wahacze w Imprezach bardzo szybko się krzywią, szybciej niż felgi ;) Zasłyszane od kolegi który przeszedł to kilka razy). Zazwyczaj piasta i amorek też wychodzą z tego cało jak jest niewielkie przesunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro Bart ze furka naruszona, ale trzeba sie cieszyc, ze nikomu nic sie nie stalo...

 

Spedzalem akurat Sylwka w Szczyrku i zastanawialem sie nawet czy dawny ziomal z HondaPl.org bawi się troszkę na tych zakrętach - jak widać bawi się całkiem nieźle ;)

 

Zycze furce szybkiego powrotu do 100% sprawności:)

 

Pozdrawiam

Artur (5d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja to zawsze ostatnio mowilem to tylko auto i sie zrobi :)

Ale jak ostatnio jakis burak na parkingu wjechal mi w tylni zderzak i troche mi go wgial to mnie szlak trafil. Juz chyba nawet chyba wiem ktory to burak zrobil :twisted:

Ostatnio tak rozpaczalem jak delikatnie obtarlem felge :) nie wiedzialem, ze az tak to boli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart1000, przyjmij stosowne wyrazy :cry:

 

 

Ostatnio tak rozpaczalem jak delikatnie obtarlem felge nie wiedzialem, ze az tak to boli

 

Moja małżonka dziś (tffu - wczoraj!) Yarkiem staranowała jakiegoś Citroena...

 

Spox - się wyklepie i zamaluje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja małżonka dziś (tffu - wczoraj!) Yarkiem staranowała jakiegoś Citroena...

 

Spox - się wyklepie i zamaluje :roll:

 

ajajaj, Panie Sasiedzie, szkodawo złotka ;) moja prawie-małżonka jak dotąd bez przygód (jeździ Subaru ;) )

 

bart1000, kondolencje, ale dobrze że primo mięsko całe i secundo AC jest (jak mniemam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...