Skocz do zawartości

Emirates Airlines


remek

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz British Airways zapomnialo dodac ze maja miejsce tylko na 1 osobe na 14 stycznia pilnie poszukuje biletu na lot.

Jedyne sensowne miejsce mam na 31 stycznia (wieden - melbourne), reszta w mocno kawiorowych cenach (wiecie ze bilet do au potrafi kosztowac 80k pln? :shock: )

 

Przegladajac oferte innych lini dosc tanio i wolne miejsca maja Emirates, ale cos nie moge sie przemoc do czlowieka w turbanie :mrgreen: .

 

Jak myslicie zaryzykowac?

 

ps czy u nich wolno drinka jakiegos na pokladzie? bo 20h lotu bez fajki, jedyne co przychodzi na mysl to nastrzelac sie troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz British Airways zapomnialo dodac ze maja miejsce tylko na 1 osobe na 14 stycznia pilnie poszukuje biletu na lot.

Jedyne sensowne miejsce mam na 31 stycznia (wieden - melbourne), reszta w mocno kawiorowych cenach (wiecie ze bilet do au potrafi kosztowac 80k pln? :shock: )

 

Przegladajac oferte innych lini dosc tanio i wolne miejsca maja Emirates, ale cos nie moge sie przemoc do czlowieka w turbanie :mrgreen: .

 

Jak myslicie zaryzykowac?

 

ps czy u nich wolno drinka jakiegos na pokladzie? bo 20h lotu bez fajki, jedyne co przychodzi na mysl to nastrzelac sie troche

Będziesz miał międzylądowania, to się najarasz.

Emiraty to jedne z beściejszych linii - miałem okazję lecieć parę razy kilka lat temu, i bardzo sobie chwalę. Personel importowany, pełna kultura, polewają też - i to nawet lepiej niż na niektórych innych liniach.

Zawsze "w razie jakby co" i "na wszelki wypadek" możesz kupić sobie jakąś skromną ćwiartuchnę w Duty Fruti - colę z lodem lub iny sok Ci zawsze doniosą.

 

Jak jesteś palący, to pomysł z nastrzelaniem się "bo palić nie można", wydaje się być lekko mądry inaczej - po alkoholu chce się palić jak złe; przemyśl sobie tą sprawę.

 

A "człowiek w turbanie" to chyba tylko na filmach. ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś palący, to pomysł z nastrzelaniem się "bo palić nie można", wydaje się być lekko mądry inaczej - po alkoholu chce się palić jak złe; przemyśl sobie tą sprawę.

Hehe mi nie musisz mowic, do jednego piwa potrafie 3 fajki wykopcic.

Dam rade. Lecialem dwa razy, po 10 godzinach w singapurze trzy faje wciagnelem w 5 minut, pomijam to ze do 'smoking zone' jak w transie sie przeteleportowalem ;) (nastrzelac = 2-3 drineczki do spania, pozatym wioze kuzyna ktory pierwszy raz w samolocie)

 

poki co znalazlem jeszcze wolne miejsca w Qantas, a im sie samolot jeszcze zaden nie wywrocil i bardzo dbaja jakosc.

 

w kazdym razie nie jest juz tak zle.

A "człowiek w turbanie" to chyba tylko na filmach. ;)

Ja uprzedzen nie mam, ale ich sasiedzi troche nabroili i jakos tak no wiesz :wink: Pozatym WiS mowil ze oni z wielbladami sypiaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladajac oferte innych lini dosc tanio i wolne miejsca maja Emirates, ale cos nie moge sie przemoc do czlowieka w turbanie .

 

tak juz vert i inni mówili to jedne z najlepszych lini, obsługa jest w wiekszosci europejska na najwyzszym poziomie. zonka mojego kumpla pracowała tam 5 lat dzieki temu wpadłem na melinke do nich do dubaju na 2 tygodnie. Dziwny kraj i jeszcze dziwniejsze miasto :wink: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki temu wpadłem na melinke do nich do dubaju na 2 tygodnie. Dziwny kraj i jeszcze dziwniejsze miasto :wink: :shock:

 

miasto CUDNE :!: :!: :!: jestem w stanie zapakowac sie tam w ciagu kwadransa na haslo "jedziemy" :cool:

 

co do emirates'ow bliska mi osobistosc latajaca srednio raz na miesiac w dziwne, odlegle miejsca dosc czesto zasiada na ich pokladzie bardzo sobie chwalac serwis i jakosc uslug :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co znalazlem jeszcze wolne miejsca w Qantas, a im sie samolot jeszcze zaden nie wywrocil i bardzo dbaja jakosc.

Quantas w porównaniu do Emiratów wypada przaśno-siermiężnie.

Im się żaden jeszcze samolot nie wywrócił? W przyrodzie nie ma cudów; z każdym rokiem rośnie prawdopodobieństwo, że się wreszcie wywróci... :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam wy sie nabijacie, a ja wlosy rwe bo sie wszystkie linie sprzysiegly przeciwko mnie. Czy nie mozna poprostu wejsc na internet i jak bialy czlowiek powiedziec co chce i juz? :evil:

Zadzwonilem do emiratow, mowie panience ze chce lot wtedy i wtedy i ze wszystko fajnie na ich stronie jest wszystko ok, sa wolne miejsca, a ona mowi: eeeee nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z emirates korzystam (co prawda w zakresie cargo) od ladnych paru lat i wg mnie jest to jedna z nielicznych linii ktore na prawde ogarniaja - ceny wporzo, serwis bardzo dobry. i nie gubia towarow w przeciwnosci do wielu drozszych linii

 

kangurskie linie sa za to szitowe bardzo

 

emiraty polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...