Skocz do zawartości

Imie dla GTka?


Araquiel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam za kilkudniowa nieobecnosc w watku :wink: .

 

Co do imienia, to macie racje, musimy sie z Nim/Nia troche lepiej poznac, w pewnym momencie samo przyjdzie :smile: .

 

A powracajac do tematu plci... Jestem biseksualna (co za wyznanie na forum samochodowym, jutro pewnie bede tego zalowac :oops: :wink: ), do szczescia potrzebuje i mezczyzn i kobiet, wiec moj Czterolapek bedzie musial posiadac zarowno subtelna, kobieca gladkosc linii, powab, piekno i delikatnosc prowadzenia, jak i meska sile i ossssstre przyspieszenie :mrgreen: .

 

Maly OffTop: Mikki, czyzbys sluchal Muse? ("Muscle Museum" to znany utwor mojej ukochanej, acz malo w Polsce popularnej kapeli :mrgreen: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj Czterolapek

a to jest dobra nazwa... :roll:

 

do szczescia potrzebuje i mezczyzn i kobiet, wiec moj Czterolapek bedzie musial posiadac zarowno subtelna, kobieca gladkosc linii, powab, piekno i delikatnosc prowadzenia, jak i meska sile i ossssstre przyspieszenie

Czterołapek pewnie jakoś to ogarnie, ale boję się myśleć, jakim wymaganiom będzie kiedyś musiał sprostać Twój mąż... :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Jestem biseksualna

 

:twisted: no to teraz sie zacznie :mrgreen:

 

Jak sie jeszcze inne Forumowiczki 'ujawnia', to moga byc fajne imprezy :wink: :razz:

 

Mikki - SZACUN! :mrgreen:

 

boję się myśleć, jakim wymaganiom będzie kiedyś musiał sprostać Twój mąż...

 

Ja tez... W koncu nie bez powodu jestem singlem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy, konkursy... A ja dzis wymyslilem nazwe dla mojego grata i imie to to:

 

qmbajn

 

Ladnie? :mrgreen:

 

Az wie dlaczego :twisted:

 

A my nie wiemy! Dlaczego? :grin:

 

Emilu, chrzciny beda... Na pierwszym spocie, na ktory przyjade Autkiem (do ktorego konkretne Imie przylgnie dopiero, jak sie w nie nieco wjezdze), tj. na pierwszym spocie po niedzieli :cool: bedziemy go (mam nadzieje, ze tlumnie :!: ) oblewac i chrzcic :grin: . Czy ktos, kto juz organizowal podobne Uroczystosci moglby mi doradzic, jakie ilosci Trunkow Wszelakich przewidziec dla Zgromadzonych? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkursy, konkursy... A ja dzis wymyslilem nazwe dla mojego grata i imie to to:

 

qmbajn

 

Ladnie? :mrgreen:

 

Az wie dlaczego :twisted:

 

A my nie wiemy! Dlaczego? :grin:

 

Emilu, chrzciny beda... Na pierwszym spocie, na ktory przyjade Autkiem (do ktorego konkretne Imie przylgnie dopiero, jak sie w nie nieco wjezdze), tj. na pierwszym spocie po niedzieli :cool: bedziemy go (mam nadzieje, ze tlumnie :!: ) oblewac i chrzcic :grin: . Czy ktos, kto juz organizowal podobne Uroczystosci moglby mi doradzic, jakie ilosci Trunkow Wszelakich przewidziec dla Zgromadzonych? :mrgreen:

 

jezeli ma sie nierozeschnac to musisz liczyc galonami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...