Skocz do zawartości

Jaki LCD 32" wybrac?


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu po co komuś faktura, karton i instrukcja...? :roll:

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

PS. To był NAPRAWDĘ ŻART.

 

:mrgreen:

 

no wlasnie

 

 

 

podalem cene oficjalna, innej nie moglem napisac bo by bylo: a zalatw mi tez 2 albo 3 sztuki :lol:

 

P.S.Pudlo idealnie miesci sie na tylnej kanapie w GT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po co komuś faktura, karton i instrukcja...? :roll:

 

:mrgreen:

 

 

 

 

 

PS. To był NAPRAWDĘ ŻART.

 

TV prosto z Centrum Sony. Z fakturą, kartonem, instrukcją i z wszystkim co jest w zestawie przy kupnie.

 

komancz: oficjalna cena twojego modelu to 6599 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To - tak na poważnie - może masz podobny deal na projektory? Myślę, żeby sobie strzelić na wiosnę projektorek 8).

 

Co prawda jest dylemat, bo pieniądze przeznaczone na projektor można byłoby przeznaczyć na jakieś graty do samochodu, ale... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To - tak na poważnie - może masz podobny deal na projektory? Myślę, żeby sobie strzelić na wiosnę projektorek 8).

 

Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Podaj tylko model, a ja podam ci cenę. Tylko najlepiej gdybyś decyzję podjął do kwietnia bo później prawdopodobnie przez 1,5 roku nie będzie mnie w kraju.

 

A na marginesie to taki kawior przodowy chce coś z rabatem kupić? Ten świat na psy schodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To - tak na poważnie - może masz podobny deal na projektory? Myślę, żeby sobie strzelić na wiosnę projektorek 8).

 

Co prawda jest dylemat, bo pieniądze przeznaczone na projektor można byłoby przeznaczyć na jakieś graty do samochodu, ale... :twisted:

 

co do projektora to sie zdzwonimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie !

 

Wiekszość klientów kupuje markę a nie produkt ... :sad:

 

Chcecie kupić dobre LCD ... trzeba iść do "normalnego" sklepu RTV , dać szanownemu panu sprzedawcy gratisik :wink: i poprosić coby zapodał na interesujące was modele ( najpierw sygnał RF potem RGB ) test odbiorników TV .Oczywiście równocześnie . :smile:

{Ważna sprawa : włączyć normalizację parametrów w kazdym odbiorniku !}

I proszę ... mozna zobaczyć jaka jest faktyczna rozdzielczość ... jaka stopa kontrastu ... jaka jasność ... jak działa filtr grzebieniowy ...pikselizacje...poswiate... jakiej klasy jest tuner TV ... ogólnie czy w srodku jest siano czy uczciwa elektronika .

I niech sprzedawcy nie pinkolą że takiego testu nie mają ... Sony Panasonic Philips i nawet LG niewspominając o Samsungu takie płytki udostepniają .

 

Nie powiem kto wygrywa ... :mrgreen: udanej zabawy i katowania sprzedawców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob, ktore dluzej uzytkuja panele LCD. Czy macie jakies rozjasnienia obrazu w lewym dolnym rogu, na ciemnym tle i jak bardzo jest to widoczne/irytujace. Cos jak na zdjeciu ponizej.

DSC_1932.jpg

Z tego co znalazlem w sieci, to zdarza sie to czesto nawet w panelach drogich marek.

 

Kolejne pytanie, czy subiektywnie panel 42" 16:9 bedzie wydawal sie wiekszy, czy taki sam jak 36" CTR 4:3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...