Skocz do zawartości

Jaki LCD 32" wybrac?


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

tym razem chcialbym zapytac o LCD 32" w zwiazku z tym ze moj stary telewizor odmowil po raz kolejny posluszenstwa postanowilem go pozegnac :)

 

Moim faworytem jest Bravia 32" KDL-32V2500 czyli nastepca V2000.Czy ktos z Was moze mi doradzic cos innego w podobnej jakosci i cenie ewentualnie czy ten model jest naprawde godny polecenia? Ma sluzyc do ogladania telewizji z kablowki, ogladania DVD, pewnie telewizji N itp.Z chceia przeczytam Wasze opinie, ewentualnie jakies sugestie czym jeszcze sie zainteresowac :)

 

Pozdrowienia

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo mnie też ten temat interesuje. Przeglądałem na ceneo.pl oferty sklepów internetowych i widziałem, ze do 3 tys. zl można dostać 32" Samsungi wyglądające na przyzwoite, ew. inne wynalazki. Warto się w coś takiego pakować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizory z serii V są naprawdę godne polecenia. Nie jestem technikiem ani jakimś znawcą, ale z tego co mi wiadomo posiadają jakiś procesor który w porównaniu ze słabszymi seriami(np S) powoduje że obraz ma dużo lepsze barwy co widać gdy postawi się obok siebie dwa takie telewizory. Najlepiej pójść do sklepu gdzie będą mieli dwa te TV i porównać je. Jeśli ktoś nie jest aż tak napalony na barwy, lepsze procesory to wystarczy seria S, a trochę pieniędzy można zaoszczędzić.

 

Na tym forum http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=9627 można dużo informacji znaleźć.

 

A jeżeli ktoś chciałby kupić to może się skontaktować ze mną, a ja postaram się o jakąś dobrą konkurencyjną cenę telewizora prosto z Centrum Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godny polecenia jest samsung

 

Mam LCD samsunga, co prawda mniejszy, niż w pytaniu (bo stoi w sypialni - ma 29"). Ale obraz jest git, kolorki bomba. Też tam jest jakiś wihajster od poprawiania obrazu. I, co ciekawe, poprawia go znacznie - można wyłączyć i porównać, a nawet zrobić takie demo: pół ekranu jest z wyłączonym wihajstrem, pół z włączonym i oglądający to cmokają z zachwytu na sprytem koreańczyków z południa, którzy swoimi małym rączkami postroili ten telewizor :mrgreen:.

 

Tak że zdecydowanie polecam Samsunga 8).

 

Ta firma w w ogóle od zawsze dawała radę z LCD, czy monitorami komputerowymi :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godny polecenia jest samsung

 

Mam LCD samsunga, co prawda mniejszy, niż w pytaniu (bo stoi w sypialni - ma 29"). Ale obraz jest git, kolorki bomba. Też tam jest jakiś wihajster od poprawiania obrazu. I, co ciekawe, poprawia go znacznie - można wyłączyć i porównać, a nawet zrobić takie demo: pół ekranu jest z wyłączonym wihajstrem, pół z włączonym i oglądający to cmokają z zachwytu na sprytem koreańczyków z południa, którzy swoimi małym rączkami postroili ten telewizor :mrgreen:.

 

Tak że zdecydowanie polecam Samsunga 8).

 

Ta firma w w ogóle od zawsze dawała radę z LCD, czy monitorami komputerowymi :cool:.

 

Samsung jest OK, ale LG/Phillips wg mnie sa lepsiejsze

 

generalnie sa 3-4 fabryki, ktore dostarczaja matryce do wszystkich firm produkujacych LCD i wszystkie sa w okolicach Shanghaiu ;) i telewizory generalnie roznia sie tylko softem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... no i logiem też

 

 

 

:mrgreen:

Ale wtopa. "Logo" się nie odmienia... ;)

Sie nie znasz. Właśnie podjęliśmy jednogłośnie* rezolucję, że się odmienia. Przynajmniej w tym wątku. ;)

 

M.

_____

* Kudłaty, znaczy, jednym (swoim) głosem to przegłosował.

Wiesz, jak jest... Zadzieranie z modem jeszcze nikomu nie wyszło na dobre - a bokiem, niejednemu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, ale skoro tak masowo kupujecie panele to czy nie zbywa wam jakiś TV kineskopowy o dużej przekątnej, którego byście się pozbyli za jakąś symboliczną kasę ? Może być delikatnie trafiony. Moi rodzice oglądają telewizję jeszcze na starym "heliosie", chciałbym im zafundować coś lepszego, ale ciągle nie mam za co (np. teraz mi przywalili opłatę za szkołę :neutral: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziekuje wszystkim za pomoc, kupilem Bravie V2500-w sklepie na obrazie telewizyjnym pobil konkurencje z kretesem, a zastanawialem sie jeszcze nad Samsungiem i Sharpem, ale slabo wypadly ;)

 

A ile Cię kosztowało to cudo? No i czy warto czekać jeszcze aż potanieją TV czy brać teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dziekuje wszystkim za pomoc, kupilem Bravie V2500-w sklepie na obrazie telewizyjnym pobil konkurencje z kretesem, a zastanawialem sie jeszcze nad Samsungiem i Sharpem, ale slabo wypadly ;)

 

A ile Cię kosztowało to cudo? No i czy warto czekać jeszcze aż potanieją TV czy brać teraz?

 

ciagle tanieja... ja placilem 5499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, ale skoro tak masowo kupujecie panele to czy nie zbywa wam jakiś TV kineskopowy o dużej przekątnej, którego byście się pozbyli za jakąś symboliczną kasę ? Może być delikatnie trafiony. Moi rodzice oglądają telewizję jeszcze na starym "heliosie", chciałbym im zafundować coś lepszego, ale ciągle nie mam za co (np. teraz mi przywalili opłatę za szkołę :neutral: ).

 

jak po nowym roku rodzice wezma ode mnie mojego Philips 32" to bede mial do sprzedania 29" Thomsona w fajnej cenie ;) odezwe sie

 

bo juz ostrze zabki na plazmiatko 42" a ze pokoj mam dlugosci 5 m to 42" bedize jak znalazl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... no i logiem też

 

 

 

:mrgreen:

 

Ale wtopa. "Logo" się nie odmienia... ;)

 

Widzisz Owocku - to wcale nie jest takie oczywiste. "Radio" też się kiedyś nie odmieniało. Słuchało się radio. Ktoś pracował w radio. Mówiło się "nie mam radio" itp. Według mnie "logo" podlega tym samym zasadom 8).

 

PS. Podobnie było ze słowem tenis ("gram w tenis"), ale dlaczego - tego już nie wiem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...