Skocz do zawartości

Plejady dla Klubowiczów


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powoli dochodzą, ja dostałem dzisiaj - śniegi stopniały i listonosz dojechał :mrgreen:

 

Tak to jest jak się mieszka poza miastem.

 

Ano Ci sąsiedzi :mrgreen:

 

Ale wpadłem na chwilę do Dawoja i dostałem gratiska, wiec cały wczorajszy wieczór oglądałem płytkę i czytałem.

 

Gazetka zrobiła sie naprawdę ładna i widać spory postęp.

 

Kiedy ten zlot plejad ??? bo mnie już się chce ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie skrzynka pusta... wrrr..... :evil::evil::evil:

A sąsiedzi już dostali :?: :???:

 

Nie wiem którzy, bo ja nie :mrgreen:

 

no coż Łomianki to rozległa metropolia :grin:

Listonosz jeździ takim rowerem, że dziwię się że cokolwiek jest w stanie dostarczyć.

Może po sąsiedzkiej znajomości Dawoj udostępniłby mu jakieś autko - dystrybucja poprawiłaby się.

 

Listonosz w Subaru - to jest coś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde niech ktos powie jeszcze raz wyraznie: komu naleza sie Plejady wysylane do domu?? Klubowiczom z karta Subaru (jak w temacie) czy rowniez dla klientow SIPu (ktorzy kupili Subaru) a nie sa Klubowiczami? Ja poczta nic nie dostalem (karty nie mam, bo mi nie potrzebna), wchodze do dilera a tam mi mowia ze mi sie nalezy egz. i dziwne ze nie przyslali z SIPu.... Kto jest niedoinformowany? Anyone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem nowiutki nr Plejad z płytką DVD i kalendarzem. Moja dziękować Dyrekcji. :mrgreen:

Kurcze, to jak to jest z tym kalendarzem??? Bo ja mam wykupioną prenumeratę (daaawno temu, dostałem kiedyś 1 numer i potem była dłuuuga cisza), teraz przyszedł najnowszy numer, ale kalendarza to tam nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde niech ktos powie jeszcze raz wyraznie: komu naleza sie Plejady wysylane do domu?? Klubowiczom z karta Subaru (jak w temacie) czy rowniez dla klientow SIPu (ktorzy kupili Subaru) a nie sa Klubowiczami? Ja poczta nic nie dostalem (karty nie mam, bo mi nie potrzebna), wchodze do dilera a tam mi mowia ze mi sie nalezy egz. i dziwne ze nie przyslali z SIPu.... Kto jest niedoinformowany? Anyone?

 

 

Z tego co wiem to tylko dla posiadaczy kart. Tak jest w regulaminie klubu.

 

 

PS. Kartę posiadam ale w ciągu roku dostałem 2 bieżące numery i kilka archiwalnych w ramach czyszczenie magazynów. :twisted:

Omawianego niestety nie mimo, że koledzy z Wrocławiu już dostali.

Jakies oficjalne stanowisko szanownej dyrekcji ? Za kartę zapłaciłem tyle samo co inni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...