Skocz do zawartości

Wycieraczki


kulbit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma zasady z wycieraczkami . Ja raz kupiłem boscha bez stelażu i pojechałem do Francji na wakacje . Na autostradzie po przekroczeniu 130 zawsze coś stukało , odchodziłem od zmysłów co to jest . Wycieraczki lekko się odrywały i wydawały dziwaczny dźwięk przy mocnych podmuchach wiatru . Kupiłem na stacji jakieś badziewie po 4 euro problem znikł 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem DENSO Hybrydowe,

Niepokoi mnie tylko, że na piórze i gumie nie ma oznaczeń NWB, o jakich pisali koledzy w tym wątku: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/76438-wycieraczki-denso-hybrydowe/#entry2157376 Czyżby podróba, czy po prostu inny producent (dla Denso)?

Do tej pory używałem oryginalnych i są (były) bardzo dobre ...i też mają oznaczenie NWB.

 

A gdzie robiłeś zakupy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem DENSO Hybrydowe, niepokoi mnie tylko, że na piórze i gumie nie ma oznaczeń NWB, o jakich pisali koledzy w tym wątku: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/76438-wycieraczki-denso-hybrydowe/#entry2157376 Czyżby podróba, czy po prostu inny producent (dla Denso)?

Kupiłem kolejne dwie DENSO Hybrydowe, tym razem w Inter Cars i też nie mają oznaczenia NWB, więc chyba po prostu zmienili sposób znakowania lub dostawcę.

Przy okazji dzisiejszego deszczu je przetestowałem i jak na razie wrażenia bardzo pozytywne. Ciekawy jestem jak będą się zachowywać przy większej prędkości (na autostradzie), bo na dotychczasowych oryginałach po stronie kierowcy był spoiler dociskający, na hybrydowych nie ma, ale z kolei mają bardzo opływowy kształt i może to wystarczy. Liczę też, że będą generować mniej szumu przy wyższych prędkościach.

 

 

Zdecydowałem się na Denso Hybrid. Czy trzeba zwrócić uwagę na jakiś typ mocowania itp?

Raczej nie. U mnie pasowały bez problemu. Teraz do każdego opakowanie dołączają adapter do innych mocowań (w związku z czym zmieniły się numery katalogowe - symbol DU zastąpiono DUR), ale na standardowy haczyk pasują bez niego.

Edytowane przez Kambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zasady z wycieraczkami . Ja raz kupiłem boscha bez stelażu i pojechałem do Francji na wakacje . Na autostradzie po przekroczeniu 130 zawsze coś stukało

 

W SG też te wycieraczki nie działają zbyt dobrze - nie stukają za to przy prędkości >120 lewa strona wycieraczki od kierowcy odrywa się od szyby w trakcie pracy i zostaje pas nieoczyszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma zasady z wycieraczkami . Ja raz kupiłem boscha bez stelażu i pojechałem do Francji na wakacje . Na autostradzie po przekroczeniu 130 zawsze coś stukało

W SG też te wycieraczki nie działają zbyt dobrze - nie stukają za to przy prędkości >120 lewa strona wycieraczki od kierowcy odrywa się od szyby w trakcie pracy i zostaje pas nieoczyszczony.

Mize masz nie dokrecona, u mnie nic takiego nie występuje

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie ma zasady z wycieraczkami . Ja raz kupiłem boscha bez stelażu i pojechałem do Francji na wakacje . Na autostradzie po przekroczeniu 130 zawsze coś stukało

 

W SG też te wycieraczki nie działają zbyt dobrze - nie stukają za to przy prędkości >120 lewa strona wycieraczki od kierowcy odrywa się od szyby w trakcie pracy i zostaje pas nieoczyszczony.

 

Może to bardziej kwestia zbyt słabego docisku ramienia wycieraczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie kupiłem DENSO Hybrydowe, niepokoi mnie tylko, że na piórze i gumie nie ma oznaczeń NWB, o jakich pisali koledzy w tym wątku: http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/76438-wycieraczki-denso-hybrydowe/#entry2157376 Czyżby podróba, czy po prostu inny producent (dla Denso)?

Kupiłem kolejne dwie DENSO Hybrydowe, tym razem w Inter Cars i też nie mają oznaczenia NWB, więc chyba po prostu zmienili sposób znakowania lub dostawcę.

Przy okazji dzisiejszego deszczu je przetestowałem i jak na razie wrażenia bardzo pozytywne. Ciekawy jestem jak będą się zachowywać przy większej prędkości (na autostradzie), bo na dotychczasowych oryginałach po stronie kierowcy był spoiler dociskający, na hybrydowych nie ma, ale z kolei mają bardzo opływowy kształt i może to wystarczy. Liczę też, że będą generować mniej szumu przy wyższych prędkościach.

 

 

 

 

Miałeś spoiler zintegrowany z wycieraczkami ? U mnie (2006) jest montowany do "skrzydła"/"ramy" wycieraczki - w związku z czym po wymianie na Denso H. pozsotał oryginalny spoiler + ukształtowanie samych Denso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś spoiler zintegrowany z wycieraczkami ? U mnie (2006) jest montowany do "skrzydła"/"ramy" wycieraczki - w związku z czym po wymianie na Denso H. pozsotał oryginalny spoiler + ukształtowanie samych Denso

Tak. U mnie po stronie kierowcy spoiler jest zintegrowany z piórem.

post-17408-0-48760200-1466091009_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...