Jump to content

Demontaż zderzaka przedniego legacy IV

blade
 Share

Recommended Posts

z tego co pamiętam poziom trudności - łatwe. grill odkręcałem bo było łatwiej, halogeny wykręcić, nie pamiętam czy ruszałem tablice rejestracyjną,  od dołu masz punkty mocowania i w nadkolach... schodzi bez marudzenia i bez szarpania trudno zdemolować.

566495159001.png

z tego co pamiętam poziom trudności - łatwe. grill odkręcałem bo było łatwiej, halogeny wykręcić, nie pamiętam czy ruszałem tablice rejestracyjną,  od dołu masz punkty mocowania i w nadkolach... schodzi bez marudzenia i bez szarpania trudno zdemolować.

Miałbyś taki obrazek do Imprezy MY04 (blob)? Albo linka, gdzie to znaleźć.

Bardzo prosze o wyjasnienie ktora czesc odpowiada za docisniecie zderzaka do blotnika?

u mnie po prawej ciagle minimalnie zeskakuje w dol i jest luka pomiedzy zderzakiem a lampa i blotnikiem - nie duza ponizej cm, wystarczy pociagnac do gory i czuc jak zaskakuje lecz dosyc slabo.

drazni mnie to i bym chcial zrobic na igle autko

Na końcach zderzaka, przy błotniku powinna być spinka, może z jednej strony Ci brakuje

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Na końcach zderzaka, przy błotniku powinna być spinka, może z jednej strony Ci brakuje

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Należy dodać, że schowana pod nadkolem...

Pomocny link:

• Upvote 2

WOJO,

Jak zobaczyłem ten filmik to się zacząłem zastanawiać czy sobie sam nie wymienić felernej lampy. ;) Nie wydaje się to aż takie trudne.

WOJO,

Jak zobaczyłem ten filmik to się zacząłem zastanawiać czy sobie sam nie wymienić felernej lampy. ;) Nie wydaje się to aż takie trudne.

Bo nie jest. Link do filmu nie jest przypadkowy. Obejrzyjcie wszystkie filmy twórcy dotyczące Legacy. Większość z nich wykorzystałem w praktyce u siebie, choć pewne zastosowane rozwiązania ulepszyłem. :)