Skocz do zawartości

Demontaż zderzaka przedniego legacy IV


blade

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam poziom trudności - łatwe. grill odkręcałem bo było łatwiej, halogeny wykręcić, nie pamiętam czy ruszałem tablice rejestracyjną,  od dołu masz punkty mocowania i w nadkolach... schodzi bez marudzenia i bez szarpania trudno zdemolować.

566495159001.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam poziom trudności - łatwe. grill odkręcałem bo było łatwiej, halogeny wykręcić, nie pamiętam czy ruszałem tablice rejestracyjną,  od dołu masz punkty mocowania i w nadkolach... schodzi bez marudzenia i bez szarpania trudno zdemolować.

 

Miałbyś taki obrazek do Imprezy MY04 (blob)? Albo linka, gdzie to znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosze o wyjasnienie ktora czesc odpowiada za docisniecie zderzaka do blotnika?

u mnie po prawej ciagle minimalnie zeskakuje w dol i jest luka pomiedzy zderzakiem a lampa i blotnikiem - nie duza ponizej cm, wystarczy pociagnac do gory i czuc jak zaskakuje lecz dosyc slabo.

 

drazni mnie to i bym chcial zrobic na igle autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcach zderzaka, przy błotniku powinna być spinka, może z jednej strony Ci brakuje

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Należy dodać, że schowana pod nadkolem...

Pomocny link:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOJO,

 

Jak zobaczyłem ten filmik to się zacząłem zastanawiać czy sobie sam nie wymienić felernej lampy. ;) Nie wydaje się to aż takie trudne.

Bo nie jest. Link do filmu nie jest przypadkowy. Obejrzyjcie wszystkie filmy twórcy dotyczące Legacy. Większość z nich wykorzystałem w praktyce u siebie, choć pewne zastosowane rozwiązania ulepszyłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...