Skocz do zawartości

Imprezka posłomczynowa i pobarbórkowa (09.12.2006)


vero

Rekomendowane odpowiedzi

DJe:

 

Ingerstone (SoundContrast)

Leon (SoundRevolt)

Progress (Theatre Of Sound)

Lotrec (Thandile)

Foton (SoundContrast)

C-Bass & Mikobene (RedFlagCollective/ Escada Music/ Connect Four Records)

BreakOut (ProgressivePolska)

Pink (ProgressivePolska)

ZoortProject (Zoort)

 

To jacyś znani instrumentaliści ? :shock:

 

WRCfan oplulam sobie przez Ciebie lapka normalnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

to powinno isc do dzialu rozluznic atmosfere .... :D:D:D best joke of the y'

 

 

 

dla mnie raczej do działu błazny lub debilizm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie raczej do działu błazny lub debilizm

Właśnie! Strzel focha! :wink: :roll: :lol:

 

 

jakos to mnie najmniej interesuje ale niektore osoby jak nie maja nic do powiedzenia nie musza dodawac nic od siebie( nabijanie postow) tak samo w wątku o felgi co Witold napisał zaraz zleciało sie pare osob i smiechy sobie robja nie pasuje watek nie czytaj nie po to staram sie o dobry wieczor dla subaruholikow zeby polowa postow była smiechami z tego co ja staram sie ogarnac dla forum.. mnie nie bawia takie posty...

 

pewnie zaraz zleca sie znowu te osoby i bedzie to samo w tym temacie co i o felgach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie raczej do działu błazny lub debilizm

 

Poluzuj warkocze... :roll:

 

Bo? jezeli ktos nie wie kto to jest DJ to niech sie spyta zanim zrobi z siebie błazna( i zasmieca mi temat)

 

Juz napisałem na ten temat wyzej jezeli ktos nic nie ma wspolnego z wyjsciem klubowym dziekuje mu za posty w tym wątku niech nabija sobie gdzies indziej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko załatwione stolik bedzie zarezerwowany jak bedzie wiecej osob albo za głosno to bedzie i vip room narazie stolik starczy zapraszam 21.40 w sobote przed klubem klatka..

 

super! muszę przyznać, że z organizowania imprez masz piątkę :wink:

 

 

Dzieciaczki Kochane, wyluzujcie... Pls

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigG, robisz z igły widły. Akurat tekst WRCfana był śmieszny, szczególnie że np. ja też o tych muzykach nie słyszałem. A temat i tak jest vero :razz:

 

 

ok ale vero poprosiła mnie o pomoc wiec pomagam jej i prosiłem jezeli ktos nie jest zwiazany z tematem dziekuje za wypowiedzi.. moze i smieszne ale to było specjalnie zeby posmiac sie z tego co pisze a mi to nie pasuje... tyle odemnie miłego pisania dalej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaczki Kochane, wyluzujcie... Pls

Takie tam śmichy chichy.

Luuuuuuudzieeeeee wpisujcie się na listę, co tak mało?

W łóżkach to ludzie umierają.

 

 

 

hogi jestem pewien ze i tak sporo osob nie bedzie z listy niestety co jak co ale ta muza w klatce to nie dla kazdego jest moze dlatego sporo osob nie chce isc jak by to był klub 70 to pewnie by było full osob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuuuuudzieeeeee wpisujcie się na listę, co tak mało?

W łóżkach to ludzie umierają.

 

 

cffffaniak! a sam wpisałes się na listę dopiero dziś :mrgreen:

znając realia najwięcej osób zadeklaruje chęć wspólnej zabawy w piątek w nocy/w sobotę rano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hogi jestem pewien ze i tak sporo osob nie bedzie z listy niestety co jak co ale ta muza w klatce to nie dla kazdego jest moze dlatego sporo osob nie chce isc jak by to był klub 70 to pewnie by było full osob

 

ja osobiście też średnio znajduję się przy takiej muzyce, ale co tam :wink: chcę się spotkać z Wami i tyle :twisted:

poza tym... w miarę wypijanych % muzyka będzie coraz mniej przeszkadzała :wink: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dla mnie raczej do działu błazny lub debilizm

 

Przepraszam, że jak czegoś nie wiem to jestem debilem...shit happens...

 

Bo? jezeli ktos nie wie kto to jest DJ to niech sie spyta zanim zrobi z siebie błazna( i zasmieca mi temat)

 

No więc się spytałem...Panie Wszystkowiedzący...

 

Juz napisałem na ten temat wyzej jezeli ktos nic nie ma wspolnego z wyjsciem klubowym dziekuje mu za posty w tym wątku niech nabija sobie gdzies indziej..

 

Przyjeżdżam w sobotę do Wawy i chciałem się coś więcej dowiedzieć na temat powyższego, no ale...jestem błaznem i debilem, więc chyba się nie wybiorę...

 

WRC fan nie nabijaj sobie postów :twisted:

 

O cholera...wydało się... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam w sobotę do Wawy i chciałem się coś więcej dowiedzieć na temat powyższego, no ale...jestem błaznem i debilem, więc chyba się nie wybiorę...

 

Wybieraj sie, wybieraj :!: Nie wszyscy w Warszawie sluchaja jakichs dj'ow :mrgreen:

Do zobaczonka, mam nadzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczucie humoru to ponoć głównie umiejętność śmiania się z samego siebie...

 

Nie każdemu Bozia dała. Niektórzy stali w tym czasie w innej kolejce ;-)

 

Jakoś po tym wejściu kolegi Kossakowskiego - bodiczkiem w WRCFana - mniej mi żal, ze nie dam rady przyjechać w ten weekend do Wawki... zdecydowanie, nie moje klimaty.

 

Oczywiście - mam na myśli zestaw DJ-ów. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam w sobotę do Wawy i chciałem się coś więcej dowiedzieć na temat powyższego, no ale...jestem błaznem i debilem, więc chyba się nie wybiorę...

 

obrażając się na G.Kossakowskiego obraziłeś się na wszystkich wybierających się na tą imprezę... ładnie to tak??? :roll: :wink: :wink: nie rób scen... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...