Skocz do zawartości

3.0 vs 3.6 który wygra?


stooowa

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Poszukuje Triabeca i jak się pewnie już zorientowaliście po temacie zastanawiam się nad wyborem miedzy przedmiotowymi jednostkami. Proszę o opinię na temat owych dwóch jednostek a także modeli B 9 i Tribeca. zdecydowanie do auta będzie założony gaz  co też jest istotne! pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrej chwili założyłem temat bo właśnie sprzedałem swoje auto i czas na poważnie szukac TB :) dziex za info ps może macie jakies auto w okolicy godne polecenia ? Zdecydowanie kupię cena do 45 tys ale w razie super egzemplarza jeszcze pare złociszy wysupłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałem długo i powiem że warto było się nie śpieszyć 

kupiłem auto nie wyciuchane z historią może było nieco droższe ale z perspektywy czasu chyba warte swojej ceny

mam je trzy lata i auto lata, szukaj cierpliwie i raczej unikaj auta z importu 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

kupiłem z przebiegiem 82tyś mil. zrobiłem jakieś 5-6 tyś na lpidż spalanie jakieś 16-17 trasa przy przelotowej 140-150. do tego jakieś 300ml oleju na każde 1000km-jak obrotomierz nie wychyla się ponad 4tyś obrotów to z olejem nie ma problemów ale jak  daje  trochę w palnik(a auto korci i prowokuje za każdym razem jak uruchamiam silniku ;) to i więcej oleju połyka. Jazda tym autem to poezja, po przejechaniu 400-500 km nie czuję się żadnego znużenia i zmęczenia. Reasumując świetne, przestronne auto rodzinne zdecydowanie ze sportowym zacięciem!! Polecam i zachęcam do cieszenia się jazdą tym modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zdecydowanie mogę polecić. świetne auto pod każdym względem

 

 

Jak sprawdza się Tribeca 3.6 na dłuższych trasach i przy prędkościach 140-160?

 

 

na dobrych oponach sprawdza sie swietnie, nawet na w miare kiepskiej nawierzchni jest bardzo stabilna we wskazanym przedziale... wlasnie zaliczylem trase o dlugosci prawie 4000 km, srednie spalanie wyszlo mi 11,8L wg. kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej w Tribeca co 12kkm, u mnie max 1l co wymiane, ale zalezne kto jezdzi wiecej, ja czy zona. Stala jazda Tribeca pow. 140 km/h ma negatywny wplyw na skrzynie biegow, na silnik rowniez, poza tym powyzej tej predkosci tempomat nie dziala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

olej w Tribeca co 12kkm, u mnie max 1l co wymiane, ale zalezne kto jezdzi wiecej, ja czy zona. Stala jazda Tribeca pow. 140 km/h ma negatywny wplyw na skrzynie biegow, na silnik rowniez, poza tym powyzej tej predkosci tempomat nie dziala ...

ale jak to ma negatywny wpływ, dlaczego tempomat nie działa (amerykan i dlatego?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:/ hmmm a porsche ? Hmm forkiem nie raz robiłem trasę od 140 do 190 kmh i było ok, oleju nawet nie brał, to co dopiero motor 3.6 . Jak się skrzynia psuje? I co się dzieje z silnikiem? Przestań takie rzeczy mówić bo nikt nie kupi tribeci baaa jeszcze zrazu się do subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...