Skocz do zawartości

jaki serwis w Warszawie polecacie?


kapiszon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grzesiu, wiesz że cię lubię, dawno u ciebie na herbatce nie byłem, odkąd się pozbyłem estiaja chyba się nie widzieliśmy.. W każdym razem temat może się rozwinąć, ale towarzysko :wink:

Zapraszam chyba masz po drodze :idea: czynne od zmierzchy do świtu :?: jakoś tak a może odwrotnie :idea: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesio Kościołek.

Dobrze się sprawdza przy naprawach mechanicznych starszych modeli Imprezy, czy Legacy.

Przeglądy, wymiany oleju, klocki, czy nawet remont starego silnika, czy skrzyni.

Nie wolno zlecać żadnych prac wymagających precyzji i czystości (np. montaż radia).

Trzeba pilnować i patrzeć na ręce, bo często im się nie chce.

 

Serwisowałem u nich GT-ka. STi już się bałem im zostawić.

 

pozdr!

Pozdrawiam Pana Grzegorza

Potwierdzam opinie shodana że sprawdza się przy naprawach mechanicznych, dodam tylko tyle, że jak bym miał STI, to też bym mu oddał z czystym sumieniem. Jest przede wszystkim praktykiem, coś doradzi coś odradzi i co również ważne... nie jest nadmiernie uciążliwy dla portfela. A i klucz o nietypowym rozmiarze pozyczy.

 

Oj będzie rabacik, bedzie rabacik... hihi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Wiktora Kozłowskiego. Wprawdzie nie w samej Warszawie, ale ogarnia temat i warto się przejechać do Żółwina (koło Podkowy Leśnej). Wcześniej też mi serwisował samochód i byłem bardzo zadowolony.

Również polecam, bo już od dawna korzystam tylko i wyłącznie z tego serwisu.

Niestety z terminami czasem są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z terminami czasem są problemy.

 

Potwierdzam. Ale to raczej dobrze świadczy o jakości skoro ludzie i tak tam robią.

A. jeszcze jedno. Jak miałem Astrę, to terminy były znacznie dłuższe. :mrgreen: Jak dostają Subaru, to morda im się cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...