Skocz do zawartości

PLEJADY 2016 - czyli odliczanie czas zacząć, dziś studniówka !!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jakos nie mogę w tym roku wejść w klimat Plejadowy, za kilka dni zapisy a ja jakos tak na spokojnie :(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A przeczytałeś wszystkie 36 stron? Bo dawno Cię tu nie było...

Przeczytałem, jestem na bieżąco ale jakos tak dziwnie nie mam weny do pisania.

Nie wiem na jakiej trasie jechać i nie mogę jakos rozpocząć przed plejadowej gorączki

 

 

Strona 37

 

 

Plejady już za 58 dni...  :)

Edytowane przez Aga
numerki ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista list:
1 Lista wcześniaków
2 Lista startowa
3 Lista teamów

Lista wcześniaków:
1 dzioba
2 Dziobnik
3 BartZ
4.Barteq
5 zamieszanie
6 baggins
7 Olusia
8 Beavis
9 kriskristoffers

 


Lista startowa:

Szosowa
107 Dziobnik
123 kj5d/jackpot70
126 Barteq
155 A.Rożek P.Rożek

Tur Szos
303 toks+hani
313 PRIMAR
338 viper
344 chojny+zoui

Terenowa
205 Lemiech / Ivan
207 dzioba/Kfiatek
214 sebekian/Apacz
215 Iza/Klaudia
216 zamieszanie/baggins

Tur Ter
404 Eclipse
420 Olusia
444 Ayu
477 kriskristoffers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przeczytałem, jestem na bieżąco ale jakos tak dziwnie nie mam weny do pisania. Nie wiem na jakiej trasie jechać i nie mogę jakos rozpocząć przed plejadowej gorączki

No popatrz, jednak wciągnąłeś spam? :)

Wena przyjdzie sama, nic na siłę...

 

@@rozekpatryk, a co to za konkurencja się szykuje? Sprzęt, kierownik, czy jedno i drugie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy moze jeszcze raz ktoś powtórzyć jak z grubsza wyglądają trasy?

 

- „Turystyczno – Szosowa” wiodąca niemal w całości drogami asfaltowymi, przeznaczona jest dla osób, które najbardziej cenią sobie turystyczne aspekty Zlotu Plejad. Nastawiona głównie na zwiedzanie regionu i mnogie dodatkowe atrakcje, nie jest jednak pozbawiona prób sportowych wykonywanych samochodem - by każdy turysta mógł choć przez chwilę poczuć się sportowcem. Jeżeli zatem niekoniecznie nastawiasz się na intensywne sportowe emocje lub po prostu chcesz spokojnie i bardzo ciekawie spędzić długi weekend z rodziną, sugerujemy wybór tej właśnie trasy.

- „Turystyczno – Terenowa” to kolejna trasa przygotowana z naciskiem na aspekty turystyczne, z tym że w dużej mierze prowadzi nieutwardzonymi drogami. Trasa dodatkowo urozmaicona zostanie kilkoma próbami offroadowymi co eliminuje możliwość zapisania się na nią właścicieli innych samochodów niż Subaru XV, Forester czy Outback.

- „Terenowa” to kwintesencja tego co offroadowcy lubią najbardziej. Grząskie drogi, strome podjazdy, rwąca rzeka, kamieniołomy, czy też trudno dostępne górskie stoki, dobitnie świadczą o jej charakterze. Na tę trasę zapraszamy tylko właścicieli Foresterów.

- „Szosowa” to trasa dla osób, które chcą poczuć emocje najbliższe tym z prawdziwych odcinków rajdowych. Tutaj nie ma miejsca na błędy techniczne. O zwycięstwie mogą zdecydować nawet ułamki sekund. Zlot nie jest imprezą typowo sportową w związku z czym ani na trasie Terenowej ani na Szosowej nie zabraknie zwiedzania, prób zręcznościowych, czy innych ciekawych zadań.

 

Dzięki piękne. Jeszcze pytania czysto techniczne.

Myślę, o turystyczno terenowej. Czy jeżeli nie będę szedł "na dzidę" (tak wiem, będę ;-)) to rzeczywiście trzeba się w jakieś płyty uzbrajać? Z tego co pamiętam to CVT w XT nie bardzo lubi płyt stalowych z uwagi na przegrzanie. Czy może zamiast tego lepiej okleić Forka folią krzako-ochronną? Czy ktoś z Was robił takie oklejanie ze swoim wzorem? Jak mam to robić to wolę zapłacić kilka stówek więcej za projekt i okleić w firmowe barwy, wezmę na fakturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki piękne. Jeszcze pytania czysto techniczne. Myślę, o turystyczno terenowej.

 

nie ma za co.;), jak chcesz jechać na turystyczno-terenowa trasę to moim zdaniem odpuść sobie płyty itp rzeczy...:)

- dla mnie przerost formy nad treścią.... co innego sama trasa terenowa....wtedy tak jak inni koledzy pisali i doradzali już...

płytę, opony, zawieszenie, oklejanie auta ...itd... :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli nie będę szedł "na dzidę" (tak wiem, będę ;-)) to rzeczywiście trzeba się w jakieś płyty uzbrajać?

 

Wszystko zależy jak dobrze znasz swoje auto, jak dobrze "czytasz" drogę i jak ciężką masz nogę.

 

W terenie jest tak, że jeden przejedzie i nie będzie miał problemów, drugi zrobi coś inaczej i będzie wisiał. Zawiśnięcie samo w sobie nie jest złe, najgorsze są dobicia na dużej prędkości i uderzenia o twarde elementy krajobrazu... tego pod autem i w koło... auta    :)

 

Najważniejsze to nastawienie że wynik nie jest najważniejszy a dobra zabawa  :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najważniejsze to nastawienie że wynik nie jest najważniejszy a dobra zabawa :rolleyes:

 

:biglol: :biglol: :biglol:

 

 

...@Beavis to tak jak u Ciebie... zero spinki...dobra zabawa od środy.... a potem to już z górki..... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku rodzinnie napaliliśmy się na Plejady po obejrzeniu kilku filmików  :)

9 miesięcy temu do naszej 4-osobowej rodziny dołączył Forek i magia Subaru po prostu nastała i jest: ja wciąż szukam okazji żeby gdzieś po coś pojechać, dzieciaki machają do każdej Subaryny napotkanej w trasie (o dziwo nawet w Niemczech taki gest spotyka się z sympatią kierowników :) ), uwielbiamy to auto! Nie rozumiem jeszcze dlaczego wraz z Subaru dostaliśmy jakiś emocjonalny pakiet, ale jak Was czytam to widzę, że nie jesteśmy sami :)

 

Po przydługim wstępie do rzeczy.

Po pierwsze primo: czy na turystyczno-terenowej można jechać z dziećmi?

Na którymś filmiku widziałem jakieś skrzaty na tylnej kanapie ale czy ktoś z Was ma takie doświadczenie w swoim portfolio?

Wiem, że dla dzieci są zorganizowane zajęcia w czasie przejazdów, ale ja obawiam się, że moje będą chciały jechać w trasę i już, z otwartym szyberdachem oczywiście ;)

 

Po drugie primo: jakie macie sprawdzone patenty na Plejady z dziećmi (np. preferencje przy wyborze noclegów czy organizacji wyjazdu ogólnie)

 

A po trzecie primo ultimo: pozdrawiam subarakowych maniaków ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że samochody są wypuszczane w takich odstępach, że nie będzie opcji, abym kogoś przyblokował?

Nie ma takiej opcji, na próbie zawsze jest tylko jedna załoga ;)

 

Po pierwsze primo: czy na turystyczno-terenowej można jechać z dziećmi?

Można, dzieci nie mogą tylko brać udziału w próbach sportowych i zostają pod opieką organizatorów na starcie.

 

Po drugie primo: jakie macie sprawdzone patenty na Plejady z dziećmi (np. preferencje przy wyborze noclegów czy organizacji wyjazdu ogólnie)

Najlepiej mieszkać w bazie zlotu, albo jak najbliżej bazy ... ale to dotyczy wszystkich tak w sumie ;)

 

A po trzecie primo ultimo: pozdrawiam subarakowych maniaków ;)

Odpozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po drugie primo: jakie macie sprawdzone patenty na Plejady z dziećmi (np. preferencje przy wyborze noclegów czy organizacji wyjazdu ogólnie)

Mam zarąbisty patent na dzieciaki, stosujemy go z żonką od dwóch lat, teraz już trzeci raz będzie: dzieciaki zistają u dziadków... :D

 

 

Żarty, żarty... Na pierwszych Plejadach byliśmy z dzieciakami, ale potem stwierdziliśmy że to jest jednak nasze święto, nie ich. A uwagi trochę trzeba poświęcać... Mimo to gdybym teraz miał znowu zabrac dzieci, to żadnych specjalnych patentów bym nie stosował. Tak jak @Aga powiedziała - im bliżej bazy tym lepiej. A prób sportowych na tur-ter jest niewiele (2-4 na dwa dni), więc na tą chwilę je zostawić to nie problem. Ostatnio, pamiętam [you] zajmował się dziećmi na próbach sportowych, to może coś więcej powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...