Skocz do zawartości

"Turbo dziura" bez turbo w wolnymssaku


Dyrmaz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, co to moze byc? Wrzucam jedynke, daje gaz na 4 tysiące obr, puszczam sprzegło i auto zamiast przyspieszac to do powiedzmy ok.2500 obrótów łapie jakby turbo dziure (auto 1999 rok 125 koni) a turbo nie ma :) potem juz na kazdym biegu przyspiesza ok . Na reduktorze tego nie zauwazylem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem bo nigdy nie startowałem z gazem w podłodze na zimnym :D ale jest taka szansa.

Jezeli dla ciebie 4000 obr to jest gaz w podlodze to na cholere ci turbo-dziadku??? :))) Edytowane przez Dyrmaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jakiś dziwny lekko mówiąc jesteś. Czyli mamy rozumieć, ze ustawiasz obroty na 4kRPM i puszczasz sprzęgło nie wciskając gazu w podloge? To mamy przyczynę synku :D

A tak serio to nawet GTa czy WRXa zmuli jak sie ruszy na suchym z 4k.

A jak potrzeba to ruszam z 8 z gazem w podłodze :P

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jakiś dziwny lekko mówiąc jesteś. Czyli mamy rozumieć, ze ustawiasz obroty na 4kRPM i puszczasz sprzęgło nie wciskając gazu w podloge? To mamy przyczynę synku :D

A tak serio to nawet GTa czy WRXa zmuli jak sie ruszy na suchym z 4k.

A jak potrzeba to ruszam z 8 z gazem w podłodze :P

 

to sobie wcisnij gaz w podloge (jak masz w czym) i popatrz na obrotomierz to zobaczysz czy bedziesz mial 4000 chyba ze masz diesla. 

Synku...!!! hahaha, raczej Ojcze do mnie mów jak już! albo pogadaj z mamusią-ona ci wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oska by zlapala poslig kol i silnik by sie wkrecal na obroty. 4 napedowka nie ma tak lekkiego zycia :) jak zalaczysz naped to moment rozklada sie na 4 kola. Ciezko o uslizg kol. Nie wiem jak silnik 125 kucykow ale krzywa 160konnego pokazywala prawie maksymalny moment w przedziale 3-6tys obrotow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...