Skocz do zawartości

Broda z wąsami czy bez? A może "trzydniowy"? ;)


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

korzystał ktoś z barber? Jakie są koszta w wawie?

Bo większość stron itd- jak to w świecie dżentelmeńskim nie podaje cen- jednak zasłyszane 120zł za wizytę składnia mnie raczej do zakupu kolejnego trymera i ew. oliwek do domowego użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.że broda rośnie, ale nie wygląda najlepiej nie lubię stanów pośrednich - albo brodę się ma, albo nie

 

U mnie dokładnie tak samo. Dlatego nie wytrzymałem i poszszsz-ło.. A przez ten upał chyba bardziej swędzi. No nic, zmierzę się z tym ponownie za dni kilka. Będę meldował, jak się sprawy mają. Na razie mi łyso ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystał ktoś z barber? Jakie są koszta w wawie?

Bo większość stron itd- jak to w świecie dżentelmeńskim nie podaje cen- jednak zasłyszane 120zł za wizytę składnia mnie raczej do zakupu kolejnego trymera i ew. oliwek do domowego użytku.

Do tej pory zawsze chodziłem zarośnięty, nie goliłem twarzy tylko przycinalem brodę maszynką do strzyżenia. Kilka razy próbowałem zapuścić dłuższą brodę ale każde podejście do samodzielnego podgolenia kończyło sie ogolona twarzą na gładko :( Od września zdecydowałem sie na zapuszczenie brody i pierwszy raz odwiedziłem barber shop, kiedy to moja broda nadawała sie już do cięcia. Była to moja pierwsza wizyta u fryzjera od 20 lat, łysa głowa ułatwia życie ;)

Teraz co dwa, trzy tygodnie umawiam się na wizytę i wychodzę zadowolony z równo podgoloną i przyciętą brodą.

Głowę golę sam, broda kosztuje 45 złotych.

We Wrocławiu znam trzy takie przybytki, polecam wszystkie, ale osobiście najcześciej bywam tu http://www.petitpati.com/pl/News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

korzystał ktoś z barber? Jakie są koszta w wawie?

...

...

Teraz co dwa, trzy tygodnie umawiam się na wizytę i wychodzę zadowolony z równo podgoloną i przyciętą brodą.

Głowę golę sam, broda kosztuje 45 złotych.

We Wrocławiu znam trzy takie przybytki, polecam wszystkie, ale osobiście najcześciej bywam tu http://www.petitpati.com/pl/News

 

Widzę, że to taki full serwis z dodatkowym wcieraniem olejków- fajny klarowny cennik

Edytowane przez Dymian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Macias- z ciekawości jeszcze- te zapisy na stronie z miesięcznym 2-miesięczym wyprzedzeniem- żart czy realia?

Jesli masz "swojego" barbera i chcesz chodzić tylko do niego to na pewno musisz sie umawiać dużo wcześniej. Ja na razie sprawdzam wszystkich po kolei, w tym salonie jest ich tam chyba siedmiu. Jak na razie nie mam zastrzeżeń do żadnego i spokojnie następnym razem umówię sie do kolejnego. Na spokojnie, umawiam się na tydzień wcześniej, dzień-dwa przed wizytą dostaję SMS'a z prośbą potwierdzenia.

Dzis byłem na "brodzie" i słyszałem jak klient, wstając z fotela umawiał się do "swojego" barbera na początek lutego.

Ale spokojnie można sie umówić na kilka dni przed, jesli nie masz parcia na konkretnego golibrodę.

Wielkim plusem tego salonu jest możliwość wypicia szklaneczki whisky lub piwa ;)

Z tego co pamietam pytałeś o barberów w Warszawie. Tam Barber shopy ma Nergal, podobno najmodniejsze i najlepsze w Warszawie ;)

Chadza tam mój prezes i jest silnie podniecony hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...