Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

300km po polskich drogach max. 100km/h, 200km po autostradzie 130km/h. jeden z lepszych wyników. Kiedyś przy dużych katuszach udało sie zrobić 9,9 i 10,0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszalałem :!:

 

Legacy MY05, 100% miasto spalanie z dystrybutora 9,57 l/100 km :mrgreen:

 

Do tej pory myślałem, że tylko ja tak mam :shock: 8)

 

 

Heheh jedyny pozytyw z Euro, Poznan - Wrocław 6,8 z komputera, całą trasa w obie strony wliczając jazdę po mieście itp: 7,0 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszalałem :!:

 

Legacy MY05, 100% miasto spalanie z dystrybutora 9,57 l/100 km :mrgreen:

 

Do tej pory myślałem, że tylko ja tak mam :shock: 8)

 

 

Heheh jedyny pozytyw z Euro, Poznan - Wrocław 6,8 z komputera, całą trasa w obie strony wliczając jazdę po mieście itp: 7,0 :mrgreen:

 

Wynik zacny, wręcz nie do pomyślenia :shock:

Gdyby to napisała świeżynka mógłbym nawet wtrącić ,że to bajka :lol:

Szacun 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto:

-normalna jazda różne dystanse,korki i bez:~15l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

-jazda tylko na dłuższe dystanse,korki i bez:~12-13l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

 

Trasa:

-tempomat ~zgodnie z przepisami zamułka bo się nie ma co spieszyć :~10l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

-bez tempomatu~+10-20km/h do ograniczeń oczywiście miejscowo gdzie się da ~13/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

mocnej trasy non stop w pośpiechu nie próbowałem bo by się auto rozsypało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto:

-normalna jazda różne dystanse,korki i bez:~15l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

-jazda tylko na dłuższe dystanse,korki i bez:~12-13l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

 

Trasa:

-tempomat ~zgodnie z przepisami zamułka bo się nie ma co spieszyć :~10l/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

-bez tempomatu~+10-20km/h do ograniczeń oczywiście miejscowo gdzie się da ~13/100km paliwa + 0.5l oleju/1000km

mocnej trasy non stop w pośpiechu nie próbowałem bo by się auto rozsypało :roll:

 

Przy jakim silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie nigdy nie robię więcej jak 320km na 52 litrach

3 razy juz byłem w trasie eSką... i na pełnej pi... 200km na 54l (10l rezerwa - 64l cały zbiornik)

 

spokojnie nie potrafie... jeszcze.. :?

 

Ja mam na myśli w miarę normalną jazdę, w trasie w okolicach 140km/h

 

W pierwszym tygodniu, kiedy była kolejka kumpli do obwiezienia wychodziło mi 20 na setkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdiiaga, Ale o jakim remoncie,ja jestem 4000km po UPG podczas którego wymieniono mi pierścienie i zregenerowano głowice/gniazda zaworowe bo właśnie żarł olej :cry:

To co jeszcze mam wymienić,żebym nie musiał dnia rozpoczynać sprawdzaniem oleju?Nie mam siły na to auto :cry:

 

Poprzednie autko mimo,że włoskie i wysilone nie brało ani ml między wymianami co 10000km,a jeździło dynamiczniej niż to.

 

Żeby nie być zupełnie poza tematem,

średnie spalanie z 6000 km 13,27l/100km Pb95

 

w takich samych trasach 1.4 160KM w Abarcie wciągało około 11l/100km

więc wynik forka jest naprawdę przyzwoity

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...