Skocz do zawartości

ile wam pali ?


madmax3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś notuje spalanie po mieście (W-wa lub inne większe) WRX MY08 lub MY09-10? Mieści się w 15?

Wg. katalogu ma 14.4, caranddriver daje 12.3 (no ale to hamerykańskie miasto), firma z poznania 15-17l (STI wyszedł im oszczędniejszy :P), autogaleria.pl ma 17.6 z testu (dla MY09 wyszło im 15.6 :?: ).

Mój WRX MY09 palił 13-15 ltr/100 km Pb95. To było przed re-mapem. Teraz wygląda że około 15-16 ltr/100 km Pb98, ale też troche inaczej jeżdżę. :lol::P:lol:

Cieszę się mocą i trakcją i dzwiękiem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy Outback '97 AT: 17 litrów lpg / 100km przy bardzo spokojnej jeździe… Mam coś zepsute? Boję się, że jazda tym samochodem z prędkościami poniżej 80km/h to grzanie oleju w konwerterze… Swoją drogą u nikogo tutaj nie zauważyłem aż tak kiepskiego wyniku – liczyłem na średnią w okolicach 13L…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valdiiaga, wole już 126p więc frajdy z jazdy i mało pali

 

wlaśnie tu jest problem bo kaszel pali stosunkowo dużo jak na swą pojemność :mrgreen::mrgreen::mrgreen::P

 

wole motorynke 8) :wink: :lol:

 

Jak to 126p : połowę przepali, połowa przez gaźnik przeleci, ale w tym właśnie cała frajda :lol:

Czasem tęskni mi się za poczciwym piardkiem , zapachem paliwa i wiecznie usmarowanymi rękami :cry:

Kto dziś jeszcze pamięta ten sprzęt :?: Dwa dni na kanale, dzień jazdy :lol: A dziś? Dziś znam gości dla ,których obsługa samochodu kończy się na wlaniu paliwa przy dystrybutorze ( nie zawsze właściwego na dodatek ) To się czasy pozmieniały. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję swoje wyniki z jazdy w większości na trasie 90% miasto 10%, jazda ekonomiczna spokojna, ale trochę szybciej niż przepisowa [ale nie szybciej niż 120]: 7,6 l/100km

forester 2,0 manual MY07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy Outback '97 AT: 17 litrów lpg / 100km przy bardzo spokojnej jeździe… Mam coś zepsute? Boję się, że jazda tym samochodem z prędkościami poniżej 80km/h to grzanie oleju w konwerterze… Swoją drogą u nikogo tutaj nie zauważyłem aż tak kiepskiego wyniku – liczyłem na średnią w okolicach 13L…

dużo jechać na przegląd do Jako albo kogoś innego ogarniętego, mój WRX 260 kunia, palił 14/15 jak trochę pałowałem przy takich prędkościach jak piszesz to palił 11/12 litrów ale to max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaję swoje wyniki z jazdy w większości na trasie 90% miasto 10%, jazda ekonomiczna spokojna, ale trochę szybciej niż przepisowa [ale nie szybciej niż 120]: 7,6 l/100km

forester 2,0 manual MY07

 

 

Ciennnias ja Imprezą Lanosem miałem w takich warunkach 7,2l/100km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czasem tęskni mi się za poczciwym piardkiem , zapachem paliwa i wiecznie usmarowanymi rękami :cry:

Kto dziś jeszcze pamięta ten sprzęt :?:

 

Pamietam, pamietam.

Ale nie tesknie.

Na banicje bym zeslal tego idiote ktory licencje podpisal.

Znajomy Wloch tak to cos opisal...

- "20min wstydu i jestes w pracy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czasem tęskni mi się za poczciwym piardkiem , zapachem paliwa i wiecznie usmarowanymi rękami :cry:

Kto dziś jeszcze pamięta ten sprzęt :?:

 

Pamietam, pamietam.

Ale nie tesknie.

Na banicje bym zeslal tego idiote ktory licencje podpisal.

Znajomy Wloch tak to cos opisal...

- "20min wstydu i jestes w pracy"

 

Z malczrem było tak jak z naszą demokracją. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Niby zdaje się ,że jest ok, a nadal nas w żopu dymajom! :lol: No ale nie można powiedzieć że demokracji nie ma 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie nadal 12,8 po miescie,bo tylko teraz tu smigam...wiekszosc sie smieje ze mnie,ze kupilem w dobie kryzysu paliwozerce,ale zawsze,jakos na poczatku slowo Subaru wzbudza dziwny grymas na ich twarzach...nie umiem tego opisac,ale nazwa ta wzbudza jakies inne emocje i jakby,szacunek???powazanie????

...sam nie wiem,moze Waszym forumowym zboczeniom ,co do marki Subaru sam uleglem,ale,sam dziwnie sie czuje,gdy otwieram drzwi od garazu i ogladam mego Legara,nie zapominajac o celowosci ,wrecz sztachniecia sie jego zapachem srodka,Panowie...chyba sie starzeje.....bo do 40 tki blizej,niz dalej....

PS.Dzisiaj jadac po miescie mafijnym,ujrzalem baaaaardzo leciwe Subaru,niestety nie dostrzeglem nazwy modelu,ale jechala nim para starszych,oj,starszych Panstwa,auto w calkiem nienagannym stanie,lekko mialo to autko ok. 20 lat.....Legacy jakies?Nie znam sie na przodkach mego Legara z 2006.....ale,ten symbolik na grilu jakos od razu ukul me galki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u mnie nadal 12,8 po miescie,bo tylko teraz tu smigam...wiekszosc sie smieje ze mnie,ze kupilem w dobie kryzysu paliwozerce,ale zawsze,jakos na poczatku slowo Subaru wzbudza dziwny grymas na ich twarzach...nie umiem tego opisac,ale nazwa ta wzbudza jakies inne emocje i jakby,szacunek???powazanie????

 

Zdziwienie i lekki dystans, bo Subaru dla "laika" kojarzy się z autem jedynie do sportu.

Generalnie w większości o minusach użytkowania wypowiadają się Ci, którzy nigdy nie użytkowali Subaraka :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...e tam,po prostu wiesz,ze ja jestem ;-)moze ,gdy bedziesz na drugim koncu mafijnego wojewodztwa-kolo mnie,to daj znac,kawke zrobie,pogwarzymy lekko.....ja czesciej i wiecej km robie wozkiem kolo domu,niz autami......

 

Spoko, jak tylko nadarzy się okazja możesz na mnie liczyć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z malczrem było tak jak z naszą demokracją. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Niby zdaje się ,że jest ok, a nadal nas w żopu dymajom! :lol: No ale nie można powiedzieć że demokracji nie ma 8)

 

W carskim cyrku pokazywali nie skaczace pchly..

Uprzaz z jedwabiu i 12 w zaprzegu ciagnela papierowa karete...

 

Ja rozumiem ze wyjatkowo dobre konstrukcje mozna tluc dlugo...

Ale Wlosi poszli po rozum do glowy juz w roku 1997.

A my?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z malczrem było tak jak z naszą demokracją. Do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Niby zdaje się ,że jest ok, a nadal nas w żopu dymajom! :lol: No ale nie można powiedzieć że demokracji nie ma 8)

 

W carskim cyrku pokazywali nie skaczace pchly..

Uprzaz z jedwabiu i 12 w zaprzegu ciagnela papierowa karete...

 

Ja rozumiem ze wyjatkowo dobre konstrukcje mozna tluc dlugo...

Ale Wlosi poszli po rozum do glowy juz w roku 1997.

A my?

 

My zostaliśmy z tyłu, jak te pchły z carskiego zaprzęgu :lol:

Masz rację, w dziedzinie motoryzacji jesteśmy w czarnej............. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...