Skocz do zawartości

SEMA


JacekD

Rekomendowane odpowiedzi

A po jaką cholerę przerabiać SUV-a (w przpadku Forka to już prawie terenówka...) w sposób odbierający mu wszystkie jego istotne SUVowskie (terenowe) cechy? Opony o profilu zapałki, niskie zawieszenie? Totalny bezsens... :roll: :???:

 

 

 

 

Tak, pamiętam, że była kiedyś o tym długa dyskusja, gdzie prawie cały swiat próbował mnie przekonać, że się mylę, ale dla mnie to dalej absurd, więc musiałem se o tym napisać! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po jaką cholerę przerabiać SUV-a (w przpadku Forka to już prawie terenówka...) w sposób odbierający mu wszystkie jego istotne SUVowskie (terenowe) cechy? Opony o profilu zapałki, niskie zawieszenie? Totalny bezsens...

 

W takim razie specjalnie dla Ciebie Jarmaj:

f2aq7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW.

To czerwone to raczej z impreza niewiele ma wspolnego, jak zreszta widac po zdjeciach Kuby.

A dlaczego ESX jest nieodpowiednie... to dlugi temat do opowiadania, ale co najmniej kilka osob w USA wiedzacych o czym mowia ma podobne zdanie.

Za to ESX jest na pewno super w marketingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana biegow, po jednej dzwigni na kazdy bieg.

 

LOL co za pomysl wogole :twisted:

Jak robisz 400m ponizej 8 sekund, to zostaje bardzo malo czasu na zmiane biegow. To rozwiazanie jest bardzo popularne w dragsterach, jesli nie uzywaja skrzyni automatycznej.

Ten samochod buduje sie juz dwa lata i podobno jezdzil kilka razy, robiac jakies srednie osemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...