Skocz do zawartości

Wszedzie widzę Subaru


Docik

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba taki naturalny odruch, ze jak ktos kupi auto okreslonej marki, to zwraca wieksza uwage na auta wlasnie tej marki czy na swoj konkretny model... szczegolnie, jezeli jest to rzadszy "okaz" na drogach :)

 

 

Nawet niekoniecznie rzadszy. Taka scena:

 

Miejscowość turystyczna (nie w Polsce), grupa ludzi czeka na przystanku na skibus rozwożący narciarzy po okolicznych wioskach. W pewnej chwili jakiś gość woła w wielkim podekscytowaniu do swojej rodziny, gestykulując przy tym energicznie - patrzcie, jak nasza! taka sama wersja i kolor, tylko coś tam coś tam trochę inne, patrzcie (eeee sorry, nie zapamiętałem szczegółów ;) ) - i pokazuje na przejeżdżające auto.

 

Co go tak podnieciło? Przejeżdżająca obok Octavia kombi. 

 

Żeby nie było, nie mam nic do Skody, porządne auta, świetny stosunek ceny i tego co się za nią się dostaje. Ale żeby emocjonować się tak bardzo czymś tak powszechnie spotykanym, by nie powiedzieć prozaicznym? A proszę i owszem.

 

Zresztą wystarczy wpisać w googla nazwę dowolnej marki i modelu oraz słowo "forum" i okaże się, że są fani wszystkiego co jeździ. :)  

Edytowane przez jarmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Codziennie widzę kilkanaście, a do pracy mam niecałe 10km... Pod samą firmą parkuje z 7. Nici z bycia oryginalnym, praktycznie nikt nie odmachuje :(

i to jest dla mnie bardzo smutne czesto jednak widze starszych panstwa i inne osoby co nie wiedza nawet co to forum :(

Jednakze zawsze sie znajdze ktoś kto i ciebie pozdrowi ten "prawdziwy" miłośnik Subaru jak ja i ty.

dla mnie było całkiem fajne widzieć ostatnio w korku starszego pana (spokojnie 60+ ) siedzącego w sti białym ~2013.

Dodatkowo kiedyś machał mi starszy pan z legacy nieoświniaczonego jakiś czas temu ;)

to fajne jest na drodze się minąć z kimś z kim łapiesz kontakt, ale raczej się nie wysilam na szukanie i pozdrawianie.

Może to Pan Andrzej Koper się na przejażdżkę wybrał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...