Skocz do zawartości

3 x Golden Retriever - 8 tygodni


Gal

Rekomendowane odpowiedzi

Drogie Koleżanki i Koledzy Subarowi!

8 tygodni temu pojawiły się na świecie małe Golden Retrievery w ilości sztuk 6. Nie u mnie, Bogu dzięki, ale skoro już są, to poszukują dobrego Pana/Pani. 3 już znalazły, a trzy jeszcze są do wzięcia.

Pies przyjazny, wesoły i pasujący maścią do gwiazdek w Subaru.

 

Do castingu na przyszłego Pana/Panią jednego z tej czeradki, startować mogą osoby z nieposzlakowaną opinią w miejscu zamieszkania, o ustabilizowanej sytuacji rodzinnej i zawodowej, zrównoważonym usposobieniu i przyjaznym nastawieniu do zwierząt i dzieci... w sumie, wystarczy do zwierząt.

 

Aplikacje proszę składać w niniejszym wątku, lub na priv.

 

[EDIT] Wiadomość dla kawiorów - rasowe, z rodowodem - znaczy, metkę mają właściwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - mam nadzieję, że widziałeś te psy na własne oczy i znasz ich właściciela, a nie dostałeś maila ze zdjęciami i informacją, że jak nikt ich nie weźmie, to zostaną uśpione.

Nie widziałem ich.

Informację (propozycję) dostałem od swojej przyjaciółki - weterynarza. Nie mam pojęcia, czy są idealne pod względem kryteriów kynologicznych, co więcej - nic mnie to nie obchodzi.

Z tego co wiem, mają cztery łapy, jeden łeb, dwoje oczu i uszu, ruszają się i żaden nie przejawia skłonności by głosować na HGW.

Mnie to wystarcza by uznać, że to są normalne psy.

 

Cieszę się, że o tym napisałeś, bo mimo, że nie mam pojęcia czy te psy odzwierciedlają idealnie "wzorzec rasy" czy nie, to nie chciałbym, by ktoś je brał po to, by mieć w domu championa.

Ja nie mam nic do takich ludzi - jedni lubią frytki a inni ogórki konserwowe.

 

To jest propozycja dla kogoś, kto chce mieć dużego psa - prawdopodobnie łagodnego i sympatycznego - informację dla kawiorów zamieściłem w poście początkowym...

 

 

PS. moje spojrzenie na psy jest być może spaczone przez fakt, że wszystkie psy które były/są w moim domu, są wzięte ze schroniska, "przyplątały się", lub "znajomym się urodziły i trzeba im znależć dom". I uwierz mi - są to wspaniałe zwierzęta - często mądre, a zawsze kochane.

Jednego z tej trójki biorę ja.

 

Nie rozumiem wystaw psów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - nie o to mi chodziło, tylko jeśli dostałeś maila z takim numerem telefonu - 604-193-159 i informacją o pieskach, to to jest lipa/łańcuszek.

 

Pytałem, czy to są pieski, które widziałeś i które w ogóle istnieją, a nie wiesz o sprawie z informacji mailowej od kolegi kolegi.

 

http://www.google.com/search?hl=pl&q=60 ... Szukaj&lr=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal - nie o to mi chodziło, tylko jeśli dostałeś maila z takim numerem telefonu - 604-193-159 i informacją o pieskach, to to jest lipa/łańcuszek.

 

Pytałem, czy to są pieski, które widziałeś i które w ogóle istnieją, a nie wiesz o sprawie z informacji mailowej od kolegi kolegi.

 

http://www.google.com/search?hl=pl&q=60 ... Szukaj&lr=

Skąd wiem o sprawie, napisałem powyżej.

Koleżanka weterynarz poinformowała mnie dzisiaj, że psy już znalazły właścicieli. Mogłoby to sugerować źródło informacji wspomniane przez Ciebie... :???:

Jakkolwiek było, to w schroniskach jest nadal mnóstwo psów. Niestety bez rodowodu, ale nadal mają cztery łapy, dwoje oczu i uszu, nie głosują na HGW itd...

 

Rasa nie jest żadną gwarancją posiadania psa z którym będzie nam dobrze...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...