Skocz do zawartości

Dział reklamacji i zażaleń: zamknięte tematy/wątki.


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy chciałeś kiedyś coś napisać w temacie, który został nagle zamknięty? Czy uważałeś, że jakiś temat, w ogóle nie powinien być zamykany lub, że został zamknięty przedwcześnie, pochopnie? Nie wiedziałeś gdzie to napisać? Chciałeś się z kimś tym podzielić? Masz niesamowitą okazję. Przychodzimy Ci z pomocą.

-Co zrobić?

-To proste. Zakładasz post, w którym jasno, konkretnie i krótko opisujesz problem oraz przedstawiasz swoje argumenty.

 

-Chcę poprzeć kogoś kto odwołuje się od zamknięcia tematu? /Chcę poprzeć moda, który zamknął temat? Jak to zrobić?

-To proste. Musisz napisać krótki, jasny, logiczny post na dany temat.

 

-Chcę napisać OT

-Niestety, pisanie OT może grozić dostaniem paska. Lepiej nie pisz OT w tym wątku.

 

EDIT: Drobny zmiana na specjalną prośbę marudnego Fido :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uważam, że temat "Wyszukiwanie - jak "gleboko" mozna siegnac?" został zamknięty przedwcześnie. Problem nie został rozwiązany. Osoby, które uprawiały OT w danym temacie zostały ukarane, więc poco zamykać? Ponadto, można sądzić po treści tych OT w tym temacie, że właśnie przed zamknięciem się skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW jest takie... banalne. Łatwo go nie zobaczyć, pominąć, nie odebrać, zagubić podczas przesyłania... PW kruche jest. Ja wolę, rzeczy wielkie i pompatyczne. Ponadto PW może nie rozwiązać sprawy, jak moderator się uprze, a jak w temacie kilka osób będzie się domagało tego samego to może mode się odeprze, albo admin lub junior będzie miał dobry dzień i "pozamiata" (odblokuje).

 

 

O, ja też chciałem coś tu napisać, tylko muszę poszukać ;-)

 

Czy to jest OT, bo jeśli tak... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka razy widziałem jak dublujący tematy były zarówno usuwane jak i zamykane. Różnica jest znaczna, ponieważ w tematach dublujących się często powstawały (teraz rzadko) dowcipne OT, mające na celu nabicie sobie postu. Czy jest w tej kwestii jasne stanowisko, czy wszystko jest zależne od gwiazd na niebie i ruchów księżyca? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dział OT: O zadufkach i takich innych...

 

Wygląda jak by został zamknięty ku chwale jednej z opcji na forum i nie dając odpowiedzieć drugiej... :roll:

 

i tak by sie nic nie zmienilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...