Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2016 - walczymy po raz 3? :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

JEST I ON! Kalendarz na 2015 rok! Nie jest to oczywiście wersja ostateczna, więc takie rzeczy jak wielkość czy kolor czegoś, zawsze można troszkę zmienić. Ale podstawa będzie wyglądała tak i na to zaczynamy zbierać zamówienia. Stworzę zaraz temat w dziale "kupię-sprzedam". 

Czekam na opinie, komentarze i pierwsze wrażenia. Póki co jedna strona :)

 

ps. zdjęcia większe nie mogą być, bo niestety niektóre mają dość niską rozdzielczość i boimy się, że w druku wyjdzie kupa.

 

 

post-4288-0-58523000-1447782973_thumb.jpg

 

Link do zamawiania! DEADLINE TYLKO DO 22 listopada!!!! Więc czasu mało na zamówienia!

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/84482-s-kalendarze-forumowe-2016/

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie trafił w dobry przycisk i się zleciała loża szyderców... :D oczywiście chodzi o rok 2016 :)

Inne miesiące będą się różniły zdjęciami, więc póki co wstawiłem 1 miesiąc, zeby zapytać czy wam się podoba i co ewentualnie można poprawić/zmienić. Potem dorobimy reszte, ale to będzie chwila bo wystarczy tylko zmienić fotki :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ps. zdjęcia większe nie mogą być, bo niestety niektóre mają dość niską rozdzielczość i boimy się, że w druku wyjdzie kupa.

troche kupa, ze takie zdjecia nie zostaly od razu odrzucone :P


poki co czekam na calosc


 

 

nne miesiące będą się różniły zdjęciami,

czyli swiniacz w obecnej postaci na kazdej stronie ?


ciemna fota jakiejs hali w tle tez bedzie m-c w m-c ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. zdjęcia większe nie mogą być, bo niestety niektóre mają dość niską rozdzielczość i boimy się, że w druku wyjdzie kupa.

troche kupa, ze takie zdjecia nie zostaly od razu odrzucone :P

poki co czekam na calosc

 

 

nne miesiące będą się różniły zdjęciami,

czyli swiniacz w obecnej postaci na kazdej stronie ?

ciemna fota jakiejs hali w tle tez bedzie m-c w m-c ?

 

 

Napisane było w 1 poście, że proszę o zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Sporo osób wysłało małe, ale po wybraniu dosłała fotki lepszej jakości. Niestety nadal z 2-3 zdjęcia są dość słabe. Ale z tego co pamiętam, to w zeszłym roku 1 zdjęcie (Chyba BRZ) było jeszcze gorsze, a w druku wyszło całkiem ok.

 

Świniacz jest do dogadania, tło raczej zostanie takie jakie jest. Mi się podoba, bo tworzy klimat "miasta nocą". Sądząc po ilości zamówień chyba nie jestem odosobniony ;) Oczywiście jestem otwarty na wszelaką krytykę i propozycję :) Póki co nic nie jest przyklepane ani wydrukowane :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mi się podoba, bo tworzy klimat "miasta nocą"

mi sie skojarzylo z przejsciem podziemnym ;)


ale sam layout calkiem ok


no i podpisy autorow zdjec za bardzo wyeksponowane imho, jak ktos bedzie ciekaw autora to wysili wzrok i doczyta, nawet jak bedzie malutkim druczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...