Skocz do zawartości

Stan polskich drog


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

I w podpunkcie "rozpacz , masakra " ja uzyłbym znacznie ostrzejszych słow bo te nie oddaja w pełnie tego co sie dzieje na naszych drogach....Marze o tym zeby mnie kiedys zatrzymała policja i spytała czemu jade jakbym był pijany.....Wiadomo co im wtedy odpowiem....(omijam ..ku.....a dziury) we ten desen :P

P.s I oczywiscie dziwna sprawa jest to ze w styczniu jest mroz i pada snieg :D to do drogowcow ale tak na marginesie ja to sie z jednej strony ciesze ze czasem udawało im sie przysnac ..przynajmniej mozna było zrobic uzytek z Legaca :D

 

PoZdrooFki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwarzam ze im gorsze warunki tym wiecej frajdy z jazdy

 

Tak frajda z jazdy na śnieziu bedzie do czasu jak wpadniesz w jakąś wyrwe albo dziure w dziurze

 

no ja też miałem frajdę z jazdy gdy dryfowałem sobie na pieniek. zabawa na śliskim w zimie - OK; zabawa w zimie na drodze - o nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A ja uwarzam ze im gorsze warunki tym wiecej frajdy z jazdy, zawsze sie ciesze jak zaczyna wieczorem padac snieg bo wiem ze nastepnego dnia bedzie radocha z jazdy

 

Ja też jestem szczęśliwy bo chociaż część rowów zasypie :) a potem pługiem to zrównają i od takie łatanie naszych szos zimową porą.

A na wiosne jak się wszystkie pokazują to i adrenalinka jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...