Skocz do zawartości

Wycieczka Grecja?


dammmian

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wróciłem właśnie z tawerny i jestem obiedzony i opity. Zawsze jeździłem na all bo tak lubię a teraz jestem na własnym wikcie i opierunku i tez Lubie. Pozdrawiam z pięknej Chorwacji. Grecją jestem zachwycony. Cro zresztą też

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@KamilP,człowieku zwariowałeś? Czy odmawiasz mi prawa do wyrażenia luźnej refleksji że " wypoczynek to pojęcie względne?" Czy nie wolno mi również wyrazić zdziwienia jak można przemierzyć "pół świata" żeby leżeć w wyrku? ,żeby nie narazić się na oskarżenie o hejt?

Coś Ci się chyba pomyliło.

Czy Ty naprawde nic nie rozumiesz czy tylko udajesz?

Pisze o Twojej FORMIE wypowiedzi, ktora jest po prostu nieelegancka i "onetowa".

Ty za chwile jak zwykle odwrocisz kota ogonem i ... "udasz Greka", bo to wychodzi Ci nadwyraz dobrze.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

mówisz żeby coś wypożyczyć i poupalac?

 

Mnie cały tydzień nosiło, żeby wypożyczyć Suzuki Jimny , ale familia mnie powstrzymywała. Ostatecznie skończyło się na pokonywaniu szutrowych dróg Imprezą. W pewnym momencie moja żona  żałowała, że nie zgodziła się na Jimniego. ;)


 

 

"udasz Greka", bo to wychodzi Ci nadwyraz dobrze.
 

 

@@KamilP, Stach jest zakochany w Grecji. Nic nie poradzisz. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@KamilP,człowieku zwariowałeś? Czy odmawiasz mi prawa do wyrażenia luźnej refleksji że " wypoczynek to pojęcie względne?" Czy nie wolno mi również wyrazić zdziwienia jak można przemierzyć "pół świata" żeby leżeć w wyrku? ,żeby nie narazić się na oskarżenie o hejt?

Coś Ci się chyba pomyliło.

Czy Ty naprawde nic nie rozumiesz czy tylko udajesz?

Pisze o Twojej FORMIE wypowiedzi, ktora jest po prostu nieelegancka i "onetowa".

Ty za chwile jak zwykle odwrocisz kota ogonem i ... "udasz Greka", bo to wychodzi Ci nadwyraz dobrze.

 

 

Pamiętaj,że Twoja ocena rzeczywistości jest tylko Twoją opinią.Może być trafna,ale może też być kulą w płocie.

Piszę to ,bo zaczynasz brzmieć jak Pytia,nawiązując do Grecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję polać Ouzo albo jakieś inne Raki, za przyszłe urlopy w Grecji, w jakiejkolwiek formie by one nie były, aby tylko pozwoliły nam wypocząć. 

 

Polemika jest fajna, ale bez przesady ;)


Aha, i żebyśmy mieli takie widoki

 

20150706_125218.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mówisz żeby coś wypożyczyć i poupalac?

 

Mnie cały tydzień nosiło, żeby wypożyczyć Suzuki Jimny , ale familia mnie powstrzymywała. Ostatecznie skończyło się na pokonywaniu szutrowych dróg Imprezą. W pewnym momencie moja żona  żałowała, że nie zgodziła się na Jimniego. ;)

 

haha u mnie będzie większę zrozumienie. :) 

 

 

każdy odpoczywa jak chce. Sam miałem chęć zamknąć się w all inclusive i nic nie robić. Ale jak to jest mój jedyny wyjazd od dłuższego czasu to chyba mi szkoda jednak "przespać" go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy odpoczywa jak chce

Dokładnie. Jednak jadąc tak daleko warto przy okazji poznać to miejsce "z różnych stron".

 

Stach wkleił ten filmik w innym wątku. Może Cię zainspiruje.

 

Edytowane przez przemekka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego dnia moja druga połówka namówiła mnie na IV Subariadę.

 

Namioty, teren, Gruzja i Armenia.

 

Pomyslałam: dzicz, ja lew hotelowy?

 

Pojechałam, zobaczyłam niesamowitą przyrodę, spróbowałam kuchni gotowanej przez "babcie", zatańczyłam do lokalnej muzyki, zwiedziłam ich muzea, byłam w ich monastyrach na nabożeństwach, piłam herbatę z ziół zbieranych z ich pól, nawet jeden chciał sie żenić (cóż - za późno!).... Obawiam się, że w hotelach bym tego nie przeżyła :)

 

To była przygoda życia. Nigdzie jeszcze tego nie napisałam, ale dziękuję Ci kochanie, że mnie namówiłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...