Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też już zaczyna padać deszcz :( a rano pięknie dosypało śniegu.

Wczoraj w końcu polatałem. Wieczorem postaram się wrzucić jakiś filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mnóstwo liny i jutro robię dzieciakom kulig po polnych dróżkach. Mam nadzieję, że się forkiem nie zakopię bo będzie wstyd :mrgreen:

 

Jak lina będzie odpowiednio długa, to się da się uzbierać przy niej wystarczająco dużo dzieci aby Ci tego Forka wyciągnąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mnóstwo liny i jutro robię dzieciakom kulig po polnych dróżkach. Mam nadzieję, że się forkiem nie zakopię bo będzie wstyd :mrgreen:

chcesz wiewior'a pociągną za samochodem :?: :twisted: aż tak złe oceny ma :lol::mrgreen:

 

Genialny pomysł :idea: :!: :!: :!:

Właśnie się zastanawiałem jak go ukarać bo nie bardzo chce mu się do szkoły chodzić.

Jeszcze chwila i skończy mu się subarowanie i spoty.

Tak na marginesie: może Wam uda się na niego jakoś wpłynąć :|

 

Jak lina będzie odpowiednio długa, to się da się uzbierać przy niej wystarczająco dużo dzieci aby Ci tego Forka wyciągnąć :mrgreen:

 

Kupiłem 15 m + 4 m linka holownicza. Nie chcę żeby mi się spalin nawdychali. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem mnóstwo liny i jutro robię dzieciakom kulig po polnych dróżkach. Mam nadzieję, że się forkiem nie zakopię bo będzie wstyd :mrgreen:

chcesz wiewior'a pociągną za samochodem :?: :twisted: aż tak złe oceny ma :lol::mrgreen:

 

Genialny pomysł :idea: :!: :!: :!:

Właśnie się zastanawiałem jak go ukarać bo nie bardzo chce mu się do szkoły chodzić.

Jeszcze chwila i skończy mu się subarowanie i spoty.

Tak na marginesie: może Wam uda się na niego jakoś wpłynąć :|

 

Jak lina będzie odpowiednio długa, to się da się uzbierać przy niej wystarczająco dużo dzieci aby Ci tego Forka wyciągnąć :mrgreen:

 

Kupiłem 15 m + 4 m linka holownicza. Nie chcę żeby mi się spalin nawdychali. :mrgreen:

 

kolego dwie kwestie:

NAJWAZNIEJSZA: bezpieczeństwo-mam nadzieję,ze na tych drózkach nie ma innych pojazdów.I druga-wiesz ci na końcu na winklach moga miec porywająca jadę,z naciskiem na porywanie krzaczorów:D Bezpiecznej i fanej zabawy:)

 

-- Pt lut 17, 2012 9:22 pm --

 

temperatura widziana w telewizorni na dzis : noc 0 stopni,dzień 56 stopni i deszcz...kurka połowa lutego,no :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...