Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

jade sobie grzecznie.. mondeo diesel.. a do miejscowy evo IX śmignął..

prowokator :roll:

 

Nic nie poradze, że w kategorii "duże, oszczędne, niedrogie, mało palące auto na długie trasy w 4 osoby" mondeo jest bezkonkurencyjne. Nic też nie poradze na tate na prawym wsciekłego zaraz po pierwszym mniejszym poślizgu. Ani na to że miejscowy Włoch wolał evo niż sti :lol:

 

A co na to Twoja rodzina?

 

"Świr i wariat..."

Poza mną chyba nikt nie wolałby jechać tym evo niż mondkiem :lol:

Ale za to nasza rodzinna ośka wróciła z Włoskich Dolomitów do Poznania w 9,5h (z przerwa na obiad w szwabii) spalając średnio niewiele ponad 7l ropki :mrgreen:

 

Na dodatek siostra powiedziała o EVO (potem w miescie, jak stał sobie zaparkowany) że brzydki i kanciasty. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza mną chyba nikt nie wolałby jechać tym evo niż mondkiem :lol:

Tak myślałem :mrgreen:

 

P.S. mój Misiek na trasie jadąc całkiem dynamicznie spala ok. 11 litrów, z moją mamą czy teściami na pokładnie pewnie ok. 10 litrów na setkę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. mój Misiek na trasie jadąc całkiem dynamicznie spala ok. 11 litrów, z moją mamą czy teściami na pokładnie pewnie ok. 10 litrów na setkę :cool:

 

PS bez kropek :mrgreen:

PS moja mazda znajomemu na trasie poznań berlin spaliła 7,5l. Wynik dla mnie abstrakcyjny bo moje minimum to 13-14 a 20 nie jest niczym szczególnym :D

PS 2 A spalanie mondeo to jest w ogóle szokująca sprawa, jak na długim odcinku autostradowym (ale w czasie dużego ruchu i dosc wolnej jazdy) pokazuje ze srednie to 5,5l :mrgreen:

PS 3 Benzyna na BP koło domu za niecałe 3.50 :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...