Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A było zabrać subaraka.. Zostawiłeś go w garażu to teraz masz.

 

 

Ech.. nawet mnie denerwuj :twisted: Niestety Subarak z pewnych względów musiał zostać...

 

a w Szklarskiej to na pewno będzie niezła jazdka...

 

w samej Szklarskiej był luzik, jatka to jest jak się jedzie przez Jelenią Górę :shock:

Praktycznie równo z tablicą terenu miasta zaczyna się mega szklanka: 30 km/h to już szaleństwo :twisted: na szczęście tuż za miastem droga już czarna i sucha :idea:

 

Mam nadzieję, że jutro w drodze do Wawy nie będzie takich niespodzianek :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w Szklarskiej to na pewno będzie niezła jazdka...

 

w samej Szklarskiej był luzik, jatka to jest jak się jedzie przez Jelenią Górę :shock:

Praktycznie równo z tablicą terenu miasta zaczyna się mega szklanka: 30 km/h to już szaleństwo :twisted: na szczęście tuż za miastem droga już czarna i sucha :idea:

 

Mam nadzieję, że jutro w drodze do Wawy nie będzie takich niespodzianek :|

O to spoko, a do Jeleniej jechaliście przez Kapelę?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kraku pada od rana, ależ się zrobiło piekielnie ślisko :twisted:

Wszędzie można jeździć boczkiem ale trzeba byc skupionym, bo łatwo przegiąć (po efektownym bączku przestraszona małżonka już widziała nas w rowie melioracyjnym :oops: )

 

:P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaale pięknie sypnęło dzisiaj 8) 8) 8) a żeby było ciekawiej to w Bielsku od tygodnia oszczędzają sól (serio, mówili dzisiaj nawet o tym w radiu) i jest biało aż miło :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie sypią soli poza głównymi drogami więc można się bawić ile wlezie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cieple z wschodniego wybrzeza. Przedwczoraj 70 cm w ciagu doby i stan kleski zywiolowej w New Jersey. Nie wszyscy wygladali na zmartwionych, krajowi trzymaja reke na pulsie...

 

 

Nie jestem pewny gdzie lepiej, wrzucam tu i do filmow. Moderatornia proszona o wyrozumialosc.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w święta 900 km trasy z czego połowa po białym. Frajda z posiadania AWD dopiero teraz osiągnęła wysoki poziom. Od wczoraj przestałem odśnieżać podjazd pod domem ( po powrocie ze świąt około 50 cm świeżego śniegu ) - robie tylko pasek dla pieszych a resztę ubijam kołami, bo i tak nie ma co ze śniegiem począć. Wczoraj gdy trochę pogazowałem to sąsiedzi wybiegli z domu z nadzieją, że się zakopałem w końcu - miło było ujrzeć rozczarowanie na ich twarzach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Frajda z posiadania AWD dopiero teraz osiągnęła wysoki poziom. Od wczoraj przestałem odśnieżać podjazd pod domem (...). Wczoraj gdy trochę pogazowałem to sąsiedzi wybiegli z domu z nadzieją, że się zakopałem w końcu - miło było ujrzeć rozczarowanie na ich twarzach.

Pozdrawiam.

Hihi

Ja tylko raz z rozpędu odśnieżyłem zjazd do garażu w tym roku - na początku śniegów. Potem zmądrzałem :twisted:

Od tego czasu schodząc na dół do bramy garażowej zsuwam się po lodzie, zastanawiając się, kiedy przyrżnę w glebę,

a zaraz potem z bananem na twarzy po tym samym lodzie wyjeżdżam pod górkę spokojniutko, bez buksowania, na 1200-1500 obrotów :-D

Uczucie radości z posiadania czterołapa - bezcenne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...