Skocz do zawartości

Drony


dzioba

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to muszę poważnie przemyśleć tego Sparka, nie brałem go pod uwagę ale coz współczynnik cena-zastosowanie tez ma duże znaczenie, a Mavic jest dwukrotnie droższy...

U mnie w 80% będzie to jednak użycie amatorskie i prywatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i od razu o DJI care zapytaj, to takie ubezpieczenie w razie W.

ogolnie DJI nie ma jakiejs super renomy, wypuszczaja na rynek niesprawdzone i nie do konca przetestowane urzadzenia, soft czesto ma bledy, czesto wychodza poprawki ktore okazuja sie byc gorsze niz poprzdnie wersje itd, ale poki co alternatywy tak naprawde brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam inne wersje dronów Dji, ale na Phamtoma 3 nie mogę narzekać. Rok czasu i nadal wszystko pięknie działa. Zgadzam się jeśli chodzi o soft. Im nowszy tym gorszy :/, ale z tym można sobie poradzić. Co do Sparka to tu ciekawy materiał znalazłem. 

https://store.dji.com/guides/travel-with-spark-footage-test-and-tips/?utm_source=Social&utm_medium=Facebook&utm_campaign=BuyingGuides

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez nie narzekam, lata jak nalezy, updatow w ogole nie robie, ani DJI GO ani samego softu, a jak wlaczam sprzet to wylaczam net na tablecie, zeby sie gowno przypadkiem nie zorientowalo, ze latam na starym sofcie i nie zmusilo mnie do updatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

1kusd to ok cena, problem z tymi nasladowcami dji jest taki, ze nie wiadomo jak to sie na dluzsza mete sprawdzi (np Karma).

mam nadzieje, ze niedlugo niechinska czesc swiata dogoni dji i zaproponuje alternatywne rozwiazania.

ciekawym projektem jest Anafi Parrota, ale opinie chodza, ze jednak Mavic lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie refurbów dji. Chcę kupić na pierwszego drona dji spark, już nim  trochę latałem i z tego co czytałem  jest chyba polecany. Refurb kosztuje sporo mniej, a przy wykupieniu dji care jeśli coś się zepsuje to wymieniają bez problemów itd. Jest sens kupować  nowy zestaw? 

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2018 o 20:57, hvdy napisał:

A ja mam pytanie odnośnie refurbów dji. Chcę kupić na pierwszego drona dji spark, już nim  trochę latałem i z tego co czytałem  jest chyba polecany. Refurb kosztuje sporo mniej, a przy wykupieniu dji care jeśli coś się zepsuje to wymieniają bez problemów itd. Jest sens kupować  nowy zestaw? 

 

W stanach refurbow sprzedają ogromne ilości (bezpośrednio od DJI). W czerwcu Mavica  pro można było kupić za 650$, Sparka fly more combo  za bodajże 350$  Znajomy ma refurba i nie narzeka (używa go hobbistycznie).  

 

Istotne info Mając DJI care na refurba na wymianę dostaniesz również refurba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bros napisał:

 

Istotne info Mając DJI care na refurba na wymianę dostaniesz również refurba. 

 

A tyczy  to się też części? A mając nowe dostanę  nowe?  

To niezła cena za mavic. Z akcesoriami wyszłoby chyba jak w Polsce za sparka (chyba, że akcesoria też odpowiednio droższe)

Edytowane przez hvdy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hvdy napisał:

 

A tyczy  to się też części? A mając nowe dostanę  nowe? 

 

O jakie części chodzi? W ramach dji care nie naprawiają  dronow, dostajesz 'nowego' drona  z nowym numerem seryjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bros napisał:

 

O jakie części chodzi? W ramach dji care nie naprawiają  dronow, dostajesz 'nowego' drona  z nowym numerem seryjnym. 

 

No nie wiem- typu kontroler, bateria, hub czy co tam się może zepsuć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, hvdy napisał:

 

No nie wiem- typu kontroler, bateria, hub czy co tam się może zepsuć :P

 

Nie wiem dokładnie jak działa naprawa refurba, tj. czy z kilku dronow składają jednego czy może w każdym wymieniają jedynie uszkodzone elementy. DJI  deklaruje, że dron jest w 100% sprawny technicznie. Masz też standardową gwarancję która w przypadku wymiany zostaje wydłużona do 12 miesięcy (Jeżeli zostało jej mniej)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Użytkuje ktoś może phantoma 4 pro plus i mógłby się wypowiedzieć na temat wbudowanego ekranu? Konkretnie jak się sprawuje po dłuższym użytkowaniu? Bo słyszałem opinie że potrafi się wieszać. Zastanawiam się nad kupnem tego modelu lub zwykłego pro. 

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...