Skocz do zawartości

POMÓŻCIE ŁUKASZOWI


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy uczestnicy ostatniej akcji mogliby się wypowiedzieć jak zapatrują się na wspomożenie tej akcji
Tutaj nie ma się co zapatrywać,trzeba konto zakładać i liczyć grosiki.Można podać kwotę minimalną do uzbierania i co jakiś czas celem podgrzania atmosfery podawać ile jeszcze brakuje.Dużo ludków już wpłaciłoby nadwyżki portfelowe ale nie ma magicznego numerka konta.Fundacja fajna sprawa i równolegle można zakładać to wtedy niektóre firmy popatrzą bardziej przyjaznym okiem ale środki potrzebne są na dziś więc - konto!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Łukaszem opiekuje się jakaś fundacja lub inna organizacja? Jeśli tak, wówczas ewentualne przelewy można wykonać na jej konto z dopiskiem o kogo chodzi.

 

Nie, Łukasz nie jest pod opieką żadnej fundacji. Czeka, aż powstanie oddział fundacji MAM MARZENIE w Olsztyniem a to nie zapowiada się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam drodzy forumowicze jest już zorganizowana grupa z Olsztyna i okolic żeby podjechać do Łukasza i oczarować go naszymi wozidełkami??? Coś się cicho zrobiło w tym temacie :twisted: czyżby nikt nie chcaił pomóc, nie wierzę...

Ja właśnie spadam na pocztę wysłać jakieś pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKCJA ODBĘDZIE SIĘ W WEEKEND 11 LUB 12 LISTOPADA. GODZINA POMIĘDZY 12-14, ŻEBY WIDNO JESZCZE BYŁO. DOKŁADNY DZIEŃ ZALEŻY OD WAS - ZALEŻY MI NA JAK NAJWIĘKSZEJ GRUPIE FORUMOWICZÓW, DLATEGO USTALCIE, KTÓRY DZIEŃ BARDZIEJ WAM PASUJE :!: :?:

 

No to niestety nie będę mógł Wam pomóc . :twisted: Pozdrów ode mnie Łukasza. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam na razie jakiegoś modelu burago SI WRC 1:24.

 

Ja nie mam gotowego modelu Burago 1:24, ale sam sklejam takie rajdówki. Zobacz te zdjęcia z forum http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... highlight=

 

i pokaż Łukaszowi, jeśłi mu się spodoba wysyłam paczką ten model - wiem co on czuje, bo byłem w takiej samej sytuacji. Czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam na razie jakiegoś modelu burago SI WRC 1:24.

 

Ja nie mam gotowego modelu Burago 1:24, ale sam sklejam takie rajdówki. Zobacz te zdjęcia z forum http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... highlight=

 

i pokaż Łukaszowi, jeśłi mu się spodoba wysyłam paczką ten model - wiem co on czuje, bo byłem w takiej samej sytuacji. Czekam na info.

 

 

Na pewno mu się spodoba i do tego zrobione własnoręcznie przez Ciebie ;).

 

Info na PW :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

TO można gdzieś kase wpłacać? Zapodajcie jakimś numerem konta :!: :???: :wink:

 

Parę postów wyżej napisałem, że NR KONTA BANKOWEGO PRZYKLEJONY JEST NA GŁOWNYM

 

;)

 

 

EDIT:

 

a on-top dajcie znac kiedy dokladnie bedzie spot Olsztynie - przyjade bo Ruda zlapala drugi oddech

 

Jutro ok godziny 12 powiem dokladnie sobota czy niedziela

 

P.S. A Tobie, który dzień bardziej odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewno niektórzy z Was wiedzą że Michelin rozbudowywuję swoją fabrykę , tam będa stały nowe maszyny , a kadrę mżna tylko wyszkolić za granica także jako miszcz menadżer :grin: dostałem polecenie służbowe. Subaru nie mogę zabrać niestety :twisted: na miejscu dostanę jakieś TDI , a moja fura :razz: będzie stała w garażu i raz na dwa tygodnie będzie w rękach mojego brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...