Skocz do zawartości

POMÓŻCIE ŁUKASZOWI


niumen

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze,

 

obawiam się, że nie zbierzemy większej ilości samochodów przed szpitalem, dlatego prosiłbym o przesłanie jakiś zdjęć ze spotów, najlepiej z wami w otoczeniu kilku - kilkunastu subarynek, najlepiej z podpisem - podpisami. Jeśli ma z was ktoś jakieś fajne zdjęcia, chce je oddać dla Łukaszka i może je wysłać (w ostatecznym wypadku drogą elektroniczną :evil: ) to proszę o jak najszybszy odzew. Info i adres podam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 188
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje zrobic liste osob, ktore ewentualnie moglyby wziac udzial w akcji.Zglaszajcie sie kto moze jechac i ustalimy jakis termin i godzine, zeby wszystkim pasowalo.Pozdr.

 

Trzeba zrobić listę i to jak najszybciej, bo do niedzieli czas szybko zleci.

 

Ja chętnie mogę jechać, ale niestety nie dysponuję żadnym Subarakiem.

 

Jasne, pojdziedź. Ważne, że się ktoś Łukaszem interesuje.

 

Spoko, same checi licza sie najbardziej.Tak mi sie przynajmniej wydaje

 

Dobrze Ci się wydaje! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie udało zebrać się pieniędzy nawet na torbę do laptopa. :sad:

 

widze, ze tylko pelno slow ale nic konkretnego sie nie dzieje. ludzie, wiekszosc z was jezdzi fajnymi brykami, a nie stac was aby chocby kilkadziesiat zlotych przekazac dla potrzebujacego chlopca? wystarczy darowac sobie jedno rodzinne wyjscie do kina albo zamiast kolejnej pierdoly kupionej na allegro zrobic cos naprawde dobrego!

 

poza tym fajnie, ze tak wylewnie piszecie o podjechaniu pod szpital (choc i to widze kiepsko wychodzi poki co), ale mysle, ze wazniejsza jest zbiorka na kompa. bo fajnie, ze chlopak zobaczy kilka subaru, pocieszy sie jeden dzien i koniec. no moze kilka dni bo tak sie pewnie nudzi. natomiast komp dalby mu duzo wiecej radosci i zajecia wiec moze skupmy sie tym.

 

no i nie wierze, ze nie stac tylu ludzi z forum aby uzbierac kase na nowego kompa. chlopak chyba zasluguje na porzadny sprzet, a nie leciwego rzecha.

 

jezeli kogos urazilem, to przepraszam. nie to bylo moim celem - poprostu rozbroil mnie tekst, ze nie ma jeszcze kasy nawet na torbe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze widac że odzew jest słabiutki tym czasem, widocznie chuda pora roku. Czy macie cos przeciwko żeby wspomóc akcję pewną kwotą z pieniędzy zebranych na Michała? Proponuję 1,5k zlotych, zostanie i tak dość na wszelkie możliwe sprawy łącnzie z dofinansowaniem automobilu dla naszego moda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za propozycją przekazania kasy.

Udało mi się poodsuwać kilka rzeczy i w niedzielę melduję się z Imprezynką STI, kubkiem i jeszcze czymś (jeszcze nie wiem). Proszę o PW z namiarami na Olsztynika co to mnie sierotę przeprowadzi bez miasto bo mię TomTom odmówił posłuszeństwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...