Skocz do zawartości

SJS 6 lutego?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja miałem okazję dzisiaj pośmigać po śniegu za fajerą 260-konnego WRX'a z kolcami oraz na miejscu pasażera z kierowcą, który wie, do czego takie auto służy. Adrenalina jeszcze mi wali, jest na to jakieś lekarstwo?

 

pzdr

 

PS: Ja cie krece, devil brzmi cudownie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Ja cie krece, devil brzmi cudownie.....

 

na krotka mete, owszem

 

po drodze Krakow-Kielce spedzonej w WRXie na tylnym siedzeniu nawet 16latka boli glowa :?

 

A kto byl tym kierowca? :)

 

TJ

 

Może i w normalnej eksploatacji jest denerwujący, ale na polnych ośnieżonych drogach zupełnie na hałas nie zwraca się uwagi :wink:

Kierowcą nie był żaden rajdowiec (no może amator :D ), ani nikt o znanym nazwisku, więc nie ma sensu, żebym pisał kto to.

Ale zdjęciami z co-drive'u z Solbergiem i Arai nie omieszkał sie pochwalić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina jeszcze mi wali, jest na to jakieś lekarstwo?

:D kupić sabie taka maszynkę zwaną Subaru IMPREZA do robienia adrenali :)

 

Też mi to lekarz zalecił, ale myślalem, że może są jakieś tańsze polski zamienniki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina jeszcze mi wali, jest na to jakieś lekarstwo?

:D kupić sabie taka maszynkę zwaną Subaru IMPREZA do robienia adrenali :)

 

Też mi to lekarz zalecił, ale myślalem, że może są jakieś tańsze polski zamienniki ?

Maluch pedzacy z predkoscia 100km/h po osniezonej drodze, na lysych oponach. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrenalina jeszcze mi wali, jest na to jakieś lekarstwo?

:D kupić sabie taka maszynkę zwaną Subaru IMPREZA do robienia adrenali :)

 

Też mi to lekarz zalecił, ale myślalem, że może są jakieś tańsze polski zamienniki ?

Maluch pedzacy z predkoscia 100km/h po osniezonej drodze, na lysych oponach. :lol:

wyprzedzający na trzeciego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem okazję dzisiaj pośmigać po śniegu za fajerą 260-konnego WRX'a z kolcami oraz na miejscu pasażera z kierowcą, który wie, do czego takie auto służy. Adrenalina jeszcze mi wali, jest na to jakieś lekarstwo?

Gdzie, gdzie, gdzie?

Ja cały czas szukam śniegu - w naszej stolcownicy..tj. stolicy nie ma gdzie jeździć :x

 

PS: Ja cie krece, devil brzmi cudownie.....

Eee tam, ja tam wolę Hayward & Scott ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie, gdzie, gdzie?

Ja cały czas szukam śniegu - w naszej stolcownicy..tj. stolicy nie ma gdzie jeździć

 

Okolice Baranowa, chociaż to wcale nie jest idealne miejsce na szaleństwa, a wręcz przeciwnie, ale jak ktoś bardzo chce :D

Niemniej jednak nie znam miejsc, ktore można by w okolicy polecić i żeby opłacało się fatygować z Wawy :cry: No chyba że Tor Poznań, czy lotnisko w Bednarach. Kierownik tego WRX'a, o którym wspomniałem śmigał wczoraj po torze na kolcach i sobie chwalił :D

Może lepiej wziąć mape z WRC i wybrać się na jakiś OS? Może Wymój-Mańki? Choć nawet nie mam pojęcia, czy tam da się pojeździć...

 

Eee tam, ja tam wolę Hayward & Scott

Każda sroka swój ogon chwali :D

Ale podobno też nie są najgorsze...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałęm info o tym że 6 lutego jest SJS. Ja wstepnie mogę i jeżeli się okaże że mam jeżdżące auto w tym tygodniu to będę się zapisywał. Może ktoś jeszcze z forumowiczów chce pośmigać? Może będzie śnieżno na torze? :-)

 

Karte rabatowa sobie wyrob... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pewnie moge 8) Tylko czy Civkiem jest sens wjezdzac na tor? :lol:

 

 

 

Oczywiście że jest. Wszystkim jest sens :-)

 

Byłem dzisiaj w Kielcach, miałem okazje przyjrzeć sie całemu szkoleniu i troche pojeździć po mocno zaśnieżonym torze :wink: Ale na moich zimówkach tooo... :roll:

 

Raczej na 100% wybieram sie 6 lutego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tez się zapisze na to szkolenie

a nie wie ktoś jak to wygląda organizacyjnie tzn o której trzeba się stawić i o której do domu wyjazd bo nie wiem jeszcze jak będe stał z czasem

 

Najpierw to sie trzeba zapisac. Najpozniej (teoretycznie) tydzien przed szkoleniem nalezy zadzwonic do Mistera Gomuly - 0604 626 806 lub do biura SJS - 012 411 66 39. A stawic sie trzeba o 9:45 na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja moge chciec sie dac szkolic... :) A z prywatnym instruktorem to zgadles, SJS jest bardzo fajna i sympatyczna, ale na poczatek lub po prostu w ramach spotkan towarzyskich.

 

 

Ja to chce potraktowac towarzysko, oraz poczatkująco z czterołapem. Tym razem chciałbym żeby to miało charakter spotkania forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...