Skocz do zawartości

SJS 6 lutego?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to świetnie ci ten samochód naprawili :roll:

 

 

Niestey samoregulator ma niewielki związek z tym remontem. To niestety przypadłość odziedziczona po zwykłym Escorcie w egzemplarzach które jak mój nie mają ręcznie regulowanej N-kowej linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to świetnie ci ten samochód naprawili :roll:

Niestey samoregulator ma niewielki związek z tym remontem. To niestety przypadłość odziedziczona po zwykłym Escorcie w egzemplarzach które jak mój nie mają ręcznie regulowanej N-kowej linki.

Jednym słowem, faktycznie auto przez duże A - jedna wielka AWARIA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty na kłótnie, tym bardziej na tym forum.

 

1. spróbuj odbudować jakieś auto od podstaw i nie mieć tego typu przypadłości nie wymieniając każdego najdrobniejszego elementu

 

2. chcesz pogadać o przemielonym centralnym dyfrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ochoty na kłótnie, tym bardziej na tym forum.

 

1. spróbuj odbudować jakieś auto od podstaw i nie mieć tego typu przypadłości nie wymieniając każdego najdrobniejszego elementu

 

2. chcesz pogadać o przemielonym centralnym dyfrze?

Nie chcę się kłócić, tylko ci współczuję - ja przechodziłem taką samą mękę z poprzednim GT, też długo walczyłem, ale w końcu się poddałem.

Pewnie w końcu też dojrzejesz do decyzji, że ten egzemplarz trzeba sprzedać... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przechodziłem taką samą mękę z poprzednim GT, też długo walczyłem, ale w końcu się poddałem.

Pewnie w końcu też dojrzejesz do decyzji, że ten egzemplarz trzeba sprzedać... :?

 

A my go mieliśmy kupić... No further questions, your honour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przechodziłem taką samą mękę z poprzednim GT, też długo walczyłem, ale w końcu się poddałem.

Pewnie w końcu też dojrzejesz do decyzji, że ten egzemplarz trzeba sprzedać... :?

A my go mieliśmy kupić... No further questions, your honour.

Objection!

Dlaczego nie, jak go sprzedawałem był w duzo lepszym stanie, niż go kupiłem. Tak więc z czystym sumieniem mogłem go polecać znajomym, nie tylko obcym. Włożyłem w niego dużo więcej kasy, niż mógłbyś policzyć. Tak więc ekonomicznie nie opłacało się go sprzedawać, ale straciłem do niego serce i tyle :cry:

Jeżeli uważasz, że próbowałem ciebie i Monikę oszukać (chyba, że poprzedni post miał być dowcipny), to nie mamy o czym rozmawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, po prostu na widok "poddać się" od razu skojarzyło mi się "nienaprawialne"... Ale wiem, że był OK, widziałem, sam nim wybączyłem na Modlinie :-) Zabrakło smajla, my fault...

 

Dla porównania:

Citroena kupiłem za 3k Euro, dołożyłem 3k, poszedł za 2,5k...

Mitsubishi kupiłem za 6k Euro, dołożyłem 5k, sprzedałem za 4,5k...

Mazdę kupiłem za 3k Euro, dołożyłem 7k, do sprzedania za 4,5k...

 

Znam temat... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, po prostu na widok "poddać się" od razu skojarzyło mi się "nienaprawialne"... Ale wiem, że był OK, widziałem, sam nim wybączyłem na Modlinie :-) Zabrakło smajla, my fault...

Dla porównania:

(...)

Znam temat... :-(

Ok, sorry, ostatnio nerwowy jestem.. :roll:

Prawda jest taka, że ja się do samochodów strasznie przywiązuję i to była bardzo cięzka decyzja.. Na szczęscie STi daje szybkie pocieszenie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...