Jump to content

Mapa ECU Master

Lewy_Rally
 Share

Recommended Posts

po pierwsze, nie to forum

po drugie, pisałem już, że to nie jest strojenie a co najwyżej żałosna imitacja, więc nie nazywaj tego strojeniem, bo to jest oszustwo fabrycznego ecu.

Edited by siewcu

A do jakiego działu to przenieść...? 

Nie zmienia to faktu, że do tej "żałosnej imitacji" robi się mapę pod konkretne auto... 

Twoim tokiem rozumowania jeżeli ktoś ma ecu mastera to chyba powinien zezłomować auto, wstydzić się i nie pisać nic na forum, hahaha.

Bardzo cie to boli widzę... Miałeś Ecu mastera? Jak nie to załóż i wtedy pogadamy. 

Do GT to wiele rzeczy podchodzi i wiele od niego odchodzi :)

Ale podejrzewam, ze skoro montowal to poprzedni wlasciciel to pewnie DET.

Oczywiscie mozna - ale faktem jest, ze swinka zawsze drutem troche zalatuje.

Tak czy inaczej, dobrze byloby, gdybys sie dowiedzial najpierw co masz, a potem latwiej moze byc znalezc kogos do wystrojenia tego.

Siewcu - żałosna imitacja????? Ty chyba nie wiesz co to za urządzenie :D 

Miałem w poprzednim aucie DET-a 3 i sobie chwaliłem.  Przecież  to urządzenie ma naprawdę spore możliwości  w trybie FIT.  EcuMaster  w trybie Fuel Implant steruje wtryskami jak stand alone :D .  Z Zapłonem po małych przeróbkach w aucie też można przejść na SA.

Też nie jestem zwolennikiem świni.. ale nie można też mówić, że to nie działa, bo wbrew pozorom działa dość przyzwoicie. Jest to jedna z najtańszych opcji. Zreszta w temacie EMU tez narzekales że to dziadostwo; )

Olsztyn to kapke daleko... niestety nie pomogę.

Pozdr

• 4 months later...

Też nie jestem zwolennikiem świni.. ale nie można też mówić, że to nie działa, bo wbrew pozorom działa dość przyzwoicie. Jest to jedna z najtańszych opcji. Zreszta w temacie EMU tez narzekales że to dziadostwo; )

Olsztyn to kapke daleko... niestety nie pomogę.

Pozdr

wałek a Ty coś zajmujesz się strojeniami?  Interesuje mnie na seryjnym kompie.  Bo widzę, że jestes z Tarnowa :) a to wcale nie daleko odemnie :)  

• 2 years later...