Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem tylko zapytać,bo mogło mi coś umknąć.Czy ktoś pamięta przypadek usunięcia "administracyjnego" któregoś z Moderatorów?! :P  :mrgreen:

Owszem,zdarzały się przypadki "abdykacji",ale były to raczej decyzje dobrowolne niż "dobrowolne". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie odwoła. Moderator taki jak szczur75 jest potrzebny. Robi czarną robotę i wszystkim(moderatorom) to pasuje. Teraz, co zrozumiałe,;) wszyscy staną w jego obronie. Przez chwilę bedzie afera, po czasie emocje opadną i będzie jak zawsze.

Nie mam nic do regulaminu, każdy powinien go przeczytać i do niego stosować. Chodzi mi o podejście do użytkowników, o ton i sposób wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nikomu potrzebny , nie robi żadnej roboty tylko np mści się na osobach handlujących częsciami, nie sprzedasz mi taniej ? Za miesiąc Cię dorwę i wcisnę Ci bana za byle co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W organizacyjnym pomimo pasków szczur75 dalej offtopuje (dałem raportuj). Co do jego komentarzy to chyba ten typ tak ma i mam nadzieję, że w końcu ktoś wyżej to zobaczy i zrobi z tym porządek . Wszystkie sprawy, nawet te bolesne jak ostrzeżenia, bany za łamanie regulaminu mogą być przedstawione w sposób akceptowalny dla strony, która owe ostrzeżenie dostaje. (Moderator powinien zachować sie fair i działać zgodnie z zasadami). W moim przypadku komentarz niech se kolega wystawi, czy np Tobie to trzeba napisać dużymi literami to właśnie sposób pisania moderatora, którego nie akceptuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy spokój, tylko jest taki mały problem, że jeden z nas nie może pisać przez 90 dni.

 

I jeśli mamy się ściśle trzymać regulaminu, to 90% z nas powinno mieć bana za offtop, nie wyłączając modów. Jak można tego nie rozumieć i zbanować Sebachona za wczorajszą sytuację?


jakby co mam całe zaplecze do Subaru w atrakcyjnych cenach  ;)

 

Uważaj, bo masz dopiero 57 postów i taki wpis może być uznany za próbę obejścia regulaminu ;)

I zagrożony karą pozbawienia wolności do lat trzech i grzywną do 4 milionów euro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śledzę poczynań moderatorów i nie wiem, czy szczur75 czymś sobie jeszcze podpadł, ale wczorajsze jego wystąpienie w dziale ogłoszeń było po prostu żenujące. Macias wspomniał o tym, że niektóre decyzje zawsze będą kontrowersyjne i z pewnością dla niektórych niewygodne, ale wypowiedzi pod żadnym pozorem nie mogą przybierać prezentowanej wczoraj postaci. Ban dla Sebachona według mnie zupełnie nieuzasadniony.

 

Kwestię kumoterstwa całkowicie przemilczę.

Edytowane przez bakkz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...