Skocz do zawartości

zima idzie ! kurtek brak...


vert

Rekomendowane odpowiedzi

z informacji jakie jakiś czas temu otrzymałem SPRT nie planuje kurtek zimowych

 

Szkoda, bo ta wiosenno-letnio-wczesnojesienna jest fajna. Trochę brakuje jej dopinanego kaptura, ale ogólnie jest ok. Lubię ją. I ma ładny żywy kolor pasujący charakterem do Subaru. Mnie brakuje nie ponurych ubrań w waszej zwykłej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

charlie, jeśli tak ... to powiem Ci, że dziwny ten manual logotypu mają Japońce.

 

Trójwymiarowe to raz, ale chodzi o kształt gwiazdek - można przecież zrobić logo bez wypukłości, ale ze starsami w kształcie jak z logo na np. subaru.co.jp.

 

... no, chyba że manual mówi inaczej - ale wtedy jest to dla mnie niezrozumiałe :-)

Te stare gwiazki są po prostu ...niedzisiejsze (sorry - zboczenie zawodowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, możesz mieć rację.

Niestety, nie mam dostępu do takich materiałów jak Ty ... chociaż nie wiem, czy możesz mieć w tej kwestii coś ekstra dot. CI Subaru ... ale w Internecie nie znalazlem wersji "płaskiej" tego logo Subaru a'la XXI wiek :D

 

W takiej sytuacji: MEA CULPA charlie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że prawie 990 zł to trochę dużo jak za taka kurtkę. Poza tym to bardzo fajne te kurtki.

 

 

EDIT:

charlie, czy jest taka kurtka w Polsce? Ile kosztuje? Cze kurtki nie powinny być niedługo przecenione? To stara kolekcja jest. Sezon już się kończy, Pirelli kończy współpracę (na niektórych ubraniach z tej kolekcji jest logo Pirelli). Chciałbym taką kurtkę przymierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że prawie 990 zł to trochę dużo jak za taka kurtkę. Poza tym to bardzo fajne te kurtki.

 

Jakie 990zł :shock: na polskie wychodzi 250zł :mrgreen:

 

P.S. A nie zwracam honor 250 ale Euro :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu kosztuje 890 litów, jeśli Lit jest po 1.11 zł to wychodzi 987,90 zł. Rozkłada mnie przeziębienie, więc pewnie robię jakiś błąd. Za 250 zł ta ja taką kurtkę bardzo chętnie kupię.

 

carfit, fajnie, że kupujesz Imprezę, jeszcze fajniej będzie jeśli sam będziesz zadowolony tej decyzji.

 

EDIT:

Kiedy pisałem ten post jeszcze nie widziałem Twojego P.S.a. Niestety mam rację :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze charlie tak pieprzysz...swrt ma i zime i jesien i to w super jakosci.szkoda ze mitsu ma swietne kurtki rallyartu i nie ma z tym problemu(dostawa) ale od dawna mam wrazenie ze SIP ma nas klientow amatorow w glebokiej pupce...szkoda.od 2 lat nic sie nie zmienia...moze czas na zmiane prezesa ?:

powiem ci ze ja jako szef firmy jak bym uslyszal ze ktos ma problem z kupnem kurtki z moim logo to bym sobie strzelil w leb.ale co tam.hawaje,paryz,las vegas,to sie liczy.szarak,debil ktory chce kupic kurtke subaru...to jakis debil i tyle. dobranoc chlopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze charlie tak pieprzysz...swrt ma i zime i jesien i to w super jakosci.szkoda ze mitsu ma swietne kurtki rallyartu i nie ma z tym problemu(dostawa) ale od dawna mam wrazenie ze SIP ma nas klientow amatorow w glebokiej pupce...szkoda.od 2 lat nic sie nie zmienia...moze czas na zmiane prezesa ?:

powiem ci ze ja jako szef firmy jak bym uslyszal ze ktos ma problem z kupnem kurtki z moim logo to bym sobie strzelil w leb.ale co tam.hawaje,paryz,las vegas,to sie liczy.szarak,debil ktory chce kupic kurtke subaru...to jakis debil i tyle. dobranoc chlopie

 

Nie pozostaje nic innego, niż się z Tobą zgodzić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam bardzo podobnie. Obserwujac z boku marketing SIPu mam negatywna opinie na ten temat i sam zrobilbym to lepiej :razz:

 

Jesli chodzi o przykladowe kurtki, to w koncu kto ubiera sie w logo subaru od stop do glow? No chyba nie Pan po 50-tce ktory jezdzi w Legacy czy Forysiu (sorry FUKS, wiem ze nie jestes po 50-tce, Twoja zona rowniez :twisted: ) tylko szajbusy, ktorzy sa na FORUM i dzieciaki (ktore tez sa na forum i maja plakaty SUBARU w domach) czyli MY. Wiec zanim SIP cos zrobi nastepnym razem (zle wydjac kase!) niech poslucha NAS, szajbusow.

 

Dla przykladu:

Ja mam nastepujace rzeczy z logo SUBARU:

ti-szert

polo

longsleeve

czapka z daszkiem

czapka zimowa

czapka uszatka

brelok x 2

pin do marynarki

smycz

sweter

a moja corka ma polar i 2xt-szert.

Co za szajbus tak sie ubierze? Tylko ludzie z Forum i to oni sa odbiorcami tych gadzetow. A Swieta sie zblizaja!!!!! A bardzo czesto lokalny diler po prostu mowi "nie ma i nie wiem kiedy bedzie".

 

Moi znajomi czesto ironizuja mowiac: "A majtki tez masz subaru?" To swiadczy tylko o tym ze kierowcy nieszajbusy na punkcie danej marki nie kupuja gadzetow, wiec nie sa ich potencjalnymi klientami.

 

radze to przemyslec Szanowna Dyrekcjo i poprawic

1. markieting (pisownia celowa)

2. obsluge w salonach (jesli chodzi o sciaganie gadzetow, akcesoriow)

3. www

4. magazyn plejady

 

Wiem ze Dyrektor pisal ze to jest "na tapecie" ale wg. mnie jest juz duzy pozar :!:

 

Mysle ze wspomniane szajbusy na Forum oddadza duzo krwi, potu, lez i czasu aby byc czescia sukcesu marki w tym kraju i pomoga chociazby zrobic nowa www - tym samym SIP zaoszczedzi pieniadze od firmy XYZWSD MEDIA ktora za profesjonalny serwis www wezmie tysiace PLNow.

 

Z wyrazami szacunku

 

Wojciech Kuczynski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z Wojtek K. Subaru to marka, z którą klienci mocno się utożsamiają. Dlatego dziwi mnie polityka (?) SIPu. :neutral:

Wywody na temat zmian, trwają zbyt długo i są już nudne. :evil:

Temat beznadziejnej strony pojawił się w zeszłym roku. Zawartość sklepu też jest wałkowana jakiś czas.

Z szajbusów jest naprawdę niezła kasa. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Toyoty nie mam od dwóch lat, gazetka przychodzi regularnie, życzenia świąteczne, również, a dzieciaki co rusz są informowane o nowych konkursach i obdarowywane, jak nie kalkulatory, to podkladki pod mysz, kubki, saszetki i inne badziewie.

Inna Japonia? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nie chcę wszystkiego za free.

Może dobrym zwyczajem byloby choć po kilka z tych pomyslów sięgnąć.

Każdy dealer powinien mieć PEŁEN ASRTYMENT gadżetow i odzieży. I tak na nich kroi do kilkuset procent, to niech połki zapełni. Ma na tym więcej kasy, niż na przeglądzie. :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest taka kurtka w Polsce?

w momencie pojawienia się jakiegokolwiek zainteresowania tymi kurtkami magazyny Prodrive dostępne dla SIPu świeciły już pustkami, więc nie wyczarujemy ich choćbyśmy się nie wiem jak starali :roll:

 

szkoda ze charlie tak pieprzysz...

ciekawa uwaga... :roll:

 

swrt ma i zime i jesien i to w super jakosci

store.swrt.com, a to co możemy zamawiać z tej oferty to nie jedno i to samo

 

I tak na nich kroi do kilkuset procent

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

Ma na tym więcej kasy, niż na przeglądzie

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

i dalej jest kilka gadżetów na krzyż :(

zgłosiłeś tą uwagę Maćkowi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...