Skocz do zawartości

zima idzie ! kurtek brak...


vert

Rekomendowane odpowiedzi

ukochana dyrekcjo,sklepie subaru(charlie) subaru japonio i inna europo subarzana.mam takie pytanie:jako forumowicz i kompletny debil zakochany w subaru i na dodatek czlowiek mocno zwiazany z marketingiem musze blagac o kurtke na zime i to juz 2 rok tak,tak.ja was kocham chce reklamowac a przy okazji i tak na marginesie nie chce marznac ! niestety nie mam szansy was reklamowac i na dodatek bede marzl bo nie bede nosil jakis nike czy innych rossignol nie wspominajac o armanim bo ja wlasnie chce was ! niestety od 2 lat jestescie glusi w kwesti cieplej ocieplanej polarem kurki z gownianej firmy atut ( tak tak slabiutkie koledzy maja materialy) no ale jakos bym to zdzierzyl bo bylo by logo subaru...no nic bede w takim razie marzl dalej.a jak by co to ja moge drogiej derekcji znalezc dostawce dobrego i chetnego robic tak zacne kurtki z logo subaru.pozdrawiam cham forumowy vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio byłem w House, były zdaje się 2 albo 3 rodzaje kurtek sygnowane subaru w róznych kolorach.

Nawet kupiłem sobie jedną :) Wydaje się ciepła ale czy przy np -10 wytrzymam - cięzko powiedziec. Jak bedzie potrzeba to moge wrzucic fotosa.

 

To tak w ramach alternatywy.

 

 

A i jeszcze jedno, w Łodzi np w 2 róznych sklepach house są zupełnie różne ciuchy subaru a w trzecim np nie ma wcale - generalnie trzeba włazic do każdego house'a przy okazji pobytu w centrach handlowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac kuzaj tez ma w dupie swoja firme ( house) :sad:

 

Tzn w jakim sensie "swoją firme"? Z tego co mi wiadomo właścicielem marki House jest Artman S.A.

 

A szczerze wątpie że jest on głownym udziałowcem Artman S.A.

Ale zawsze chętnie się dokształcę :) Czekam aż ktoś mnie wyprowadzi z błedu.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tego to nie wiem :) wiem natomiast że wszystko (no prawie) jest na sprzedaż wiec myślałem poprostu że:

1) house wykupil miejsce na aucie

2) house wykupil prawa do umieszczania logo na ciuchach (ewentualnie subaru w ramach promocji marki zapłaciło house aby zrobiło kolekcje).

Jak ma udziały to sorry nie wiedziałem :)

 

Tak czy siak sklepy warto odwiedzac co jakiś czas, bo ciuchy pojawiają sie nieregularnie (a czasami sa naprawde fajne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Zbadam temat.

 

Co do House - brak udziałów. Umowa o sponsoringu + umieszczeniu logo.

 

Na oststnim Rajdzie Zimowym byłem w kortce wiosenno/jesiennej (czy coś w tym rodzaju) + polar = ciepło.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mnie jest zimno ! derekcjo dzieki.u kazdego dylera niech bedzie po 2 sztuki.z tego co wiem jak by derekcja przyslala do p a kopera i 20 kurtek to i tak pedem sie sprzedadza.maja tam takich magikow od sprzedazy ze hej.dzis np.sprzedali mi opony przes telefon.ja do nich nie dzwonilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta żółtawa kurtka Subaru House nie powala....

Reszta także taka?

 

Ja mam czarną, jest spoko. Na www house nie ma ani jednej z tych które widziałem przed wczoraj w house (w manufakturze jakby kogos z Łodzi interesowało) więc popronuje wycieczkę do sklepu przy okazji - 2 albo 3 "modele" były.

 

I niech ktoś na jakims spotkaniu mi powie że mam wiejska kurtke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...