Skocz do zawartości

czy naprawia sie silniczek pompki spryskiwacza lamp?


GRAF

Rekomendowane odpowiedzi

Spryskiwacze lamp mi nie dzialaja, wiec przejrzalem cala instalacje i wyszlo ze silniczek pompki spryskiwacza lamp nie działa, przykladalem bezposrednio napiecie i nic - da sie go jakos naprawic czy trzeba szukac nowego?

 

Naprawic nie da rady, pewnie jest pognity w srodku tak jak moj byl(nie dalo sie wogole wirnikiem zakrecic) pasuje ze spryskiwaczy reflektorow innych samochodow.U mnie np siedzi z Żepota 307.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info bede szukal org uzywki, albo tego od P307 - pasuje bez przerobek?

 

tylko kostke trzeba przerobic i podniesc troche wyzej zbiornik spryskiwaczy na mocowaniach :)

a pomka wchodzi bez rzezby do zbiorniczka i nie przecieka?

ps. ile dales za pomke z P307? ja sprobuje tez z Gawinami pogadac moze maja jakas z legacy ale nie wiem czy pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawic nie da rady, pewnie jest pognity w srodku tak jak moj byl(nie dalo sie wogole wirnikiem zakrecic) pasuje ze spryskiwaczy reflektorow innych samochodow.U mnie np siedzi z Żepota 307.

 

Moj tez nie chcial sie krecic. W servisie stwierdzili, ze tylko wymiana. A naprawa byla banalna.

1. wyjalem pompke

2. odgialem metalowe blaszki na korpusie i rozlaczylem dwie czesci

3. wirniczek byl potwornie zapieczony, dopiero zablokowanie w imadle i uzycie maksymalnej sily poruszylo wirniczek.

4. wyjalem wirniczek, trzyma sie tylko magnetycznie

5. przedmuchalem wszystko i zlozylem.

Mechanik, ktory twierdzil, ze nic nie da sie z tym zrobic powiedzial potem, ze dlugo tonie podziala.

U mnie dziala 2 lata. Uruchamiam przynajmniej raz na miesiac, zeby znowu sie nie zapieklo.

Milo wiedziec, ze dziala, ale najskuteczniejsza jest szmata :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawic nie da rady, pewnie jest pognity w srodku tak jak moj byl(nie dalo sie wogole wirnikiem zakrecic) pasuje ze spryskiwaczy reflektorow innych samochodow.U mnie np siedzi z Żepota 307.

 

Moj tez nie chcial sie krecic. W servisie stwierdzili, ze tylko wymiana. A naprawa byla banalna.

1. wyjalem pompke

2. odgialem metalowe blaszki na korpusie i rozlaczylem dwie czesci

3. wirniczek byl potwornie zapieczony, dopiero zablokowanie w imadle i uzycie maksymalnej sily poruszylo wirniczek.

4. wyjalem wirniczek, trzyma sie tylko magnetycznie

5. przedmuchalem wszystko i zlozylem.

Mechanik, ktory twierdzil, ze nic nie da sie z tym zrobic powiedzial potem, ze dlugo tonie podziala.

U mnie dziala 2 lata. Uruchamiam przynajmniej raz na miesiac, zeby znowu sie nie zapieklo.

Milo wiedziec, ze dziala, ale najskuteczniejsza jest szmata :-)

Dzieki jutro sie do niego dobiore, ja spryskiwaczy uzywalem glownie do mycia rak po Kebabie srednio co 2-3 dni :mrgreen: a pryskalem sobie dla zabawy kilka razy :mrgreen: dziennie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...