Skocz do zawartości

Ale kurwa nuda na tym forum ....:/


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Lucek z rana będzie miał edytowania... znowu... :razz:

 

:wink:

 

Edytują tylko cieniasy :P

 

P.S NIe bardzo rozumiem , co rozumiesz przez "znowu" -> PW ;-) :PP

 

Rano poprawisz mocnym królewskim i rozpocznie się ciąg dalszy.

 

A swoją drogą - wsytarczy jedną kurwą na forum rzucić i posty parzą się jak króliki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[q

Wiesz - mi zwisa i powiewa sposób w jaki dokonujesz ekspresji swoich emocji. Razi mnie dobór słownictwa

 

A nie do końca zgodzę się z Kolegą, jestem impulsywny i miotam epitety jak chcę i do kogo chcę, ja wiem, że na public to nie uchodzi ponoć, ale...a whatever, o intencjach i wykonaniu chętnie podyskutuję z Tobą na PW, Zapraszam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[q

Wiesz - mi zwisa i powiewa sposób w jaki dokonujesz ekspresji swoich emocji. Razi mnie dobór słownictwa

 

A nie do końca zgodzę się z Kolegą, jestem impulsywny i miotam epitety jak chcę i do kogo chcę, ja wiem, że na public to nie uchodzi ponoć, ale...a whatever, o intencjach i wykonaniu chętnie podyskutuję z Tobą na PW, Zapraszam ;-)

 

To kolega widze stosunek do życia i publicznych wypowiedzi od Dodzika lodzika elektrodzika zaczerpnął.

 

Faking szit - aj du łot aj łont :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez krępacji, cieszę sie że Lucek trochę dopierdolił i że ten 13 w piątek się skończył bo mi roboty przysporzył na 2 dni mimo że próbowałem nić nie robić do kurwy nędzy....

 

Powiedzmy komiksowo -- ##%$*@^@^ MAĆ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nuda to pisac. rolnicy do pior.

 

NO to zostawiłem kosę i mam zamiar poruszyć Słońce jak Jendriej WIelki. A żesz sie wszyscy oburzyli na słowownictwo, a na codzień uchodzi bez dramatu jakieś :zajebiście" wykurwiście fajna fura", " "ale ma wyjebane zderzaki w tej SI", "ale kurwa fajne felgi ma"

 

Spoko czerwony zderzak przyjmę z chęcią Panowie Hipokryci :P

 

 

tu mówisz prawdę bracie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ten 13 w piątek się skończył bo mi roboty przysporzył na 2 dni mimo że próbowałem nić nie robić do kurwy nędzy....

 

To logiczne. Jak codziennie masz coś do roboty, a jednego dnia będziesz się obijał, to później będziesz miał roboty na dwa dni. Po prostu słaby jesteś z matematyki i próbujesz to zwalić na datę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[q

Wiesz - mi zwisa i powiewa sposób w jaki dokonujesz ekspresji swoich emocji. Razi mnie dobór słownictwa

 

A nie do końca zgodzę się z Kolegą, jestem impulsywny i miotam epitety jak chcę i do kogo chcę, ja wiem, że na public to nie uchodzi ponoć, ale...a whatever, o intencjach i wykonaniu chętnie podyskutuję z Tobą na PW, Zapraszam ;-)

 

To kolega widze stosunek do życia i publicznych wypowiedzi od Dodzika lodzika elektrodzika zaczerpnął.

 

Faking szit - aj du łot aj łont :cool:

 

No wiesz...nikt tak ja Ty mi nie dopierdolił w tym wątku, .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek wyraził w formie swoistej i osobistej, odczucia wielu.

Sie nie chce pisać.

 

A czyja to wina? Nasza.

 

Nudno się zrobiło, bo nie każdy akurat chlapacze chce zamówić ze złotym środkiem na niebieskim tle.

 

Czy mnie wypowiedź Lucka razi? Nie. Bo znam jego inne wypowiedzi i wiem, że on tak ma. Ja tak nie mam. WiS tak nie ma i Hubert pewnie też tak nie ma, ale to nie znaczy, że Lucek racji nie ma. A Mordercy rano i tak swoje zrobią.

I znowu zapanuje błogi spokój i sielanka na Forum i wszyscy powrócimy do dyskusji o chlapaczach.

 

A korzystając z okazji;

spędziłem tydzień w Izraelu, widziałem 1'000 Imprez albo i więcej (do niedawna No1 marka w tym kraju) ale żadnej z turbo, wszystkie z napędem na przednią oś...

 

To co ja mam o tym sądzić...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A korzystając z okazji;

spędziłem tydzień w Izraelu, widziałem 1'000 Imprez albo i więcej (do niedawna No1 marka w tym kraju) ale żadnej z turbo, wszystkie z napędem na przednią oś...

 

To co ja mam o tym sądzić...?

 

No jak to co ?! Te Imprezy były obrzezane... bogato obrzezane. :mrgreen:

Wieszasz ile oni zarobili na tym, że nie kupili z turbo i AWD ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to co ?! Te Imprezy były obrzezane...

To dobre jest.

Witoldzie, zmiany widzę.

 

Ale nie jest to do końca prawdziwe. Te Izraelity - mam wrażenie - chrzanią szpanowanie motoryzacyjne. Choć jest tam znacznie więcej niż w Polsce ludzi których byłoby stać na wypasione BMW lub MB - tych samochodów tam NIE MA.

 

Dominują Mazdy, Subaru (2WD), Skody, Hondy i inne TANIE marki.

 

Rozsądni są.

 

Subaru jest nazywane "No maintenance car"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujesz mi Waść wątek, nie ma w nim wulgaryzmów, perwersji i potępienia beznadziei ...

Ja tylko przysparzam zgryzot Mordercom.

Będą chłopaki mieli problem rano; co wyciąć, co zostawić...

 

No zabawmy się:

Jednego przekleństwa, ani wulgaryzmu w dyskusji powyższej nie użyłem - to nie ma powodu, by choć jedną moją wypowiedź z tej dyskusji usunąć. To samo się tyczy paru innych dyskutantów. Nas wyciąć nie mogą, bo im zrobimy jesień - za zapędy dyktatorskie. Jak wytną inne posty, to cały wątek też straci sens - to im to od razu wytkniemy.

Jedyne co im pozostaje, to zachowanie chamskie i prymitywne.

 

Chcą - niech tak robią... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze sytuacja na forum ma duzo wspólnego ze słusznie wysnutymi wnioskami przez Thorgala (szczerze mówiąc szkoda go jak dla mnie do rzeczy był chłopak, a tu link do jego postu http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=294608#294608 ) . Mianowicie zrobiło się tu troszkę kółko wzajemnej adoracji częsci znajomych jakoby było to prywatne forum 20 osób a reszta jest traktowana jak woda. Często wkurwiam się (jeżeli już tym tonem rozmawiamy) że zadaje pytania ja czy ktoś inny z tych szarych misów i nie dostaje odpowiedzi nic zero znikneło natomiast gdyby o to samo zapytał Mati Przemeq czy Wis opowiedz byłaby po 3 minutach.

Pozatym każdy temat na forum głównym przechodzi w offtopa po 5 postach (gadki o ikrze jesiotra, pedalstiwe i falujących spojlerach)

Pamietajcie że tym forum krełujemy obraz pana subarka w necie i w Polsce! Pewnie krytykujmy karolka nabijajmy się z idiotów z BMW uczmy się nawzajem języka mówmy że kurwa jest feee.......

 

Ale zróbcie krok do tyłu i popatrzcie na wizerunek nasz wasz wynikający z tego forum.....

 

IDIOCI?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Co , ja robię Za "Maszynę" ? Czy to powód, żę moje życie jest do dupy i służy jedynie jako ostrzeżenie dla Was "Mądrzejsi" ......:PPP

 

:shock: Co jest z tobą Lucjan. Pomyliłeś tabletki?

 

 

Eeeemmm MOment, ekhm , już połknąłem własciwą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...