Skocz do zawartości

Ale kurwa nuda na tym forum ....:/


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

Ping...ping...

 

BYł czas wojen kiedyz to wojowały ze sobą frakcje biednych studentów(i ich obrońców) przeciwko ZŁYM KAWIOROWCOM, co posiedli dar zamiany gówna w kawior. Wynik był zaskoczeniem dla wszystkich...najbardziej znienawidzony [moderator czuwa] został moderatorem. Się świat przewrócił do góry nogami, ale wróżyło to dobrze nowej demokracji...., a potem bez znamion jakowyś, pokład zaczęły opuszczać dinozaury, starzy wyjadacze zamienili się w pedałów,a jaszczurki i skurwiele zamienili się w piewców nowego systemu i zapomnieli o swoich pedalskich korzeniach....aż nastała taka nuda, że sie freud w grobie przewracał powodująć że elektryczność się z jego truchła dobywała :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, chciałbym powitać Lucka w zaszczytnym gronie paskowiczów :mrgreen:

Po drugie, i dobrze ! W państwie taki chaos, na mieście taka pogoń wszystkich, za wszystkim, że tylko tutaj można zwolnić, zatrzymać się, odpocząć.

Po trzecie, pewnie paska za formę nie dostaniesz i wtedy owoc będzie mógł mówić, że na forum dyskryminują mniejszości :mrgreen: i może wtedy zacznie się coś dziać, skoro wam na tym tak bardzo zależy. :wink:

 

Sprytny temat. Tak czy tak Lucek sam, czy z pomocą owoca rozpęta... wiaterek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że matczyna padlina się zepsuła to nie znaczy, że żółć wylewać musisz... A i prowokacja słabej jakości, że tak powiem. Słownictwo, jak słusznie zauważył Hubert, rynsztokowe.

 

A nudno, swoją drogą, sobota - co robić? :mrgreen:

 

Zapytać o coś Krzysioma ? :mrgreen:

 

Dobre, dobre....

 

 

Można mu równiez czegoś życzyć na urodziny - bo wczoraj chyba miał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nuda to pisac. rolnicy do pior.

 

NO to zostawiłem kosę i mam zamiar poruszyć Słońce jak Jendriej WIelki. A żesz sie wszyscy oburzyli na słowownictwo, a na codzień uchodzi bez dramatu jakieś :zajebiście" wykurwiście fajna fura", " "ale ma wyjebane zderzaki w tej SI", "ale kurwa fajne felgi ma"

 

Spoko czerwony zderzak przyjmę z chęcią Panowie Hipokryci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatornia z nudow sciga się gokartami na czas (3x5min=45zl)

AK

 

Za te donosy wykluczą Cie z klubu kawiora.

 

Przypadkiem slyszalem rozmowe"czolowki" Wlasciwie to nie wiem w jakim klubie jestem .Podobnie jak nie wiem czy spojler drżal w moich autach :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderatornia z nudow sciga się gokartami na czas (3x5min=45zl)

AK

 

Za te donosy wykluczą Cie z klubu kawiora.

 

Przypadkiem slyszalem rozmowe"czolowki" Wlasciwie to nie wiem w jakim klubie jestem .Podobnie jak nie wiem czy spojler drżal w moich autach :mrgreen:

AK

 

Status materialny określa pozycję.

 

Andrzeju, a właściwie... honorowy prezesie klubu kawiora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...