Skocz do zawartości

12.04 (niedziela) - WioSenna Szkoła Jazdy 2 - Moto Park Ułęż


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

Matsilku, a Ty byłeś już na torze? :) Bo ostatnio na Ułęży na suchym były dachy :)

Byłeś, byłeś, tylko za szybko skończyłem zabawę, bo bodajże na 5 czy 6 okrążeniu wpadłem w jedyną chyba na torze dziurę i rozwaliłem dwa prawe koła. To się nazywa mieć szczęście :biglol:.

 

 

Był ostatnio ale się nie najeździł :P

Już rozumiem skąd kucizna :)

 

To nie to, byłem już po dotarciu i po kuciźnie ;). Myślę tylko o zainstalowaniu chłodnicy oleju, bo jak mam systematycznie jeździc to by się przydała.

 

Szkoda mi tego niedzielnego terminu, ale muszę sporo rzeczy zrobić przed swapem skrzyni i nie chcę tracić czasu. Po wszystkim częściej będizemy się widywać na tego typu eventach :).

Edytowane przez Matsil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra czyli 7:30 BP na Trakcie za górką

 

Start bezwarunkowo 7:45 - nie czekamy

 

Ja tez tak chce.... dobra, dobra... my juz robimy pewnie od piatku, soboty i niedzieli skoro swit. 

Jak zwykle bedziemy starac sie ulozyc 'nowa' trase i mocno wymagajaca krecenia kierownica.

 

Lista zamknięta!
 
Pamiętajcie żeby zabrać dobre nastawienie na trening i dużo starych opon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Dobra czyli 7:30 BP na Trakcie za górką

 

Start bezwarunkowo 7:45 - nie czekamy

 

Pamiętajcie żeby zabrać dobre nastawienie na trening i dużo starych opon.

A to będzie maszynka do wymiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszynki będą w bagażnikach :P

 

Chyba że Bartuś coś wykombinował i załatwił serwis mobilny ogumienia :P@@czwartek??

 

Dokładnie.. warto mieć swoje bo jak rano wszyscy wymieniają to nie ma jak pożyczyć :)

 

 

Padło pytanie "czy jakoś specjalnie trzeba przygotować siebie lub samochód?"

Pomóżcie odpowiedzieć.. wczoraj oddawałem materiały do druku wiec troche niewyspany...

 

ZTCP to:

 

Samochód - warto wypakować na miejscu wszystkie zbędne i latające wyposażenie i rzeczy.

Gaśnice jeśli są słabo umocowane to lepiej je wyjąć.

Przemyśleć koła zapasowe lub takie których nie będzie szkoda zniszyć.

Pamiętać o założeniach i przeszkodach na trasie (tj. opony i trudne miejsca).

Warto rozłożyć tempo jazdy adekwatnie do sprzętu i kierowcy - jeździmy cały dzień i wracamy do domu!

 

Kierowca - obowiązkowo dobre nastawienie do treningu, wygodne buty, dobre śniadanie.

Na lotnisku może wiać wiatr - warto też zabezpieczyć swoje wypakowane graty przed ew. deszczem (worki lub płachta).

W razie potrzeby można też zabrać mały kanisterek z benzyną (na miejscu jest Bliska 95, kawałek dalej BP 98) żeby nie tracić czasu.

 

Najważniejsze żeby się dobrze bawić - czyli przestrzegać wspólnych zasad i dbać o bezpieczeństwo. 

Jazda w kaskach wymagana dla samochodów z klatką lub przerobionych do imprez sportowych! W samochodach seryjnych jazda w kaskach jest mocno zalecana.

 

 

Plan sie drukuje, materialy rowniez. Ekipa zwarta... jeszcze nie gotowa ale to już kwestia godzin  B)

Liczymy na Was - przywieźcie ze sobą dobrą pogodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, wszystko pięknie, ale dotarła do mnie jedna mało sympatyczna rzecz. W dniu dzisiejszym zauważyłem większą aktywność na wylotówkach, jest ładna pogoda i podejrzewam, że powrót to będziemy mieli... jak by to delikatnie ująć.... z duppy :o   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, wszystko pięknie, ale dotarła do mnie jedna mało sympatyczna rzecz. W dniu dzisiejszym zauważyłem większą aktywność na wylotówkach, jest ładna pogoda i podejrzewam, że powrót to będziemy mieli... jak by to delikatnie ująć.... z duppy :o   

Follow słoiki :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjj ale było fajnie ;)

Polatane, kolejne kilometry mały za mną ;)

Zgodnie z planem moje RE070 dokończyły swojego żywota na Ułężu ;)

Organizacyjnie jak zawsze czyli bardzo dobrze ;)

Ekipa z forum dawała radę - szczególnie jeśli chodzi o szyderę

Dzięki wszystkim i do następnego!

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjjj ale było fajnie ;)

Polatane, kolejne kilometry mały za mną ;)

Zgodnie z planem moje RE070 dokończyły swojego żywota na Ułężu ;)

Organizacyjnie jak zawsze czyli bardzo dobrze ;)

Ekipa z forum dawała radę - szczególnie jeśli chodzi o szyderę

Dzięki wszystkim i do następnego!

Polemizował bym...

Ja osobiście muszę stwierdzić, że momentami było za ciasno, teraz naliczyłem, że było ponad 50 aut.

A do tego ci "bardziej ogarnięci" powinni być też na odprawie bo z tego co zauważyłem to w dup... mają zasady co do trzymania odległości i wyprzedania,a zamiast poganiać "leszczy" to powinni startować wśród osób z podobnymi umiejętnościami.

"Pozdrowienia dla niejakiego Hyperformance" Wy doskonale wiecie jak zepsuć zabawę  :angry:

 

Po za tym spox :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie to był super dzień w doborowym towarzystwie :D

Polataliśmy, opony wykończyliśmy i sie pośmialiśmy :D

grunt to zgrana ekipa chopaki, był gaz i nie tylko w podłodze :P

 

Organizacyjnie było bardzo OK , choć tak jak spostrzegł Lososs niektórzy mieli w dupie zasady poruszania sie po torze :/ i niepotrzebnie robili ciśnienie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny dzień dzięki organizatorom i uczestnikom.

Prawie 160 km po torze. Czuję się wyjeżdżony na jakiś miesiąc.

 

Ścisk się robił bo się tak ustawialiście. To tak jak z korkami na mieście ;)

 

Ogólne zasady poruszania się po torze i miejsca na wyprzedzania były dobrze zrobione ale kolejna zasada tego typu imprez mówi, że jak jednak jedziesz wolniej i masz możliwość puścić dużo szybsze auto to to zrób w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem całe 15 minut, to się pomądrzę ;) Wiadomo, że najważniejsze jest bezpieczeństwo i dobra zabawa, ale wg. mnie inny samochód z którym można się jakoś porównać czy pościgać, to świetny punkt odniesienia. Pytanie, czy jest to zabawa, czy "robienie ciśnienia"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było suuperrrr!

Wielkie dzięki dla Czwartka i ekipy!

 

Aut było sporo, ale było widać z "alei serwisowej", że trasa w większości była pusta. Tylko co jakiś czas jechały "pociagi" kilku aut.

Wystarczyło w bezpiecznym miejscu zwolnić, odczekać kilka sekund i cieszyć się pustą trasą.

 

Oczywiście w przypływie adrenaliny i testosteronu nie wszyscy byli skłonni korzystać z tego rozwiązania

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...