Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

a zeby miec A5 np. Puga to muszę go wtrynić za Clio, czy za cokolwiek w jakikolwiek slot?
Mi peugeot dziala spod 2 slota a w instrukcji jest napisane zeby 4 zamienic... troche sie nawkurzalem tymi podmianami ale w koncu sie udalo.

 

[ Dodano: Pon Lip 27, 2009 9:24 pm ]

Panowie jakies setupi do R3 macie moze?

http://www.sendspace.pl/file/7d6489cd70fac306a7d6954 Tutaj masz moje ustawienia na szuter i asfalt do R3. Na asfalcie nie umiem tym jezdzic. Za to na szutrze calkiem dobrze mi sie jezdzi chociaz pokombinowalem cos z cisnieniem opon i auto stalo sie mocno nadsterowne ale czasy mozna tym dobre krecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, zapodaj, przejadę się EVO, może będzie mi lepiej szło niż Imprezą :)

 

A teraz pytanie, są wakacje, czasu więcej. Zakładamy stronę internetową Team'ową ?? :) Dysponuję sporą ilością miejsca na serwerach :) 200MB na interii, chyba 100mb z neostrady, 100mb na prywatnym hostingu i jeszcze konto 200mb w ramach internetu w mieszkaniu w Bielsku ale tam umowa mi się kończy w październiku. Jakby co to mogę udostępnić miejsce. W robieniu stron nie jestem specjalistą, ogarniam w miarę html ale graficznie leżę i ogólnie myślę, że ktoś kto to lubi byłby w stanie zrobić nam ładniejszą wizytówkę. :)

 

Dziewczyna moja ogarnia photoshopa świetnie więc może w wolnej chwili popracujemy nad projektem malowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555,

z ta stroną fajnie by było, ale podejrzewam, że nie miałby kto tego aktualizować ;)

zasadniczo, cośtam w HTMLu kiedyś kleiłem, ale śmiem twierdzić, że to technologia delikatnie przedpotopowa jest ;) nic nowszego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta stroną fajnie by było, ale podejrzewam, że nie miałby kto tego aktualizować ;)

Aktualizacją, o ile nie będzie wymagała znajomości 5 różnych języków, jestem w stanie się zająć. :) Problemem jest stworzenie strony bazowej. Myślałem aby zainstalować jakiś gotowy szablon PHP z panelem admina gdzie wszystko ograniczało by się do wyboru z menu. Tak mniej więcej działał daaawno temu jPortal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chce to mogę swoje asfaltowe podesłać mailem (adres na prv dajcie).. z tym że ja nie jestem wybitnym specem od asfaltów :mrgreen: a sety sam dłubałem teraz :cool:

grygo, jak grzebałeś w dyfrach (chodzi mi o metodę?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...