Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry chłopaki za zwłokę ze skinami ale ostatnio nie wyrabiam a na święta wyjeżdżam, ale przed pierwszym rajdem na pewno będą :wink: Teraz w wolnej chwili wysłałem zamówienie na licencję, dostał już ktoś tak btw? jak już się dostanie to trzeba się jeszcze na e-rajdy gdzieś wpisać? Podobno na e-rajdy trzeba mieć taki sam nick jak na czeskim pluginie, prawda to? bo jeśli tak to będę musiał pisać to modów bo na e-rajdy jestem "Oskar L." :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, licencję dostaniesz po 25 kwietnia :) Ale jej numer potrzebny do startów w WRSMP otrzymasz wcześniej mailem. No i na czeskiej stronie w statystykach wyświetli Ci się, że masz licencję WRSMP.

Nick na E-rajdy.pl musi być taki jak na czeskiej stronie. Wyjątkiem jest "Imię Nazwisko -> Nazwisko Imię". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slesz, jak się robi request ? Kot mi wskoczył na kolana w trakcie rajdu :???:

 

mi prawie co odcinek dziewczyna wskakuje i musze sobie jakos radzic :mrgreen:

 

pojechalem spaghetti i maraton, mimo, ze maraton ukonczylem na 1 miejscu (z 2och osob na mecie :P) to jakos bardziej odpowiadala mi jazda na tym 1szym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskar musisz miec takie same loginy i Drivers ID.

swoja dorga mam problem z aktywacja konta na e-rajdy.pl, od niedzieli nie dostalem linka aktywacyjnego....

 

W poniedzialek kupilem licencje WRSMP, ale jeszcze nie dostalem maila z nr. tej licencji. u Was tez to tak długo trawało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm wlasnie chcialem wystartowac w testach i mnie nie wpuszczaja z setupem :|

ustawienia dyfrów nie pasuja, a ja nie moge znalesc jakiegos regulaminu w ktorym sa wymagania co do setupu.. mial ktos z was taki problem?

 

a dyfrow nigdy nie zmienialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 reinstallka gry? mnie cos zaczal sam z siebie przycinac sie PTD :???:

Trochę obawiam się reinstalacji. Nie chciałbym sobie problemów narobić. Wszystko raczej działa bez problemów. Dopiero dzisiaj ten jeden odcinek odmówił współpracy. Na E-RAJDY.PL pisał ktoś, żeby zainstalować jeszcze raz trasy reversed. Może tak zrobię najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę obawiam się reinstalacji. Nie chciałbym sobie problemów narobić. Wszystko raczej działa bez problemów. Dopiero dzisiaj ten jeden odcinek odmówił współpracy. Na E-RAJDY.PL pisał ktoś, żeby zainstalować jeszcze raz trasy reversed. Może tak zrobię najpierw.

Mnie pomogło. Miałem tak że wywalało mnie z błędem z gry na wszystkich odcinkach z "II".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo prosze o jakąś podpowiedz co zrobic abym mogl jechac w tych testach :|

moje wszystkie sety sa niezgodne z homologacja tylko w tych testach... i we wszystkich mi zglasza problem z dyframi.

 

dyfry mam ustawione standardowo, tylko zmienilem momenty.

komunikat:

"LSP -> VehicleControlUnit->CenterDiffBrake_01: value is ....."

nie moge zmienic wartosci spiecia dyfrów przecież, a zmiana momentow nie pomaga

 

czy moze to byc jakis inny blad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro-,

na głównej stronie pluginu była informacja co zmienić w starych setupach...poszukaj tam. trzeba było coś wyedytować i zmienić wartości

 

coś takiego jest:

Because of new plugin function of setup validity check we need to change some physics. All the changes have no affect on performance or used setups. Please, read forum.

 

But some setups will be needed to change, so they will be valid. We found yet, that it will apply to these cars: Peugeot 306, Peugeot 206, Golf Kit Car, Yugo. For fixing setups which are not allowed due to the wrong speed map settings, please, open Your setup in notebook and push ctrl+f. Find text: CenterDiffHandbrakeRelease 0.500000 and change the value to 0.0. Than again push ctrl+f and find text: LeftFootBrakeThreshold 0.200000. Change the value again to 0.0. Save setup.

 

For Polish, Russian users: please use full installer instead of auto update to get new language file work.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec ze nie probowalem tego zmieniac. zaraz lookne, dziwi mnie to ze tylko na tych eliminacjach objawil sie taki problem

 

ok pozmienialem i dziala.

dziekuje za pomoc.

 

swoja droga czy wy tez konczycie kazdy odcinek po delikatnym udezeniu w cokolwiek? zawsze 100% HeadGasket mam :|

podczas 3ciego testu po 3cim odciknu z SR wyszedlem. za kazdym razem delikatnie udezylem przy predkosci ok 50km/h i silnik juz nie zapalil. czy to jest normalne?

 

edit. przenstalowalem plugin i chyba problem ustapil, dziwne :/ a mielem w ini wlaczona korekcje tego bugu. :shock: troche nerwow mnie to kosztowalo, bo jechalem spokojnie i nawet ostatni nie bylem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co rajdy mogą zakładać, proponuję trening "we w Czechach". Ale na poważnie bez fifarafa. Dałbym 3 pętle z czeskimi odcinkami. Po każdej pętli (3 odcinki) serwis 60 minut. SR może być po każdym odcinku choć chciałbym dojechać bez dzwonów. Różnie bywa, a trzeba solidnie potrenować. Na każdą pętle ustawiłbym też inną pogodę. Sucho, wilgotno i mokro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechałem :cool: Raz SR, a tak poza tym to reszta jak na moje możliwości ok tylko się jakiś setup by przydał bo na defalut to nawet boję się hamulca dotykać, staram się więcej hamować silnikiem :twisted: :wink:

 

PS może teraz PDT i jakieś szutry? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...