Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też wywaliło na Bissane II i myślałem że znów coś nie tak i darowałem, zresztą i tak mokre asfalty odpuszczę bo to hamowanie mnie irytuje :razz:

Niestety joystick nie pomógł, cały lata a moje ręce nie są tak sprawne i nie ogarniam :???: Może jak będzie trochę grosza to w Media wypatrzę coś co podejdzie, albo jakoś go przystosuje. Na razie pozostają mi suche nawierzchnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechalem jak ostatnia łajza, wiec wypilem kawe odpoczalem i zaraz lece 2 raz

 

[ Dodano: Czw Mar 05, 2009 9:27 pm ]

Rajd ukonczony po raz 2, a to co na NewBobs zrobilem to masakra, myslalem ze mi Impreza odleci miejscami :mrgreen: i tak do rekordu swiata 5:04 gigantyczna przepasc i nie wiem jak to realne ale to nie jedyny odcinek gdzie jade 110% a i tak do rekordow trace po 10- 15 sekund :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę koniecznie jadę

choć już 3 piwa były...

ale taka frekwencja :mrgreen: a jutro nie mam kompa :roll:

ale spoko - dobrze, że szuter

na asfalty przerzuciłem się na test drive unlimited :razz: a jakie bryki :cool: tylko subaru nie ma :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jadę. Przespałem się 3 godziny bo byłem strasznie zmęczony ale teraz już spokojnie mogę usiąść do rajdu :cool:

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 10:28 pm ]

Jadę ostatni odcinek (PDT) już drugie okrążenie i jak zawsze w takich sytuacjach kiedy mi dobrze idzie komputer postanawia mi przeszkodzić... zawiesił się i restart. Wełniacz, poszedł request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i lepiej

ale też nie do końca - walczyłem z Tomaszem_555 o 3 miejsce no i raz falstart i kilka głupich błędów i jest 4 - co i tak mnie satysfakcjonuje :cool: nie jestem chciwy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam szczerze, że coraz bardziej emocjonująca walka na wirtualnych oesach :D Tak sobie obserwuję wyniki i widzę, że poza pogonią za czołówką trzeba też "patrzeć do lusterek" bo przewaga potrafi stopnieć w mgnieniu oka :D Z tego rajdu jestem bardzo zadowolony. Szczególnie z Diamond Creek gdzie już na wyciągnięcie ręki zbliżyłem się do pablonasa i Wełniacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie z Diamond Creek gdzie już na wyciągnięcie ręki zbliżyłem się do pablonasa i Wełniacza :D
Mielismy z Pawlem male przygody na oesie :wink: ale sam pamietam jak nie moglem zejsc ponizej 3:15 itd itd a z czasem sie 3:02 pojawilo regularnie... na kazdym odcinku ostatnio mialem jakies przelamania i pojechalem je pare sekund szybciej ale to przychodzi z czasem i ten czas niestety bywa bardzo dlugi.... do 2 lat nawet :mrgreen: Chlopaki ja z Pablonasem duzo z naszych czasow juz nie zejdziemy a Wy co troche poprawiacie o nascie sekund swoje czasy i w koncu w 10 ciu bedziemy walczyli o 1 miesce :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za jakieś 20 lat :razz:

Tez tak myslalem jak do niedawna 3:30 bylo dla mnie bariera nie do przeskoczenia na czirdonie np czy 4:00 na falstone... a teraz jak wyprostowalem tor jazdy z cieciem polowa auta robie 3:48. Nie wiem ile osob korzysta z mojego setupu z N12 podczas jazd ale jest to setup wyciagniety z repa jednego z czolowych zawodnikow i wedlug mnie jest :cool: W ogole to jedna z lepszych nauk jest obejrzenie repleya kogos duzo lepszego i pojechanie jego torem jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem. Też mam wszystko na defalt. Pewnie dużo by zmieniły jakieś dobre ustawienia chociaż na razie to umiejętności trzeba podszkolić :cool:

Ale patrząc po wynikach to chyba już sobie nie pojeżdżę Harvestrowym WRXiem. :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, ja sie chyba asssssstrali nie nauczę nigdy. Nie znoszę tego śliskiego szutru. Fajne są wolne partie w lesie, ale te szybkie przez "prerie" masakra...Anglii nie lubiłem ale jeździłem, teraz zaczynam coraz chętnej wpadać. Nie zmienia to jednak faktu, że fajnie byłoby czasem jakieś suche czechy pojechać;) (panowie zakładający rajdy to do was :D )

Zmieniłem dziś samochód. Mogę juz zostać modem

:)

[scroll]Wybrałem Mitsu*[/scroll]. Fajniej mi się tym jeździ. Lepiej niż N12. Jakieś bardziej sztywne, mimo ze też dobrze wybiera nierówności. Jakoś setup przerobiłem zgodnie w manualem i nawet jedzie. Dopiero w połowie rajdu wpadłem na to, żeby skrzynie na krótką zmienić. Strasznie sie zdziwiłem, jak na Fraiser Wells przekroczyłem 200kmh na krótkiej przekładni!!!! ogólnie miło się jechało. nawet czasem była jakaś walka na setne ( z ericssonem na RZ3 o 0.02 ;) ).

Kapic1 za co dostałeś 50 sek kary na Fraiser Wells?

 

*tak wiem, trochę się to gryzie z moim podpisem :D

pozdro i czekam na kolejne rajdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...