Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Rajd ukonczony z przygodami wieloma ale najwiecej bylo poslizgow kontrolowanych i to mnie strasznie cieszy ze jak nie robie super czasow to przynajmniej drifting wychodzi swietny :cool: Ide zmontowac filmik z przejazdow wioski na cote 2 i verte pewien nawrot w stylu Gigi Galliego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry

pierwszy oes wyprowadził mnie z równowagi :evil::evil:

na 100m przed metą 2:44 (jak na mnie - marzenie :roll: ) - kurdę czas poniżej 3 by był :evil:

i dwa razy pomoc kibiców do mety - POMIDOROWAĆ ASFALTY :evil::evil:

chyba przez to, że na czas rzuciłem okiem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie się MOCNO wkurzyłem, jechałem rajd...15OSów po śniegu... wybrałem Volvo... jak śnieg to Skandynawia, jak Skandynawia to Volvo. Przejechałem 7 odcinków...zjadłem pizze, wypiłem pół butelki wina, zacząłem jechać kolejne. Zasadniczo po tym winie bez zmian było, rzadko był ktoś gorszy ode mnie ;) przejechałem odcinek 13 i RBR sie wywalił... :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zakretu zaczalem sie skladac chyba z 500m wczesniej i tak to wyszlo
:cool: Kiedys nie cierpialem asfaltow a teraz dzieki temu ze umiem sie wybronic z takiej sytuacji bardzo mi sie podobaja :cool: I male ratowanie w wiosce
:cool:

 

Zmień nick na "Łukasz Polody Wełna" :mrgreen: Driftuj tak dalej. Łatwiej będzie Cię objechać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debiut - porażka :mrgreen: dwa razy skrzynia, 5 razy kibice itp itd :evil: Jak było ok to coś tam wygrałem :wink: Wszystkie ostatnie odcinki z końcówką "II" czyli w drugą stronę to shakedowny bo pierwszy raz jechałem w tę strone :neutral: No i mokre asfalty, od kiedy gram w RBR jechałem może 2-3 razy, poza tym dochodzi nauka evo (w N12 mi jakoś kamera nie pasi), auta które wgrałem prowadzą się o niebo lepiej ale też inaczej niż te którymi jeździłem w innych modach. Niepotrzebnie się tak wyrwałem, mogłem na spokojnie poćwiczyć i dopiero, ale mam za swoje co nagle to po :twisted: Czekam na następne, powoli się rozkręcę i o pudło kiedyś powalcze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień nick na "Łukasz Polody Wełna" :mrgreen: Driftuj tak dalej. Łatwiej będzie Cię objechać :twisted:

Nie potrafie sie opanowac i jechac czysto :mrgreen: Ciagle z boka w bok :lol: :cool: Moze sprobuje z 2 profilu pojechac czysto bez poslizgow ale cos czuje ze dlugo nie wytrzymam tak jadac :roll:

 

[ Dodano: Sro Lut 25, 2009 5:18 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 9cd4311bb0 Haslo "mokro" uwaga na opony bo troche pokombinowalem ;) SR tez nie ma co odcinek ale za to zniszczenia reduced. Rajd stoi do piatku do 24.00 a zaczyna sie o 17.46 dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwoch na mecie, niezle :mrgreen: ja zmeczony jestem, leze na wyrze i juz nie chcialo mi sie dzis grac, ale przeczytalem watek i ide cos potrenowac :mrgreen: jeszcze nie asfalty i na pewno nie mokre, wczoraj dopiero 1 raz pojezdzilem arbuzy, przemoglem sie do utwardzonych odcinkow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Ryśkiem :cry: Mianowicie, jak wszystko zainstaluje to hula, gram normalnie itp. itd. a jak zresetuje/wył. kompa i chcę znów odpalić to mnie wywala na pulpit, nawet nie zdążę zobaczyć ekranu ładowania, nie wiem czy komuś to coś mówi ale system przy okazji tworzy zrzuty pamięci, plik DMP.

 

HELP :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Ryśkiem :cry: Mianowicie, jak wszystko zainstaluje to hula, gram normalnie itp. itd. a jak zresetuje/wył. kompa i chcę znów odpalić to mnie wywala na pulpit, nawet nie zdążę zobaczyć ekranu ładowania, nie wiem czy komuś to coś mówi ale system przy okazji tworzy zrzuty pamięci, plik DMP.

 

HELP :cry:

Każdy z nas miał jakieś problemy z RBR. Ta gra jest niestety troszkę niedopracowana i pulpity zdarzają się bardzo często. Najgorsze, że to co działa na jednym kompie niekoniecznie rozwiąże problem na innym kompie.

Plik DMP tworzy się zawsze w przypadku wykrzaczenia się gry więc nic mi to nie mówi.

Poszukaj na forum e-rajdy.pl. Może tam coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawione :grin: Pomogła instalacja z org. płytek, wcześniej miałem coś z torrentów. Teraz śmiga bez problemu. Tego rajdu niestety nie pojadę, po 1. Mokry szuter to już całkiem masakra dla mojego hamowania, nawet po zmianach na bardzo niskie wartości ciśnienia na hamulcach, blokuje za każdym razem koła. A po 2. Odcineki PTD Rally sprint mi zacina i granie się kończy :sad: Tu pewnie coś z kartą jest, wcześniej wszystko hulało więc może kwestia sterowników do karty, ale po tej walce x wywalaniem, na razie się poddaję i obejdę się bez dodatkowych odcinków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem :mrgreen: dużo dzwonów, dwa odcinki nie skończone, w tym prospect który strasznie lubię :cry: ale ogólnie mogę być zadowolony :cool:

 

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 12:15 am ]

i oczywiście zwiesiło się jak pierwszy raz jechałem dlatego z drugiego profilu musiałem jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem dobrze się jechało

bez dzwona

jeden falstart, ze dwa razy w trawie

szkoła na mokrych oponach masakryczna a ptd to na jakichkolwiek :razz:

btw ptd to szuter czy asfalt wg was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...