Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że rajdzik miał niezłą obsadę więc pójdźmy za ciosem :twisted: Zapraszam na "Świąteczne Ściganie 2"

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 8df7001a2c

Hasło do rajdu "bombka". Tym razem lecimy asfalty :cool: Reszta ustawień jak ostatnio czyli wszystkie auta, uszkodzenia safe i brak restartów. Rajd stoi do ostatniej minuty tego roku.

Powodzenia.

 

P.S.

Proszę wszystkich którzy jeszcze tego nie zrobili o zainstalowanie nowych tras. Następny rajd postawimy już z nowymi odcinkami. Dla przypomnienia - wszystko można ściągnąć stąd :arrow: http://www.rbr.yi.org/index.php?option= ... &Itemid=63

 

Pablonas ale Ty zapieprzasz :shock:

Gdyby w tym rajdzie jechała nasza krajowa eNkowa czołówka z Robertem K. na czele to dostałbym od nich ze dwie minuty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli team do jakichś konkretnych rozgrywek?

Może z czasem tak, ale póki jestem kilka minut z tyłu to zawody wyższej rangi w grę nie wchodzą. Myślałem po prostu o zebraniu nas do kupy w team :)

 

Szutry pojechane całkiem udanie choć są tutaj tacy co mają szybsze buty czy coś :mrgreen:

Dzisiaj spróbuję asfalty ale to nie moja domena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szutry Świąteczne przejechane bez większych problemów pomimo mega zmeczenia oczu i braku refleksu po trasie 600km z Krakowa, momentami nie wiedzialem po jakiej trasie jade ale instynkt mnie po trasie prowadzil :mrgreen: Gdyby nie East West to bym dostał od Pablonasa troche, ale cieszy mnie ze po tylu odcinkach roznica miedzy nami jest parusekundowa :) Fajnie jest wrocic i zobaczyc tyle nowych na trasach :) Oby to nie byl tylko świąteczny zryw :roll: :wink: Carfit widze, ze z grubej rury zaczął gre (WRC)... nie wiem czy to dobry pomysl... frajda z jazdy duza ale czy sie nauczysz tym w miare szybko jezdzic... mnie do dzisiaj WRC przerasta, ale w sumie ja nie nazywam sie Carfit :mrgreen: Do zobaczenia na kolejnych trasach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cieszy mnie ze po tylu odcinkach roznica miedzy nami jest parusekundowa :)

No to byłem trzeci... :evil::mrgreen:

 

Fajnie się ściga jak jest dużo uczestników, mam nadzieję, że frekwencja nie będzie spadać :) Dzisiaj spróbuję pojechać asfalt aczkolwiek testy wczorajsze nic dobrego nie wróżą :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam :twisted: będziecie mieli jeszcze jednego do pozostawienia w tyle :roll: coś chyba trzeba poinstalować (od 3 miesięcy nie śmigałem, jakieś zmiany online?)

 

[ Dodano: Pon Gru 29, 2008 12:16 am ]

trzeba dużo dużo dużo trenować :mrgreen:

wtedy będzie nie 7 sekund na każdym międzyczasie w plecy a 6 sekund może :wink:

fajnie tylko więcej nie wstawiajcie tego co na końcu było :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam widze ze nie tylko krecenie real subaru jest tu w modzie i dobrze :cool:

my ze znajomym smigamy w rfactor F1 giera strasznie realna

RBR jest tez git instaluje wszystko i poscigam sie z towarzystwem

a co do sterow to G25 z logitech rulez!!!!

 

http://elociovirtual.com/data/productos/g25.jpg

 

a nie jakies plastikowe gowna :twisted:

 

pozdrawiam i do zobaczenie na oseach hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, wysypala sie stronka z lamer pack itd

Wystarczy spojrzeć :wink: :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=757048#757048

 

 

Pablonas przekopiował cała wiadomość do pierwszego postu zamiast linki osobno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi totalnie odmowila posluszenstwa i chyba w weekend czeka mnie reinstal jej :???:

 

ja jakiś czas temu wypaliłem DVD z czystą instalką + wszystkie trasy i przynajmniej nie reinstaluje tylko kopiuje całość, troche szybciej jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak chce wejsc w turniej to wyrzuca ze nie mam autek wymaganych

jakies pomysly?? :razz:

Zauwazylem ze fizyki sa pozamieniane w grze i na stronie czechow, katalog z fizyka Nki i2003 i Wrc i2000 sa na odwrot wystarczy skopiowac zawartos katalogu do fizyki na zainstalowanej grze i wszystko smiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas, hallo jakis mykes??

 

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 5:31 pm ]

Wełniacz, ok kumam o co ci chodzi tylko tego nie moge znalesc

 

[ Dodano: Wto Gru 30, 2008 5:32 pm ]

a na marginesie to widze zdrada nie wszyscy smigaja subarkami hehehe

jezdzilem evo i jest latwiej

a jak macie ustawione kiery na jaki promien skretu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... t&dlid=264 ten plik sciagnij i rozpakuj go na dysku gdzies, nastepnie wejdz do katalogu gdzie masz RBR zainstalowany nastepnie do pliku physics.rbz i katalogu z impreza N12 czyli s_i2003 i tam podmien wszystkie pliki ktore sa w katalogu ze sciagnietego pliku z powyzszego linka. Oczywiscie ta operacja dotyczy tylko Imprezy N12. Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...