Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

michal_, Momo ma tylko 240 stopni obrotu. Lepiej wziasc jakas kierownize z 900 stopni, np Driveing Force Pro kosztuje niewiele wiecej niz Momo, albo Driveing Force GT ktora jest jeszcze lepsza. Sa to wprawdzie kierownize do PlayStation, ale sa na sieci sterowniki pod Windows.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielkich bojach z rejestracją i uruchomieniem online, wreszcie moge grac :twisted: .Ale frajda :shock: , już wiem gdzie spędze świeta :mrgreen: , w piwnicy w moim centrum rozrywki :mrgreen::twisted:

Pablonas ustaw jakiś turniej na świeta :lol::idea:

Tylko bądż wyrozumiały , bo to pierwsze kroki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, a ile chciałbyś za kierkę bo kumpel coś ostatnio marudził to mogę mu zaproponować :) Nie lubi FF więc nie będzie mu przeszkadzać jego brak, a jak zechce takowy mieć to sobie z tym poradzi :)

 

Proponuję zrobić jakiś świąteczny niezbyt hardkorowy turniej. Tylko na kilka dni, żeby więcej osób mogło wziąć udział. Ja nie lubię jak jest na 2 dni bo się nie wyrabiam zwykle :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie jeśli są), pewnie głupie pytanie ale co muszę mieć a potem co zrobić żeby do Was dołączyć?

 

Kupić WRC :mrgreen:

 

 

A tak poważnie to musisz miec gre RBR, kompiuter, kiere, zarejestrowac sie wgrac kilka programów do wersji on line i tyle, jak nigdy nie grałeś w RBR, to czeka Cie droga przez mękę , bo to zupełnie inna bajka jak colin, czy need for speed.Ale frajda i realizm nieprawdopodobny :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poważnie to musisz miec gre RBR,

Czyli mam kupić w sklepie?

 

jak nigdy nie grałeś w RBR, to czeka Cie droga przez mękę , bo to zupełnie inna bajka jak colin, czy need for speed

 

Nigdy nie grałem w żadną z tych gier. Od miesiąca leży u mnie (jeszcze nie rozpakowane) PS3 i jakaś kierownica (człowiek w sklepie powiedział, że najlepsza na rynku ale nie mam pojęcia co to jest?). Dlaczego to ma być droga przez mękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc , możesz kupić za grosze, lub ścignąć z netu gre, ale uwierz mi jest to najcięższy symulator ale nieprawdopodobnie realistyczny, i początki są trudne, ale jak poznasz auto, ustawisz parametry, a to druga bajka, tam mozesz ustawic wszystko, zawieszenie , dyfry, opony, kąty, geometrie, skrzynie, jest tego mnóstwo, nawet spiecie dyfra przy hamowaniu, czy rozpedzaniu :shock: , kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy, sprężyny, amory, total full. Grałem chyba we wszystkie symulatory, ale RBR nie ma sobie równych.

Masz róznież w sieci mnóstwo dodatków, jak auta, trasy, itd, ostatnio sie nawet pojawił EVO 9 w barwach kajetanowicza, normalnie odjazd, ale tez trzeba miec trochę czasu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca leży u mnie (jeszcze nie rozpakowane) PS3 i jakaś kierownica

 

PS3 = plejstejszyn? to rbr czech obsługuje też plajstacjony?

 

[ Dodano: Czw Gru 25, 2008 12:32 am ]

Tomasz_555, tak serio nie wiem ile moge za nią chcieć :] ona działa ale jest zabita. mozemy sie umówić na cztery piwa- ale dobre piwa ;) (do uzgodnienia później jakie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek jest nieco długi - tłumaczenie leniuszka, któremu się nie za bardzutio chce studiować jego opasło stronice...

 

So, the question remains the same :

dlaczego do karwy lilki, kierownica mnie się nie centruje po mocnych ruchach ????

 

Kierownica - logitech MOMO coś tam, zanabyto do MIchaela.

 

Pomóżcie z ustawieniami, a rozjadę wszystkich o świcie :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Gideon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki kochani. Śmigamy na świąteczne ściganie :)

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 45fe8dfc77

 

Hasło do rajdu "choinka". Rajd stoi do ostatniej minuty 2008 roku :wink: Zniszczenia safe czyli wszystkich chcę widzieć na mecie :) Dopuszczone wszystkie autka. Nawierzchnia szuter.

 

Ja pojadę Imprezą N12.

 

 

P.S.

Jak znajdę chwilkę to zrobię aktualny poradnik co i jak zrobić żeby móc jeździć online.

 

Edit: albo co się będę męczył jak ktoś już pomęczył się za mnie? :razz:

Krótko:

1. Rejestrujemy się na stronie czechów:

2. Ściągamy i instalujemy według instrukcji "Lamer Packa" http://www.rbr.yi.org/index.php?option= ... &Itemid=59 (dzięki temu mamy już m.in plugin, fizyki, nowe auta w tym eNki i inne potrzebne rzeczy)

3. Ściągamy i instalujemy według instrukcji, WSZYSTKIE nowe trasy http://www.rbr.yi.org/index.php?option= ... &Itemid=63

 

Ot i tyle :) Powodzenia (tę samą instrukcję wrzucę do pierwszego postu w tym temacie, żeby łatwiej było ją znaleźć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git malina, swoje świąteczne obowiązki już spełniłem ide zaraz grać :twisted:

Czemu w niektórych turniejach nie moge sie zalogowac i wypisuje mi że trasa niezgodna z oryginałem czy coś w tym stylu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, a ściągałeś nowe trasy z czeskiej strony :?:

chyba nie, aczkolwiek nie jestem pewien :twisted:

 

Pablonas ale Ty zapieprzasz :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...