Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555 Jeśli nie DFP to bierz tego saiteka co link Wełniacz wrzucił. Na obu zrobiłem sporo km OSowych i mogę o nich powiedzieć dużo. W skrócie:

1. DFP. Na minus cena (i dostępność bo już chyba jej kupić nie można nowej) i za małe paddlesy (czy jak się toto zwie (od zmiany biegów). Poza tym same plusy :)

2. Saitek R440. Minus to tylko 180 stopni obrotu (ale idzie się przyzwyczaić). Więcej minusów brak. Kierownica rewelacyjna a jeśli dodać do tego niską cenę to fenomenalna. FF urywa ręce (nie musisz chodzić na siłownię :razz: ). Ma duże wygodne paddlesy, duże i wygodne pedały i optyczne potencjometry dzięki czemu kierownica nie ma problemów z samoistnym skręcaniem. Za tą kasę nic lepszego nie kupisz.

 

 

 

P.S. Rajd stawia Wełniacz (bo ja mam lenia :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dupa...odpadłem na pierwszym odcinku. zaliczyłem drzywo, straciłem hamulce i nie skojarzyłem ze nie na SR.

się najeździłem, nie ma co...

 

mam pociągnięte na świeżo fizyki dla N12 i Evo6TME a mogę jeździć tylko N12, jakieś idee dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie rajdy zakłada raz na rok :/ Nie dalem SR a myslalem ze dalem... no i zablokowalem zmiane opon i asfalt na szutrowkach ... ehh chyba cos nowego trzeba poprawnie zalozyc.

 

[ Dodano: Sro Gru 17, 2008 8:14 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 1ef3101650 Nowy rajd haslo "mix" teraz juz superally dziala i mozna zmieniac opony, troche mnie to "can't resume tournament" interesuje ale moze to nic zlego :roll: Jedziemy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"can't resume tournament"

Jeśli tę funkcję odznaczysz to po pierwsze możesz wyjść z rajdu i do niego wrócić po jakimś czasie. Po drugie, jeśli w tym rajdzie używasz requesta (znaczy wywaliło Cię i twórca rajdu pozwala jechać znowu) to dzięki odznaczeniu tej funkcji, jedziesz od odcinka na którym odpadłeś. Jeśli byłaby ta funkcja zaznaczona to w podobnej sytuacji jedziesz od OS1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestie :) W takim razie spróbuję w najbliższym czasie wysupłać jakieś dodatkowe fundusze choć nie ma lekko. Skoro po tylu latach zamierzam kupić kierkę to chciałbym mieć jakąś naprawdę fajną, a nie ostatni shit więc myślę że warto jeszcze odrobinę poczekać :)

 

Póki co dalej walczę na klawiszach i wyciskam z nich ostatnie poty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, a będziesz dawał paski, jak cie ktoś sklepie na odcinku? :)

 

Miszczowie, co sie dzieje kurka wodna? Znów nie mogłem opon zmienić i Kot d'arbuz jechałem na szutrówce i dałem sobie spokój...

Sprawa druga poruszana przezmichal_a, coś się ostatnio pozmieniało z wyborem samochodów? Mam dwie eNki a mogę jechać tylko SubemN12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczowie, co sie dzieje kurka wodna? Znów nie mogłem opon zmienić

2 raz popelnilem ten sam blad i zablokowalem zmiane opon... :(

 

[ Dodano: Pią Gru 19, 2008 2:57 pm ]

Sprawa druga poruszana przezmichal_a, coś się ostatnio pozmieniało z wyborem samochodów? Mam dwie eNki a mogę jechać tylko SubemN12.

Nie mam pojecia ja mam do gry online tylko N12 wiec nie znam problemow z wyborem aut

 

[ Dodano: Pią Gru 19, 2008 8:40 pm ]

No panowie to lecimy kolejne szutry, haslo "szuter", zniszczenia reduced, serwis po kazdym odcinku i SR, BEZ restartow. Rajd zakoczy sie jutro o 23.59 a rusza o 21.01 dzisiaj :arrow: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 330c55b84b

Auta Nki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszczowie, co sie dzieje kurka wodna? Znów nie mogłem opon zmienić i Kot d'arbuz jechałem na szutrówce i dałem sobie spokój...

Nie wiem, nie orientuję się, zarobiony jestem :mrgreen: Rajdy obecnie stawia Wełniacz. Ja wracam po nocy i rano wychodzę. Może w niedzielę uda się coś pojeździć.

Sprawa druga poruszana przezmichal_a, coś się ostatnio pozmieniało z wyborem samochodów? Mam dwie eNki a mogę jechać tylko SubemN12.

Z tego co widzę, nie ma nowych fizyk do eNek. Ostatnio jechałem przecież eNkowym Evo 6,5. Spróbujcie zainstalować autka na nowo.

jako że za sprawą kolesia w czerwieni z białą brodą zawitała u mnie kierownica, zaczynam ćwiczyć i może już niedługo dołącze do zabawy. :wink:

A co u Ciebie ten Mikołaj taki szybki? :twisted: Jaką kierownicę przytargał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem, pierwszy raz przejechałem cały rajd czysto. Na jednym odcinku rozwaliłem skrzynie, a na jednym zaliczyłem falstart. Bez poważniejszych dzwonów (poza tą skrzynią choć ją załatwiłem na cięciu) i raczej bez cofania. :) Jestem zadowolony choć i tak pewnie dokopiecie mi ze 2 minuty. Klawiatura pozwala trenować wytrzymałość palców :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle to na samym East-West :mrgreen:

Nie zdziwię się, piekielnie męczący odcinek. Na końcu już nie miałem siły ustawiać auta i waliłem ręcznym. :wink: :razz:

 

Jak na klawiature to ja Cie podziwiam, ze w ogole grasz :cool:

Brakuje precyzji ale za to jak uda się kogoś złoić to jest mega satysfakcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaraz jade do Wrocławia, więc nie pojeżdżę do nowego roku...chyba że w międzyczasie kupie jakomś kiere :)

 

pablonas, instalowałem EVO6 TME na nowo i fizę ciągnałem ze strony czechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, lepiej DFGT. Jak moja przyjdzie, to bede probowal sprzedac DFP.

Domyślam się, że lepsza, ale po pierwsze nie mam tyle pieniędzy, a po drugie używane pojawiają sie zajebiście rzadko. Jak serio chciałbyś się pozbyć DFP to daj znać za ile mniej więcej :) Zdecydowanie wolałbym kupić po znajomości niż na allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...